Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Noro je blo ZELO, ZELO, ZELO!!!

Kje ste bli? Parter, balkon?

Jaz sem pristala v 2. vrsti spodaj pod Chrisom. :D e dobro, da so Italijani tak mali, da vidi vse čez njih in sem se skor počutla kot v prvi vrsti. :LOL:

Joj, e kr ne morem čist dojet, če je blo res tak hudo dobro al so ble to samo zelo prelepe sanje...:stongue:

Link to comment
Share on other sites

Parter, bila sem v drugi vrsti pri catwalku. :D Pred mano je bil dokaj velik Italijan, morala sem se na prste postaviti, da sem vidla na oder. :( Ampak vseeno sem uživala, NIKOLI ne bom pozabila tega dneva! Želim si, da bi lahko zavrtela čas nazaj za 24 ur, da bi ponovno lahko doživela te dve uri!

Link to comment
Share on other sites

Gremo nazaj??!! Hud koncert, nepozabno, lahko rečem samo še to, čakam na naslednjega, ker grem definitivno!!!! Jst sm bla pa v drugi vrsti, pod odrom, na levi strani, kjer je bil tudi matt, je pa prišel pogledat tud chris :p dominica pa ni blo tja :(

Fenomenalen koncert!!!!!!! :musesign::musesign::\mm/::dance:

Link to comment
Share on other sites

ma res je blo NORO :awesome: in nepozabno! Prvega ne pozabiš nikoli ;)

Sm bla na tribuni, ker sm prepozno kupla karte, sam drugič pa obvezno parter, fak, kak žur je biu šele tam :) Sploh pr predskupinah - na tribuni je blo kr mal čudno k je men dogajalo na pouno že na Friendly Firesih in Kasabianih :LOL:

 

pa še dve nove majčke mam, jeeej!!! :musesign:

 

:matt::chris::dom:

Link to comment
Share on other sites

Ejte... A ste kaj na veliko slikali? Jaz sem bolj malo, ker mi je preveč dogajalo, da bi se še s telefonom ukvarjala. Fotoaparata pa sploh nism zraven vlačla (mala napaka).

Če ma kdo kaj, naj prlepi sem kako res hudo dobro (čeprav verjamem, da so vse zelo dobre) fotko. Da bomo malo podoživljali zadevo...

Link to comment
Share on other sites

Ejte... A ste kaj na veliko slikali? Jaz sem bolj malo, ker mi je preveč dogajalo, da bi se še s telefonom ukvarjala. Fotoaparata pa sploh nism zraven vlačla (mala napaka).

Če ma kdo kaj, naj prlepi sem kako res hudo dobro (čeprav verjamem, da so vse zelo dobre) fotko. Da bomo malo podoživljali zadevo...

 

Aja... pa če vas zanima... nekaj mojih fotk je na mojem FB profilu...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ojla!

Kako ste kaj? A vam je kaj vroče? Meni zelo zelo. Še bolj pa mi je postalo vroče, ko sem vidla kaki mail mi je poslal KoncertFreak danes.

Omogočli so nam aranžma za Frequency festival v Avstriji. In uganite kdo je headliner? Pa menda že vete. MUSE!!! :dance:Wahhh!!!

A bi kdo šel? Aranžma stane 119,00 eura se mi zdi. Jaz razmišljam že vse od kar sem vidla na spletu, da bodo prišli nastopat k severnim sosedom. Bom pač morala opet malo šparat. Za take stvari mi ni nikul žal denarja:happy:

 

Kaj zaj??? A gremo???

Link to comment
Share on other sites

Aaa, a ti si tud to odkrila. Jst bi šla takoj, pa mi ne bo zlavfal, premal našparan... Drugač pa špilajo tud na szigest festivalu v budimpešti (madžarska) pa tud koncertinet pele... Ko bi blo le mesec kasnej, pa bi mi vrjeten zlavfal, tko pa ne bo :(:(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jaz jih grem poslušat na sziget (poleg vsega ostalega):) malo se mi zdi draga ta ponudba za frequency, glede na to, da sem za sziget cel teden s kampiranjem vred plačala 170 €, tukaj pa se gre menda samo za 1 dan, ne? pa še glasbeni repertoar je na szigetu prav tako mikaven (če ne še bolj) kot na frequency.

Link to comment
Share on other sites

Zdravo, gre kdo od muserjev na sziget (samo na zadnji dan ko nastopajo Muse, Kasabian itd.), ker bi rabil prevoz, pa tudi malo družbe nebi škodilo..., sm dobiv karto za sziget pa bi šel samo zadnji dan (MUSE:p!...), pa ziher je keri ko gre tu gor ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
:) Me veseli. Tudi jaz uživam v čudovitem pomladnem vzdušju, kljub kupu stvari, ki jih moram narediti... Upam, da se čimprej vidimo na kakšnem Muse koncertu!!:p

 

Ham ... No ja ... Z Muse koncerti bo verjetno malo suša do naslednjega albuma. :( Moče pa se vidimo na kakem poletnem festivalu. Se obeta veliko dobrih.

Upam, da ti čimprej rata naredit vse stvari, ki te čakajo. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...