Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

In kako se vam zdi United States of Eurasia (pa Å¡e besedilo)?

 

Hm, meni zveni dokaj pretenciozno, ampak ... ne vem no kako bo z besedili, da se ne bo Matt "zahaklal" na patetičnosti (če se že ni). Jaz bom zaenkrat modro tiho in bom počakala na album, ga parkrat preposlušala, pa potem spljuvala :LOL::facepalm: Ne, saj ziher bo bombastičen CD, ampak res me besedila malo skrbijo :LOL:

 

Kako bo s koncertom pa še vedno ne vem. Nekako dvomim, da bo kart pri nas (v slo) zmanjkalo :) Po vsej verjetnosti pa bom Muse lovila kar 2010, ko bodo kje bližini.

Klinc, samo je res teorija eno, praksa pa drugo, ko te mali sinko gleda ko boga :LOL: Ne bo me pobralo, če ne grem na en koncert, njemu bo več pomenilo, da ostanem doma, kot meni da grem :)

 

@Etty, poznam en hrvaški folk (ja, govorijo angleško :p), ki gre v lastni režiji, jih lahko vprašam, če imajo še kaj placa?

 

 

Ajdi, mejte se ;)

Link to comment
Share on other sites

trenutno sm tud jz v dvomih al sploh it v bologno al ne... sem ravno iz verone pršla in te italjani so obup od obupa, lol!!

 

če je molko po parih komadih odložu kitaro na tla in zagrozu da bojo končal koncert, če se ne skulirajo (in nehajo tepst) :rolleyes: da slabe organizacije in tehničnih problemov čez cel koncert (enkat so ga zarad tega clo prekinl za 10 minut) sploh ne omenjam

 

ok, mogoče bo na muse kej boljš, majo na splošno bolj normalne fene...

 

USE zdele še nism sposobna poslušat, kasneje :D al pa mogoče kar septembra, od placebotov sm se singlov čist preveč naposlušala in album kr zgubi na 'ravnotežju' :LOL:

Link to comment
Share on other sites

cool. Ampak si ne morem predstavljat kakšne so mogli počet ti italijani, da ti gre pevec prekinit koncert in jih mirit, kot paglavce v šoli :stunned: Občudovanja vredno pa je, da je Molko to sploh nardil! Marsikateremu bendu se "žvižga" kaj se dogaja pod odrom.

 

A sicer ti je bil koncert všeč? Setlista idr.?

 

Kakšen imaš pa komentar na USEA?

Link to comment
Share on other sites

koncert je bil super drgač, setlisto majo več al manj skoz enako... sam ene treh komadov iz novga albuma ne igrajo in srčno upam, da jih majo namen vključit v jesenskem delu turneje (npr. na dunaju), ker so predobri komadi, da jih nikol ne bi slišala v živo :LOL:

 

United States of Eurasia... :awesome: se te dni praktično nonstop vrti pr nas, če ne poslušam jz pa tamala :chuckle: komi čakam september... oz. ne, zarad izpitov ga ne, ampak vsaj mal manj grozn uvod v jesen bo :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Hehe, a še na Dunaj greš? super!

:LOL: ojoj, saj se bo do jeseni še komu zmešal... skos en in isti komad vrteti :D

 

ej, etty, a bova do jeseni samo midve tukaj gor? :stunned:

 

 

edit: še neki! link do 'Uprising' ;)

 

... zdaj pa res komaj čakam september, da vidim kaj vse bo na tem albumu :LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nekoc sem neki ze tle pisala.. po dobrem zg koncertu... hja kje je ze to.. ampak spominiiiii :happy:

 

 

ja, spet je cas za :musesign: (i just LOVE this smilie :LOL:) koncert juhej!!! Razmisljala sem med München - Bologna - Torino, in zdaj sem 99% da Bologna, ker je najblize pa se fino vikend je :D

Link to comment
Share on other sites

ampak res, hehe

ubistvu skor rajš vidim, da v slovenijo niti ne pridejo, kot pa da smo pol leta čist navdušeni, pol pa koncert tik pred zdajci odpovejo, kot je tle že klasika, lol

 

a je kdo že naroču karto za bologno? jz bom verjetn pol vseen šla prek koncerti.net, na teh italijanskih straneh se ne znajdem kej preveč, lol... pa zgleda da bo treba kr pohitet, ker je za tribune že čakalna vrsta :eek:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa jih imamo za pokušino! Nove komade namreč -->Klik ;)

 

:stunned: Ok, jaz bom mogla tale album parkrat preposlušat, ker so me čisto zgubili :unsure: ... pol se pa naprej menimo.

Čeprav, to kar slišim v telih klipih, mi deluje dokaj eklektično. Pač, ni tipičen Muse sound in se mi zdi, da so šli v eno kontra smer kot smo oz. sem jih vajena. Ene fene bodo izgubili, ene pa pridobili, pa koga to briga :LOL:

Sicer pa komaj čakam, da preposlušam celotno zadevo in potem podam svojo "končno" sodbo :erm:

 

@etty: kwa? V Sloveniji je parter za Muse že razprodan??? :LOL: ta je pa nova! A da imajo toliko fanov na tej strani Alp :LOL: Pol pa karte kar hitro naroči, sploh če te tile klipi ne bodo prestrašili :p

 

btw, a ste še vsi na dopustih???

Link to comment
Share on other sites

hvala, Janu5 :happy:

 

jaz sem se potem le odlocila in narocila aranzma na koncerti.net za bologno, ker je na italijanski strani res cudno napisano :wtf: karte se ocitno ne dajo kupiti, nikjer pa ne pise da je razprodano :confused: sem pa vzela z rizikom odpovedi, da ce se vseeno kasneje da kupiti samo karto lahko odpovem, ker bi vseeno raje sla v lastni reziji.. bomo videli.. in any case: MUSE @ Bologna :dance:

 

ce kaj zvem, javim seveda ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

super, blagor tistim, ki ste tolk prej naročil karte, ker smo eni ostal brez :(

pa je komi september, pa že razpordan, ne moreš verjet. videm, da bo drugič treba tkoj naročit, ko pride ven termin...:$

 

hja, nimaš kej, kdor gre na koncert, uživejte, pa kej sporočte, kuk je blo... pa have fun;)

Link to comment
Share on other sites

aranžmaji za München, woo :dance: (čeprov bi še skoz rajš šla v Bologno...) ampak sm kr naročila d ne bom spet prepozna, lol, se bom kasnej ukvarjala s tem kdo sploh še gre :D

 

jap, jz sm že kar precej preposlušala plato.. čeprov pr zadnjih treh komadih se mi ponavad že ne da več, hehe... pa mam tko, mešane občutke... za moj okus mogoče za spoznanje preveč vpliva klasične glasbe, ampak še skoz mi je kot celota bolj všeč kot prejšnja.. :happy: sploh Unnatural Selection, Resistance pa I Belong To You so zakon komadi...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...