Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

lepo

 

ja, jaz grem pa zdej v lj, na upravno fakulteto. upam do bo šlo. to sm si itak želela, pa se mi je želja izpolnila. nevem kako mi je ratal tko dobr nardit maturo, hvala bogu, ker sem misenla, da ne bom sprejeta, kr so ble take omejitve, ful preveč vpisanih...pa mi je ratal.:D

 

lep dan!

Link to comment
Share on other sites

:D

 

oh ta prokleti fax :)

 

končujem študij telekomunikacij (2 leti - pa je vseeno vsš... čuden sistem).. manjka mi še en izpit, ki ga vlečem že eno leto haha :)

Upam da se ga bom spravil letos naredit, potem pa še diplomo, poj pa še en pošten šiht (recimo na T2 ali pa Telekomu), ne pa to, s čimer se zdaj ubijam... no vsaj za avto bom zaslužil :D

 

upam pa da nisem na poti 'večnega študenta' :)

 

No zdaj veste, da nisem priden študent :p

Link to comment
Share on other sites

oh ta prokleti fax

 

:LOL: S to izjavo mislim, da si povzel mnenje večine na tem forumu :chuckle rofl

 

upam pa da nisem na poti 'večnega študenta' :)

No zdaj veste, da nisem priden študent :p

 

:stunned: mhm, to je pri meni zarečen kruh. Sem v podobnem šmornu kot ti :rolleyes:

Eh, kaj pa v bistvu pomeni priden? Rajši se ne spuščam v to debato. Live and let live, vsak zase najbolje ve :p

 

 

@musegirl: Čestitke ;)

 

 

Kaj pa kaj berete te dneve? Da iz glasbe (in faxa :ninja:) malo prešaltamo. Jaz sem ravnokar končno prebrala Huxleyev Krasni novi svet, super! Samo najprej sem se mogla prebiti skozi prvih 15 strani :LOL: Ful preroška, če sem pesimist :erm: Jo je imel kdo za maturo?

Sicer pa se študijsko prebiram skozi zelo zanimivo Pirjevčevo Jugoslavija, 1918 - 1992.

 

Pa še filmi: :D Dark Knight čaka na kompu, da ga pogledamo :$ Hodite sploh kaj v kino?

 

mejte se

Link to comment
Share on other sites

Hmm jst morm tudi prebrat Krasni novi svet...enkrat sm probala, pa se mi ni uspelo skozi prvih 15 strani prebit :LOL: Mi smo meli za maturo Visoško kroniko in Zločin in kazen. Oboje mi je blo kul in sm prebrala ene 2-3x vsako.

To poletje sm prebrala Peklensko pomarančo (zelo kul) in tri knjige Štoparskega vodnika (v angleščini) :happy:. Drgač fuuuuuuuul rada berem, ampak nimam med letom NIČ časa :(

 

Dark Knight sm gledala in je :eek:.

Drgači grem pa v kino sam ene parkrat na leto :$ (letos je bla Juno, Ironman, Alvin in veverički (:$ ne po moji volji,ampak je blo zastonj in žal sinhronizirano) in Dark Knight).

 

Ah pridni študentje so overrated :p. Kratek čas imajo status, nimajo časa delat prek študenta in nimajo časa za žurat. BREZVEZE.

Link to comment
Share on other sites

pozdravček po malem premoru :)

 

zanima ma, če je slučajno kdo že kdaj kaj naročil preko spleta od muse-ov? (iz njihove spletne trgovine)

in sicer me zanima, kako dolgo se približno čaka na paket (karkoli že naročiš) in kako varno, sigurno je to? jaz sem že hotla naročit, pa so mi drugi rekli da ne :$, ker moraš nazadnje izbrat še način plačila, in tam moraš napisat tud št.kartice, al neki tazga... ampak jaz sem še vedno zagreta :p in si želim nekaj naročit, zato pa raje še prej vprašam za kakšen nasvet.

se že vnaprej zahvaljujem za kakršno koli malenkost, ki mi jo sporočite!

 

lepo se imejte!!**

 

:musesign::musesign:

Link to comment
Share on other sites

Nism še nič naročala z muse strani, sm pa drgač z neta že naročala in je treba povsod, kjer se kupuje s kartico, dat tudi številko kartice. Varnost različnih strani je različna; kako je z muse stranjo, ne vem, ampak po moje je kr varna no (ampak ne odgovarjam če ti se kej zalomi :p), ampak pr internetu in vseh geekih (:nerd:) sveta nikoli ne veš ;).

Link to comment
Share on other sites

Hmm jst morm tudi prebrat Krasni novi svet...enkrat sm probala, pa se mi ni uspelo skozi prvih 15 strani prebit

 

Saj pravim! še 2 strani, pa te posrka :LOL:

 

Ah pridni študentje so overrated :p. Kratek čas imajo status, nimajo časa delat prek študenta in nimajo časa za žurat. BREZVEZE.

 

Saj! sami taki se zbiramo tukaj... s tebi podobnim mnenjem :LOL::erm:

pozdravček po malem premoru :)

zanima ma, če je slučajno kdo že kdaj kaj naročil preko spleta od muse-ov? (iz njihove spletne trgovine)

 

 

Hej :) Kolikor mi je znano, folk s foruma stalno nabavlja v njihovi e-trgovini. Mislim, da zna biti zelo varen nakup ;) bolj kot kakšen e-bay ali bolha. Če še nikoli prej nisi nič kupovala preko neta in imaš same skeptične svetovalce, potem verjamem, da ti je čuden občutek. Ampak, dokler kupuješ preko preverjenih strani, ki si blamaže ne morejo privoščiti, potem res ne vidim razloga za strah. Je več verjetnosti, da te v Sloveniji na kakšnem terminalčiču v trgovini ali bankomatu shekajo ;) Go for it! ampak itak da na lastno odgovornost... kot vedno za vse :D

 

 

@AliaAs: Si že v kakšnem bandu ali še iščeš? No, saj če ne ga ne najdeš, pa kakšna režija :D Samo, a te ni malo škoda za kakšen T2 ali Telekom??? :p Ne vem no, a bi se želel profi ukvarjati z musko ali samo za dušco špilaš?

 

 

Jooooooj, konec avgusta bo :'( Sicer imamo tukaj itak že cel mesec jesen :indiff:

 

Še tole, ena nova tema, če so že OI in imamo 5 kolajn (čeprav se mi odgovori kar svitajo odgovori:LOL:): a kdo kaj športa? rofl

 

 

lp

Link to comment
Share on other sites

evo mene spet tle :D

 

hvala za nasvete! sm že kr nekaj časa odločena, da si nekaj naročim prek njihove trgovine, tko da bom, pa mislm da nima bit kej velik narobe. :p

 

glede športa, jst redno tečem, vsak dan, no pride tud kak dan v tednu ko mi ne zlavfa vse skupej, drugač pa eno uro na dan, vsaj, posvetim teku in telovadbi. med drugimi mi je pa še fajna odbojka, košarka,...rolanje, kolesarjenje, smučanje,...plavanje,...je kr dost stvari, za vsak letni čas nekaj ;)

 

v prostem času se pa matram mal s kitaro (pa gre, sm bol počas, kr se vse sama učim..pa bo že), pa klaviature špilam, tko da mi je bol težko dolgčas:D

 

 

se še "slišmo"

 

:musesign:

Link to comment
Share on other sites

živjo, sem spet nazaj.

 

Ti kar naroči preko spletne trgovine, dandanes je res večja verjetnost, da se ti kej zalomi pri običajnem bankomatu, kot pa prek interneta. Sploh ko gre za preverjene firme in sploh če veš, da so imeli ostali dobre izkušnje z nakupi. :)

Link to comment
Share on other sites

@AliaAs: Si že v kakšnem bandu ali še iščeš? No, saj če ne ga ne najdeš, pa kakšna režija :D Samo, a te ni malo škoda za kakšen T2 ali Telekom??? :p Ne vem no, a bi se želel profi ukvarjati z musko ali samo za dušco špilaš?

 

Sem član One man banda :D

 

Hechec... zaenkrat špilam samo za dušo, če me pa kakšen bend zahakla, se pa ne bom nič upiral :)

 

Muse girl, obišči kaj http://www.trzalica.com > to je slovenska stran za kitariste, kjer najdeš tud kakšno nasvet za začetnike ;)

 

Pa jaz sem slučajno še en od adminov tam :D:p

Link to comment
Share on other sites

alias nekaj me še zanima, kako dolgo že igraš kitaro?

pa ko si začel, si se vse sam učil, al si bil kaj v glasbeni šoli al kej tazga?

niti ne vem kje pa kako naj začnem, zmer se kej najde, kjer se mi ustavi in nevem naprej, ker se mogoče tud spravim kaj preveč težkega učit.

s čim je najbolš začet? kak komad, k se ga začetnik nekje najlažje lahko nauči.

 

hvala ti za pomoč :)

Link to comment
Share on other sites

Sem čisti samouk brez kakšnekoli glasbene izobrazbe ;)

Brenkam pa že kakih 6 let...

 

Na začetku sem preigraval komade od RHCP iz albuma Californicaton (ravno to pesem, pa npr še Other side), Pa tudi malo sidarte...

 

Moraš pa imeti močno voljo in predvsem veliko vajati :) Pomembno je, da igraš vsak dan vsaj po eno uro skupaj, da utrdiš roko in boleče prstne blazinice :)

 

Bližnjic ni... daj času čas, pa bo ;)

Link to comment
Share on other sites

aha, kul. ja se bom trudila. jaz se zdej učim preko programa guitar pro, pa ti vse lepo pokaže...trenutno pa se pa učim od muse unintended. če se s tem programom učim, je dobr ne? al obstaja še kaj boljšega? čeprau mi je ta program čist dobr.

 

jaz sem se pa sama učila igrat klaviature, pa mi je ful šlo. po 2letih moram spet začet igrat, pa ga še bolj izpilit.. :)

zato pa si tko želim naučit še kitaro, ker mi je tko fajna, pa jo mam že kar dolgo časa, pa se ni velik premaknilo, ker se mi je zmer kje preveč zataknilo. pa ko je treba bol na hiter premikat akorde, se mi zatakne, tko da moram velik že na tem delat, da grem lahko pol naprej, da ušpilam prste ;)

 

hvala ker mi toliko svetuješ:)

 

 

pozdravček vsem

Link to comment
Share on other sites

Uf Guitarpro je super ;)

 

Pa če že imaš nekaj glasbene podlage na klaviaturah, kot praviš, potem je zate tudi to že lažje.

 

Z menjavo akordov sem imel tut jaz probleme :) tko kot jih imajo vsi, tako da brez skrbi... Prvih 6 mesecev npr je najtežjih, nato pa se učiš čedalje hitreje.

 

Na trzaličinem forumu poišči izbo Kitarski kotiček - mogoče v njej najdeš kakšno lekcijo za pesem, ki ti je všeč ;)

Link to comment
Share on other sites

pol se splača trudet;)

 

ne smem tko obupat kukr sm že kar nekajkrat, ker sem misenla, da mi kitara pa ni glih pisana na kožo, pa sm čez čas spet dobila voljo. jo mam pa čedalje več, sploh ko mi kdo še kaj spodbudnega reče, pa mi kaj svetuje, kot ti:)

 

mi pa ni jasno, kako to da nimaš nobenga benda? glede na to, da stvar obvladaš...

res maš talent! na youtube sem si tudi pogledala tvoje posnetke, nimam druzga za rečt razenj to, svaka ti čast! pa tudi komentarje maš same pozitivne, tko da je še iz več strani to potrjeno, da si genij! :)

Link to comment
Share on other sites

Prav lepo vaju je brati, dva navdušenca :)

 

@AliAs, upam da te kmalu kakšen band zahakla! A si že kaj probal sam skomponirati ali se zaenkrat bolj uriš v samem igranju?

@musegirl, ti pa nikakor ne obupaj! Traja leta, da se kaj pozna... to vidim zdaj, ko sem sama prezgodaj vrgla puško v koruzo. Ampak nikoli ni prepozno, upam.

 

Skratka, zatišje vidim.

Je že cajt, da izdajo tisti nov cd :D A je kdo poslušal tisti šmoren z the Streets? :D No, jaz že v štartu nisem za neka sodelovanja bendov ali pa bože nedaj kakšne duetne variante. Mah, meni tole pač ne sede ravno najbolj. Če bi Matt sam nekako odpel (ali pa če bi blo pač brez vokala), bi mi bilo veliko bolj všeč.

 

lp

Link to comment
Share on other sites

pozrav vsem.

 

mi je prav žal, ampak moram vprašat, kaj točn se gre s tem the streets pa muse... nism že neki časa nič na tekočem, nimam glih neki časa, pa mi je sicr malo butasto to spraševat, ampak kaj čem, raje vprašam, kot pa da nimam pojma...;)

 

lepo se imejte!!

Link to comment
Share on other sites

no to se mi zdi čisto kul. Nimam nekem neustavljive želje da bi ZDAJ TAKOJ VEliko poslušala Muse. Me pa seveda še vedno zanima, kaj bodo ustvarili. Sem pa zečetek tega tedna po dolgem dolgem času Muse poslušala.

 

B-side večinoma.

 

P.S.: Cooper Temple Clause fani, skaterim albumom naj začnem? :p

Link to comment
Share on other sites

vidim, da že nekaj časa nobeden ne piše nič, pa bom začela malo debatirat, oz. spraševat.

še malo pa bo konec meseca in se začne fax.... pa me zanima, če ma kdo kako idejo...dala sem prošnjo za v študentski dom, pa seveda bom morala kar nekaj časa počakat, da bom sploh prišla notr, do takrat pa rabim neko stanovanje, seveda po kaki kolikor toliko normalni ceni. mogoče kdo ve za kakšno sobo, stanovanje..., kjer bi bla noter samo toliko časa, dokler ne dobim v študentu...? vem da imate drugi več izkušenj, kot pa jaz, ker grem šele zdaj v lj, zato pa raje vprašam za kak nasvet.. za vse je enkrat prvič ;) ne?

 

lepo se imejte!!

Link to comment
Share on other sites

vidim, da že nekaj časa nobeden ne piše nič, pa bom začela malo debatirat, oz. spraševat.

še malo pa bo konec meseca in se začne fax.... pa me zanima, če ma kdo kako idejo...dala sem prošnjo za v študentski dom, pa seveda bom morala kar nekaj časa počakat, da bom sploh prišla notr, do takrat pa rabim neko stanovanje, seveda po kaki kolikor toliko normalni ceni. mogoče kdo ve za kakšno sobo, stanovanje..., kjer bi bla noter samo toliko časa, dokler ne dobim v študentu...? vem da imate drugi več izkušenj, kot pa jaz, ker grem šele zdaj v lj, zato pa raje vprašam za kak nasvet.. za vse je enkrat prvič ;) ne?

 

lepo se imejte!!

 

jst vem za eno možno varjanto, ti sporočim, ko zvem kaj več oz. če bi bilo mogoče kej urihtat. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...