Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Hej,i ja sam bila u Munchenu(iz Beograda sam),i bilo je sjajno!!!Hoce li biti nesto ovde,u nasem regionu?

 

Pade mi na pamet nesto...nema veze sa Muse,ali posto je ovo uglavnom drustvo iz Slovenije,mozda biste mogli da mi pomognete-znate li da li moze da se nabavi film -Vampir Z Gorjancev(javite na PM)?

Link to comment
Share on other sites

upam, da čimprej pridejo spet kam bliz... tist koncert na san siru me itak zelo zelo mika, ampak dvomim, da bi mi tud tam ratal pridt v prvo vrsto :LOL: (direkt pod chrisom, aaaa) münchen čist raztura!

 

@tina: bom vprašala kako je kj s slikam, zaenkrat men čist zadostujejo random videi na youtube :D

@cicosmacos: poglej na partis.si ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo mene po dolgem času.

 

Najprej pa en lp novim članom :musesign:

 

Hja, meni tale novi cd ne sede in ne prepriča, tako da (zdaj pa svetoskrunske besede) mi ni čisto nič žal, da nisem šla na koncert :pope:

Verjamem, da so pripravili spektakel (lahk kdo kako fotko pripopa, za filing), ampak ... meni je ta cd "kr neki" pa bom rajši tiho, da koga ne prizadanem :p

 

A sicer po novem kaj obiskujete Šiško?

 

Uživajte ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ohjej :(

a ma kdo kšne izkušnje s temi čakalnimi vrstami?? a se mi splača čakat v vrsti al nej raje naročim sedišče? za milano govorim (8. junij) ... :(

jooj, prou jezna sm! zamudim une koncerte v novembru in decembru ... in zdej sm kr mislla, da to zihr še ne bo razprodano ... zdej pa nevem kaj naredit :'(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jauuuu! Vi tudi že komaj čakate? Jaz sploh ne morem v miru pisat te neumne diplome, ker se sploh ne morem več na nič prav skoncentirat. Sem si šla od sile naredit seznam nastopov, ga sprintala, nalimala na zid in zdaj črtam datume in komaj čakam, da pridem do 8.6.

Oh, god! I'm beyond help! :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ljudje!

Nič ne dogaja več tukaj pr nas! Še Hrvati so bolj aktivni. ;) Kje ste vsi? Se poskrili v luknje? Vas je posrkalo v Supermassive Black Hole? :LOL: Kaj vam dogaja en mesec pred koncertom? Sej vem, da še komaj zdržite.

Ste vidli? Novo pesem bomo dobili 17. maja. Ma komaj čakam.

Oglaste se kaj, da ne bo taki dolgčas tu gor... ;)

 

Čao

Link to comment
Share on other sites

hej, kako ste? koncert se blia s polno paro :D

priprave potekajo, pa vendar kar stresno, cela zmedena, ne vem kaj naj vzamem sabo,... kakne izkunje imate pa kaj ostali s koncerti, kaj vzamete sabo, poleg fotoaparata predvidevam (to se mi zdi obvezna prtljaga) :)

 

uivejte, pa kej se oglaste tle gor :)

 

:musesign:

Link to comment
Share on other sites

hej, kako ste? koncert se bliža s polno paro :D

priprave potekajo, pa vendar kar stresno, cela zmedena, ne vem kaj naj vzamem sabo,... kakšne izkušnje imate pa kaj ostali s koncerti, kaj vzamete sabo, poleg fotoaparata predvidevam (to se mi zdi obvezna prtljaga) :)

 

uživejte, pa kej se oglaste tle gor :)

 

:musesign:

Samo še 20 dni! :dance:

Stekleničko vode si vsekakor vzemi. Mene je skoraj pobralo prejšnje leto, že med Map Of The Problematique (katera je bila med prvimi petimi pesmimi) sem obupala. :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...