Jump to content

What do you want for CHRISmas this year?  

24 members have voted

  1. 1. What do you want for CHRISmas this year?

    • Chcę, by Chrisanta zagrał u mnie w domu koncert!
      11
    • Chcę by Pan Bellamy chodziłze mną po domach i denerwował innych jako kolędnik
      13
    • Chcę prezent - duuużooo prezentów!
      8
    • I want ze twuff! (an option for Mr Bellamy)
      13
    • ...wtf? Przecież wiadomo, że Jass loves Chris, anyway!
      6


Recommended Posts

Hello !

 

Ludzie dostają już bilety i jest pełen excitement :)

Mam nadzieję, że do Ciebie też niedługo przyjdą Jass :D

 

Też mam taką nadzieję! :D

 

Kto zdal mature? :awesome:.

 

ME! ME! ME! :dance:.

 

Kto zdal mature?

 

JASS! JASS! JASS! :dance:.

 

Party time! :party:.

 

Tak być powinno :yesey:.

Link to comment
Share on other sites

:phu:. Wlasnie, ze nie!

 

 

Jakie WH Smith sie smieszne zrobilo - mama poszla po te ksiazke wczoraj to jej nie mogli znalezc :rolleyes: (Vernon God Little)...tak wiec zamowilam sobie ja z allegro za 14zl :awesome:. Taniej wyszlo.

 

Nie znasz się :phu:.

 

Tak, czy inaczej będziesz ją miała, co daje Ci czas spędzony z książką <3. Po przeczytaniu podziel się wrażeniami (tylko bez ujawniania fabuły proszę, bo pewnie przeczytam ją dużo później).

Link to comment
Share on other sites

Nie znasz się :phu:.

 

Tak, czy inaczej będziesz ją miała, co daje Ci czas spędzony z książką <3. Po przeczytaniu podziel się wrażeniami (tylko bez ujawniania fabuły proszę, bo pewnie przeczytam ją dużo później).

 

A wlasnie, ze sie znam :phu:. I tak jak napisalam tak mialo byc! :phu:.

 

:happy:. Powinna przyjsc w tym nowym tygodniu :awesome:. Jakos czwartek piatek (nie ma to jak priorytet! :happy:.)

Haha, pewnie mnie tak to zszokuje, ze tez bede to opisywac jako "dark but almost funny" :p.

 

Hello! :awesome:.

Link to comment
Share on other sites

A wlasnie, ze sie znam :phu:. I tak jak napisalam tak mialo byc! :phu:.

 

:happy:. Powinna przyjsc w tym nowym tygodniu :awesome:. Jakos czwartek piatek (nie ma to jak priorytet! :happy:.)

Haha, pewnie mnie tak to zszokuje, ze tez bede to opisywac jako "dark but almost funny" :p.

 

Hello! :awesome:.

 

A ja dodałam odpowiednią oprawę graficzną i jest o wiele lepiej!

 

No to niedługo będziesz mogła stwierdzić, czy Harry wg Ciebie Harry ma rację ;).

 

Hello! Co tam?

Link to comment
Share on other sites

A ja dodałam odpowiednią oprawę graficzną i jest o wiele lepiej!

 

No to niedługo będziesz mogła stwierdzić, czy Harry wg Ciebie ma rację ;).

 

Hello! Co tam?

 

:phu:. Wcale, ze nie - you ruined my perfect post :(.

 

Hehe, stwierdze i Ci relacje zdam! :p.

 

U mnie ok :happy:. Aczkolwiek dzisiaj musialam na poczte isc - a ze cieplo - to poszlam w sandalach...jedna stope tak sobie odpazylam, ze mam 4 bable :stunned:...a na drugiej stopie nic :awesome:. Juz wiem czemu nie lubie sandalow :LOL:. - glupie kamyszki i piach! :fear:. :(.

Teraz pisze piosenke, ale sie zastanawiam, czy sobie poscic jakis koncert...hmmm.

A co u Ciebie? :awesome:.

Link to comment
Share on other sites

:party:.

Niedlugo bedziemy sie cieszyc i ekscytowac tak jak tamte ludziki :awesome:.

 

No coz przynajmniej otwarcie, zamkniecie bedzie dobre i song ma ta Olimpiada calkiem, calkiem :awesome:. Tylko ten tekst...troche szkoda - to takie..malo ambitne :rolleyes:.

Nie ma za co :happy:.

 

U mnie chyba wiesz co i jak :awesome:. Mam blokade artystyczna, poza tym :(.

 

Tak na pewno będzie :)

 

Dokładnie :)

 

No w sumie tak :D ale , że blokada, to :( oby szybko Cię wena dopadla :)

 

A poza tym to wielkie CONGWATS DLA WAS !!!! *THROWS CONFETTI ALL OVER THE PLACE*

Link to comment
Share on other sites

:phu:. Wcale, ze nie - you ruined my perfect post :(.

 

Hehe, stwierdze i Ci relacje zdam! :p.

 

U mnie ok :happy:. Aczkolwiek dzisiaj musialam na poczte isc - a ze cieplo - to poszlam w sandalach...jedna stope tak sobie odpazylam, ze mam 4 bable :stunned:...a na drugiej stopie nic :awesome:. Juz wiem czemu nie lubie sandalow :LOL:. - glupie kamyszki i piach! :fear:. :(.

Teraz pisze piosenke, ale sie zastanawiam, czy sobie poscic jakis koncert...hmmm.

A co u Ciebie? :awesome:.

 

Uwierz, że teraz wygląda lepiej :yesey:.

 

Ok!

 

To się zdarza. Zresztą jeśli jest gorąco, to nie wiem czy dobrze było by w zakrytych butach.

Mam nadzieję, że Ci się udało napisać!

 

U mnie nic specjalnego. Mam kilka rzeczy do przemyślenia i to najlepiej jak najszybciej, ale to się zawsze zdarza. No a tak to dzisiaj upał jak nie wiem co :facepalm:.

Link to comment
Share on other sites

Uwierz, że teraz wygląda lepiej.

 

To się zdarza. Zresztą jeśli jest gorąco, to nie wiem czy dobrze było by w zakrytych butach.

Mam nadzieję, że Ci się udało napisać!

 

U mnie nic specjalnego. Mam kilka rzeczy do przemyślenia i to najlepiej jak najszybciej, ale to się zawsze zdarza. No a tak to dzisiaj upał jak nie wiem co.

 

No, it doesn't :(.

 

Ofc, ze by bylo! W Conversach zawsze jest dobrze :yesey:.

I hope so too! Jak na chwile obecna mam dwie linijki + jakies 3 zdania, ktore musze zmienic (dopasowac do melodii) ;).

 

Ohhh, upal to raczej na myslenie nie pomaga! Najlepiej wejsc do lodowki - tak jak ja :awesome:.

 

No i dam tutaj, bo trzeba tu cos Muse'owego dodac!

picspam7.gif

:happy:. FTW! Doma tak dam, O :p.

Link to comment
Share on other sites

No w sumie tak :D ale , że blokada, to :( oby szybko Cię wena dopadla :)

 

A poza tym to wielkie CONGWATS DLA WAS !!!! *THROWS CONFETTI ALL OVER THE PLACE*

 

Oby!! :eek:. No jak mi nie minie to marny Ci moj los :stunned:.

 

:dance:. Dziekujemy!! :happy:.

 

Aha, i jeszcze jedno - wpłaciłam już zaliczkę na hostel we wrześniu i czekam na potwierdzenie rezerwacji naszego pokoju :):D

 

:party:. Yay! Bedziemy mialy gdzie spac :awesome:. Teraz to tylko zakupic mape i sie nie zgubic! :pimp:.

Link to comment
Share on other sites

A poza tym to wielkie CONGWATS DLA WAS !!!! *THROWS CONFETTI ALL OVER THE PLACE*

 

:)

 

Aha, i jeszcze jedno - wpłaciłam już zaliczkę na hostel we wrześniu i czekam na potwierdzenie rezerwacji naszego pokoju

 

No to fajnie :).

 

No i dam tutaj, bo trzeba tu cos Muse'owego dodac!

 

picspam7.gif

 

FTW! Doma tak dam, O.

 

Dom jest tu zawsze mile widziany!

Link to comment
Share on other sites

HAPPY BIRTHDAY TO ANIA!! :dance:.

 

 

i tak nikt nie czyta sooo...

 

 

tumblr_lqhzbaYJ6N1qmk6qao1_r1_250.gif

tumblr_lqhzbaYJ6N1qmk6qao2_r1_250.gif

 

:eek:! Jak mogłam zapomnieć o tym, żeby tutaj też napisać życzenia?! To w takim razie trochę spóźnione:

HAPPY BIRTHDAY TO ANIA!

:party:

 

Niezły refleks...

Link to comment
Share on other sites

HAPPY BIRTHDAY TO ANIA!! :dance:.

 

 

i tak nikt nie czyta sooo...

 

 

tumblr_lqhzbaYJ6N1qmk6qao1_r1_250.gif

tumblr_lqhzbaYJ6N1qmk6qao2_r1_250.gif

 

:eek:! Jak mogłam zapomnieć o tym, żeby tutaj też napisać życzenia?! To w takim razie trochę spóźnione:

HAPPY BIRTHDAY TO ANIA!

:party:

 

Niezły refleks...

 

Dzięki za życzenia, dziewczyny:D

 

Ktoś tu ma niezłe ninja skills:chuckle:

Link to comment
Share on other sites

Hej :) mam pytanie, jedzie ktoś na koncert z Zamościa albo okolic? Szukam kogoś do kogo mogłabym się doczepić więc może tu jest ktoś taki :D

 

Hello!

Aktualnie do Zamościa chyba najbliżej mam ja, przynajmniej z osób udzielających się czynnie na tym forum, ale wątpię czy będę jechać z mojego miasta rodzinnego. Mam nadzieję, że kogoś znajdziesz :).

Link to comment
Share on other sites

Hej :) mam pytanie, jedzie ktoś na koncert z Zamościa albo okolic? Szukam kogoś do kogo mogłabym się doczepić więc może tu jest ktoś taki :D

 

Hello! Jako iz sama nie moge Ci pomoc, bo jade z Londynu na ten koncert, ale moge polecic zapytanie tutaj click!, jesli masz fcb :). Tam sie troche osob oglasza, niektore zbieraja ludzi na autokar, tak wiec mam nadzieje, ze ktos z Twoich okolic sie znajdzie :).

 

No i - witamy na forum! :happy:.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi :)

 

Mam fb, co prawda mało z niego korzystam, ale tym razem chyba użyje go i tam też poszukam ^^" Muszę kogoś znaleźć, bo dojazd jak dojazd, gorzej już na miejscu. Z moją orientacją w przestrzeni sama od razu się zgubię :D

 

A powiedzcie mi, jak to wgl wygląda? (nigdy nie byłam na tak "dużym" koncercie) Od której trzeba tam stać żeby chociaż jakieś przyzwoite miejsce na płycie zająć? Co trzeba jeszcze wiedzieć jadąc na taki koncert? :D Wybaczcie, ale jestem w tym zielona :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi :)

 

Mam fb, co prawda mało z niego korzystam, ale tym razem chyba użyje go i tam też poszukam ^^" Muszę kogoś znaleźć, bo dojazd jak dojazd, gorzej już na miejscu. Z moją orientacją w przestrzeni sama od razu się zgubię :D

 

A powiedzcie mi, jak to wgl wygląda? (nigdy nie byłam na tak "dużym" koncercie) Od której trzeba tam stać żeby chociaż jakieś przyzwoite miejsce na płycie zająć? Co trzeba jeszcze wiedzieć jadąc na taki koncert? :D Wybaczcie, ale jestem w tym zielona :D

 

Nawet nie wiesz jak ja cie rozumiem! Ja mam to szczescie, ze w Lodzi sie spotykam z ludzmi, ktorzy sie "lepiej orientuja" i potrafia "znalesc wlasciwa droge" - jakbym jechala sama to juz byloby po mnie :stunned:.

 

Zalezy...moj kumpel pod Wembley siedzial w namiocie od 23:00 dnia poprzedzajacego koncert, a i tak skonczyl jakos w 4 rzedzie - wszystko zalezy jak sie pchac umiesz ;). Z tego co widzialam, duzo takich osobek po 12/15 lat idzie to przez takie piersony latwo sie dostac na front (mwahaha!), no ale zawsze: jak na Muse chce sie stac na przodzie to trzeba dosc wczesnie przyjechac :).

Jak na Wembley wpuszczali od 16, to ja bylam pod stadionem juz o 9 rano i bylam mniej wiecej w 5/7 rzedzie.

Dlatego np ja mam miejsce siedzace - nauczona smutnym doswiadczeniem wole jednak cos widziec niz stac za jakims wysokim panem i wachac mu plecy, literally. NO ALE jak nie zalezy komus zeby cos widziec, ale na dobrej zabawie to jak najbardziej :yesey:. Ja jako wzrokowiec i zdjeciolub jednak musze widziec, hehe!

Must see Dom :ninja:.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi :)

 

Mam fb, co prawda mało z niego korzystam, ale tym razem chyba użyje go i tam też poszukam ^^" Muszę kogoś znaleźć, bo dojazd jak dojazd, gorzej już na miejscu. Z moją orientacją w przestrzeni sama od razu się zgubię :D

 

A powiedzcie mi, jak to wgl wygląda? (nigdy nie byłam na tak "dużym" koncercie) Od której trzeba tam stać żeby chociaż jakieś przyzwoite miejsce na płycie zająć? Co trzeba jeszcze wiedzieć jadąc na taki koncert? :D Wybaczcie, ale jestem w tym zielona :D

 

Nie ma problemu, pytaj o co chcesz ;).

 

Uwierz mi, wcale nie jest tak źle. Jak się nie zna miasta, to można kupić mapę i jakoś się trafi. Oczywiście można też chodzić własnymi ścieżkami, po drodze zasypując ludzi pytaniami o drogę. No ale fakt, z kimś to zawsze raźniej no i lepsza zabawa ;).

 

Hmm, jeśli chodzi o mnie to też raczej bywałam na mniejszych koncertach, więc też nie mam tego wyobrażenia jak to będzie wyglądać, ale jestem pewna, że inni uzupełnią moje braki w tym względzie. Jeśli masz bilet na płytę to sprawa jest mniej więcej prosta - im wcześniej przyjdziesz, tym bliżej będziesz w kolejce, wcześniej wejdziesz i powinnaś mieć lepsze miejsca. Oczywiście czekanie w takim tłumie ludzi to męczarnia. I pewnie jak na każdym koncercie nie będziesz mogła wnosić ani jedzenia, ani napojów... możliwe że także aparatów (jak to w Polsce bywa), powinno to wszystko być w regulaminie imprezy. W praktyce jest z tym różnie: jedni sprawdzają, a inni nie zaprzątają sobie tym głowy. Zawsze możesz próbować wnieść aparat jak wiele osób, ale jeśli by Cię na tym złapali, to pójdzie pewnie do depozytu. Jak jest w Atlas Arenie niestety nie wiem, bo nigdy tam nie byłam, ale przekonamy się o tym w listopadzie. Teraz czekam na korekty tego mojego długiego i nudnego wywodu :).

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jeśli chodzi o mnie to też raczej bywałam na mniejszych koncertach, więc też nie mam tego wyobrażenia jak to będzie wyglądać, ale jestem pewna, że inni uzupełnią moje braki w tym względzie. Jeśli masz bilet na płytę to sprawa jest mniej więcej prosta - im wcześniej przyjdziesz, tym bliżej będziesz w kolejce, wcześniej wejdziesz i powinnaś mieć lepsze miejsca. Oczywiście czekanie w takim tłumie ludzi to męczarnia. I pewnie jak na każdym koncercie nie będziesz mogła wnosić ani jedzenia, ani napojów... możliwe że także aparatów (jak to w Polsce bywa), powinno to wszystko być w regulaminie imprezy. W praktyce jest z tym różnie: jedni sprawdzają, a inni nie zaprzątają sobie tym głowy. Zawsze możesz próbować wnieść aparat jak wiele osób, ale jeśli by Cię na tym złapali, to pójdzie pewnie do depozytu. Jak jest w Atlas Arenie niestety nie wiem, bo nigdy tam nie byłam, ale przekonamy się o tym w listopadzie. Teraz czekam na korekty tego mojego długiego i nudnego wywodu :).

 

Tez trzeba miec mocne lokcie i trzeba umiec szybko biegac...no a dodajmy, ze wtedy bedziemy mialy zime, pewnie i snieg bedzie to wcale tak przyjemnie nie bedzie sie czekac.

Jedzenia nigdy nie mozna wnosic na teren areny :noey:. No ale jak sie czeka to mozna w koncu sie najesc i napic :). Tez w srodku - jak to zawsze na koncertach Muse - powinny byc takie beczki z darmowa woda.

 

Aparat mozna latwo przemycic - w Polsce zawsze pytaja czy masz aparat i sprawdzaja, ale jak sie go porzadnie ukryje to nigdy Ci tego nie znajda :shifty:. Przynajmniej mi na zadnym z koncertow nie zabrano aparatu, a tylko na niektore mozna bylo aparaty wnosic!

Na Reading Festival bylo fajnie, bo tam nie mozna bylo wnosic aparatow, jedzenia itd - a ja spokojnie przeszlam i z jedzeniem i z napojami, a ludzie nawet przechodzili z duzymi lustrzankami - wszystko sie da przemycic ;).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...