Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

ma ne vem kje sm slišala Muse tm not, vročina dela svoje :LOL: (a sm že kdaj omenla kok ne prenašam vročine???!?!?! :fear: )

 

ampak sem srečna, da sm v prvo nardila izpita, ki sem ju šla pisat v tem izpitnem obdobju, ker - pazite zdej, pri enem izpitu je drugi rok dons, pri drugem pa 15.7!!! :LOL: res nam hočejo počitnice uničit... ampak po drugi strani mi je pa kul, da so jesenski roki že lepo avgusta :D mogoče bo vsaj september totalno brezskrben...

 

za skoke pa še ne vem kdaj in kako, ful se mi ne da nč planirat, zna se clo zgodit, da bom celo poletje doma... ne čutim potrebe, da bi mogla bit neki ful hiperaktivna :LOL:

Link to comment
Share on other sites

AliAs je nekaj omenil, da ima karto... pa je poniknil :p bi lahko kaj pokomentiral. Mogoče jo je že ucvrl na dopust.

 

Jap Alias je imel karto, ki jo je tudi izkoristil za odličen koncert ;)

 

Je pa res da sem tut jaz pričakoval malo več starejših uspešnic in ne ravno celega zadnjega albuma, ki mi še ni povsem zlezel pod kožo. Pozitivno presenečen sem bil pa nad dolžino koncerta: 2h in 5min :) ; mislil sem pač, da bo trajalo kakšno uro in pol ali manj, kot ponavadi trajajo koncerti od Muse ali pa RHCP... tak da kar se tega tiče, vsaka jim čast.

 

Dogodek bom održal v lepem spominu, ker pa bi rad slišal še kakšne druge starejše komade v živo, jih bom pa v prihodnosti moral še kaj pogledat :)

Link to comment
Share on other sites

@etty: :LOL: ok, če je zarad vročine, potem ti spregledamo ta lapsus :LOL:

:erm: a je kdo omenil hiperaktivnost? Kaj sploh je to?:$ Ma ja, lenarimo lahko tudi doma (sploh, če smo brez keša za dopust)... sicer si pa ti itak letos že neki potovala! :p

 

@Alias: Hvala še za tvoje poročilo. Izgleda, da so resno vzeli predstavitev zadnjega albuma :)

Še en detajl lahko prispevata z Ano. Namreč zanima me, kakšen se vama je zdel sam zvok koncerta? Špilanje in Thomov vokal? Npr. v primerjavi z Muse, kjer smo (raz)vajeni brezhibnosti.

Link to comment
Share on other sites

jst sm bla v parterju in morm rect, da je bil koncert nekam potiho. :)

mene sicer to ni motlo, samo en vem ce sp sploh kaj slisali oni na tribunah.

 

drugace pa... Thomov vokal mi je ful všeč, sploh pa v živo. Kar se tega tiče... 1A.

Link to comment
Share on other sites

aja pa se to... mislim da je zdej ze definitivno da na Interpole ne grem. Majo pac pocitnice s prijateljico prednost. :)

Hja jst tudi ne grem, ker grem tudi rajši na morje :D

dEUS bi rajši vidla še enkrat na samostojnem koncertu (7. oktobra na Dunaju), ker na Werchterju ni blo tapravega vzdušja (čeprov so deus bogovi v Belgiji :p), so bli pa drugače ZELOOOOO dobri!!!!!

 

Kaj nej rečem glede Werchterja? Frequency in Sziget se lahko, kar se čistoče in čakanja v vrsti in splošne kulture pitja, obnašanja med koncerti (še zdej ne morem verjet da se ni NIHČE prerival!!!!!), obnašanja v kampu, skrijeta pred Werchterjem, pa tudi kar se line-upa tiče. Res sami plusi, edino publika je bila na trenutke mal zaspana, ampak v splošnem je bla kar kul. Zelo varno sem se počutla na festivalu in v samem kampu.

Edina ta prava minusa: navite cene in vreme (dež in pa sibirski mraz ponoči)

Kar sem šla poslušat je blo ful dobro, edino Radiohead so me mal razočarali, ker so nastopali po Sigur Rós, ki so me totalno pretresli in očarali in presenetili (vse troje na zelo pozitiven način), in so mi bli potem Radiohead mal brezosebni. Sej tehnično so bli čist kul, sam nism jih "začutla". In mi je ful žal zaradi tega, ker sem se jih ful veselila (precej bolj kot Sigur Rós, ki so bli res WAAAAAAAAA:eek::eek:).

Top 10:

1. Sigur Rós

2. dEUS

3. Moby

4. Beck

5. Soulwax

6. Hot Chip

7. MGMT

8. The Verve

9. Radiohead

10. Mika (resno!):$

 

Ozvočenje je blo super, edino za dEUS sem v prvi vrsti stala tik pred zvočniki od činel (hehe) in mi je hmal bobnič desnega ušesa skurlo, dokler nism pogruntala, da si lahko robčke zatlačim v uha :)

Ljudje so bli kot že rečeno ful kulturni (noben se ni tepu, vidla sm sam enga ki so ga nesli v kamp in eno bruhico na tleh in to je blo to). S komerkoli sm se pogovarjala je bil ful začuden, da sm iz daaaaaaaaljne Slovenije pršla poslušat dEUS (že to, da sm jih poznala jim je blo čist nepredstavljivo) ampak so bli večinoma vsi zelo prijazni. In Angležev in Ircev je bilo pomoje več kot 1/3!

 

V ponedeljek smo si šle pogledat še Bruselj, ki je dokaj v redu mesto, hostel je bil kul (in poln pribežnikov iz Werchterja hehe), vaflji zelo nasitni, Manneken Pis pa majhen.

 

Slike mam čist bedne, ker se nism hotla preveč ubadat z njimi, pa tudi zdej se mi jih ne da obdelovat in uploadat tku da jih verjetno ne boste nikoli vidli :p

 

Še par dni pa na morje!!!!

 

 

 

EDIT: NE MORM VERJET DA SM NARDILA OBA IZPITA, za katera sm bla prepričana, da ju ne bom. Juhu 3. letnik!!!! :D :D

 

Pa še to: mejte se fajn vsi k ste šli na Massive Attack!!

Link to comment
Share on other sites

EDIT: NE MORM VERJET DA SM NARDILA OBA IZPITA, za katera sm bla prepričana, da ju ne bom. Juhu 3. letnik!!!! :D :D

 

Pa še to: mejte se fajn vsi k ste šli na Massive Attack!!

 

 

Če že niste imeli tapravega vremena, da je bilo vsaj ostalo 1A. Super, da ti ni žal :)

 

:party: Čestitke za izpite! Svaka ti čast, res :D

 

Hvala. Saj mislim, da sem šla edina iz boarda na MA. Sprva sem bila rahlo skeptična, ker jih še nikoli nisem poslušala v živo... bilo je pa super!! Na novo so me osvojili :happy: Sploh sem bla zadovoljna, ker ni bila samo elektronika, ampak bolj trši zvok kitar in bobnev (ja več (2) jih je blo :LOL:) in je bila ta kombinacija prava bomba :\mm/:

 

 

Uživajte na morju! :cool: lp

Link to comment
Share on other sites

ojla po dovgem času sem spet gor :-(

ful mi je dovgčas, pa sm rekla da grem mal pogledat gor, če je kej novga...

in drugač, kako ste kej ljudje?

nism vse pošte od nazaj brala, pa me zanima od kod ste kej?

je še kdo iz dolenjske, poleg mene?

 

hja, nevem kaj naj še rečem....hvala da ste mi pomagal kukr ste lhk glede allstark...

pa ful mi je fajn, da končn lhk rečem da nism edina k posluša MUSEe, k so ZAKON!!!

 

Mam pou a ne?

:-)

itak

nč zdj pa že nakladam...se opravičujem...

 

fajn se mejte, pa se kdaj kliknemo...;-)

Link to comment
Share on other sites

@ tina_s: čestitam. pa fajn slišat da si se mela v redu. Pa povej mi kaj je huje: mraz ponoči al tista vlaga ki pride na Szigetu? :p

 

@ muse*girl*: jst sm s Primorske, drugače pa ne več tko goreča fanica od Muse.

 

a ste vsi skupaj opazli, da v bistvu noben več ne govori o Muse?? :erm:

Link to comment
Share on other sites

Še en detajl lahko prispevata z Ano. Namreč zanima me, kakšen se vama je zdel sam zvok koncerta? Špilanje in Thomov vokal? Npr. v primerjavi z Muse, kjer smo (raz)vajeni brezhibnosti.

 

Lahko bi kar copy/pastal Anin odgovor :);)

 

In po doooolgem času sem spet nekaj snemal - poglejte si moj novi supermassive cover :D

 

XNA_8bDFI3g

 

Da bomo spet malo govorili o Muse haha :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:eek: globoko na 2. stran smo padli. Naj vam bo, ker se cmarite na plažah ali vsaj nekje ob kakšni vodi :cool: Eni pa delamo :phu: Beljenje in nato pucanje stanovanja... to pa je tlaka :noey:

 

@musegirl: sem žabarka na Gorenjskem.

 

@Ana: Saj je bolj težko o Musih govoriti, 2 leti po albumu, ko smo jih itak že obrali do kosti :) Čakamo pač, da kaj novega scmarijo. Očitno pa tudi nismo rumene sorte fanov, ker potem bi se že kaj našlo za komentirat, a la PMT :rolleyes:

 

:erm: Hm, ne... nič novega sicer --> vreme :D : je kdo občutil "the" neurje? Nas je na srečo zaobšlo. Flis jope pa tudi še nisem nosila sredi julija :LOL: Ajdi, uživajmo še malo v poletju. Imam filing da bo tale vročina spet kmalu izginila :mad:

 

lp vsem!

 

p.s.: Sicer že imava favorita, ampak še vedno sem odprta za kakšno noviteto... imate kakšne ideje za fantovsko ime? Pa prosim, nič kratkega in orto modernega ali druga skrajnost... kakšni Lovroti pa Franceti :LOL:

Link to comment
Share on other sites

konkretno moj kraj je neurje zaobšlo, oz. ni bilo omembe vredno, okrog ja pa par streh odkrilo in kak avto potolklo.

 

Aljaž. pa Aljoša, meni osebno med lepšimi imeni. Dražen in Nemanja predvidevam da ne prideta v poštev. Kaj pa Anže, a je to preveč starinsko? :p

Link to comment
Share on other sites

v Šk.Loki mamo itak zmer srečo s temi neurji, mal sicer res piha, lije in treska, ampak hujšga nikol ni (okej, razn kadar Sora poblazni :LOL: ) zgleda, da mamo lih pravo razporeditev hribov tle okol...

 

pri nas je te dni res tišina, prej je tamala nonstop Muse nabijala (o koncertih še skoz noče nč slišat, froc neumn :) ) zdej sta pa z mtko na Islandiji :indiff: /etty fouš

 

še js mal predlogov za fantke :D : Jošt, Jurij, Martin, Tine, Andrej, Benjamin.. (sam je res ful lažje najdt lepo in zanimivo ime za punčko kot fantka, heh)

Link to comment
Share on other sites

Super sodeljuete, hvala!

Ampak so vsa omenjena imena že izločena z izbora. Ali ima kateri od naju kakšno slabo asociacijo, ali pa je že sin kakega znanca poimenovan s tem imenom... vseeno tnx :kiss: , ampak čisto nič uporabnega mi niste dali :LOL:

 

@Ana: Kar se Dražena in Nemanje tiče, ne prideta v upoštev iz istega razloga kot kakšna druga tuja imena. Sem rahlo tradicionalne sorte (ne mi mešat z nacionalističnim :p), sploh ob tej agresivni globalizaciji, pa naj vsaj ime zveni po slo zgod-kulturnem prostoru :D

 

@AliAs: Si pa znaš delat reklamo :LOL:

Saj meni so kul imena na A, sploh ker bi mu dala moj priimek za ime, pa bi bil ta "problem" s priimki lepo diplomatsko rešen :D

 

@etty: :LOL: hujš ni nikol, razen takrat, kadar je? :LOL: glede Islandije: tut janus je fouš :( Sploh ker gre te dni gor za 14 dni tudi ena moja kolegica. Iz leta v leto bolj mrzim vročino ter soparo in bi mi prav pasal kakšen skandinavski dopust.

btw, Jošt je pa totalno preorto gorenjsko ime za žabarko in Primorca :p Sploh pa, primerno ime je težko najti, ko se moraš uskladiti še z "drugim" :chuckle Jaz sicer nimam najmanjšega problema z izbiro. Zna biti pa zoprno, ko imaš nabor parih imen, potem se pa preseliš in dobiš kretenske sosede ravno s temi imeni :mad:

 

Ajdi, uživajte!

Se hodite kam kopati? Etty, ti ki si bliže mojim krajem... kam se pičiš ohladit? Sicer je malo oddaljeno ampak... bohinjsko jezero :happy:

 

lp

Link to comment
Share on other sites

če bi bla jz fantek, bi bla Jošt baje :LOL: oz. še hujš - Juš :eek: sam zgleda so to res preveč gorenjska imena, ker je ati, dolenjc, dost protestiru in naviju za Nejca :LOL:

jz mam pa itak namen kšnga finca poročit, to bojo šele muke izbrat imena k so tko finska kot slovenska in še lepa :LOL:

 

jezera? a-a... ne vem če sm se že kdaj v kšnmu kopala (razen finskih).. itak pa trenutno sploh kopalk nimam in je to kao moj izgovor, da mi ni treba rint v tisto gužvo :LOL: ohlajam se pred ventilatorjem :( no, zdejle ni potrebe po tem, je spet deževat začel...

Link to comment
Share on other sites

Pr ns je v hudem neurju eno smreko nazobotrebčilo. Ampak niti elektrike ni zmanjkalo, tko da je blo pr ns bl pussy neurje (hvala materi Naravi).

 

Če bi bla jst fant bi me pa poimenovali Primož, ki mi je blazno ogabno ime...tko da šuh. Meni zelo lepo ime je Tomaž in tako bo ime mojmu sinkotu, če ga bom kdaj imela :). Lepa ne-kratka so mi še Blaž, Luka, Erik (al je to prekratko?), Simon...

 

@etty: če boš s kakim Fincem imela punčko, ji dej ime Tina, s tem, da se bo po finsko napisalo Tiina. Al neki tazga. Mi je en enkrat razlagal, da je Tina zelo pogosto finsko in švedsko (in nevemkakšnoše) ime. BORING NAME pravm jst :p

 

Jutri se grem dogovarjat za učenje vožnje avta (a bit late, I know :$) in sm mal živčna :(.

Link to comment
Share on other sites

punčki bi dala ime Laura :D ok tud Tiina bi šlo, k začuda ni nobene v sorodstvu pa nasploh dost mal Tin poznam :LOL:

 

uf ja, js tut še nism izpita šla delat :$ cpp pa prvo pomoč mam narjen, pa inštruktorja izbranga, sam ne morm se spravt na zdravniškga pa pol vozit.. k itak ne bom do oktobra konc, pol se mi pa ne da skoz iz ljubljane dam hodit, k hočem tle delat k poznam ceste.. tko da naslednje poletje i guess :LOL:

Link to comment
Share on other sites

zdravo ljudje!!!

 

se strinjam, da se u bistvu noben ne pogovarja o muse-ih, čeprou nism dolg gor pridružena, sm pričakovala da bo malo drugače...pa nima veze.

 

sploh kdo točn ve kaj se dogaja zdej z muse-i?

čakam in čakam da bodo izdal kej novga...pa bo že enkrat, mende.

 

ja, sicer pa niti ne vem kaj naj sploh še pišem, kr itak ne poznam nobenga, pa tko...pa mi je mal bednu...

tako je življenje, kaj čmo.

 

upam da nism preveč v napoto na tem foromu, k itak kr neki blebetam...

če pa sm, pa mi to povejte, se odstranem...al karkol že.:(

:stunned:

:)

ja, malo za šalo, malo pa zares.

 

lepo se mejte

 

papa

Link to comment
Share on other sites

:LOL: Ma dej ne seri musegirl, veš da nam glih ena Dolenjka manjka. Naj ti ne bo nč bedno ;)

 

Saj prebereš o čem kvasimo zdaj, pa malo pokomentiraj. Daj en predlog za fantovsko ime :D Pa kako si ti z izpitom za avto oz. kakšni so plani. Si dobla superge? Si vprašala na Other Muse Topics, pa kakšno sliko zraven pripopala? Tam friki vse vejo :LOL:

 

Drugače pa kot sem že rekla, al tukaj al kje drugje... Muse smo v teh 2eh letih oglodal do kosti, sploh v angleško govorečih temah, mogoče je zato tega tukaj malo manj. Pa 2 ali 3je se malo težje ful nekaj zadebatiramo, sploh če se že v startu strinjamo :D

 

Sicer pa, karkoli bodo nardil, komaj čakam in upam, da se ne bodo oprijeli tega vzorca BHR, ki jim je s "starlighterji" napolnil stadione, ampak bodo raziskovali in odplavali v nove vode, kot so to počeli do sedaj. Pa četudi mi ne bo všeč. Bolj mi je kul, da izvajalci ostanejo zvesti sebi in delajo kar jim je všeč ter se ne ozirajo na okus množice fanov, ki jim polnijo bančne račune. Jaz bom že najdla band za poslušat. Če ne drugega, se da pa vedno stare albume poslušat :D

 

@Tina: lušna imena, samo ja, malo prekratka za moj okus :LOL:

Povej kako je z vožnjo! Jaz bom imela drugo leto 10. obletnico izpita :D:party: Moja boljša polovica je pa komaj letos ob status "mladi voznik", tko da nisi nič pozna ;) Več kot koga povozit pa itak ne moreš :p ok, bad joke :stunned: Če sem jaz nardila v prvo... pa ne povem po kolkih urah :LOL:

 

@etty: :eek: A si ti zdaj v LJ al kaj?

 

 

Uživajte.. v sopari in dežju :wtf: pismo... kot da smo v tropih.

Link to comment
Share on other sites

hvala za podporo ;)

ka pa vem, men je ful všeč ime za fantka dominik:p

al pa nejc, marko,...nevem, trenutno neki blokiram dons, nevem kaj mi je, slabo sm spala...

 

glede izpita za avto, ga mam že 1leto, pa je super:D

 

takle mamo;)

 

glede imena pa še pišem, trenutno mi res neki glih ne gre iz glave...

bo že bolš.

 

zdej pa neki za vse, kem kej hodte v šolo, al ste že v službi,...?

 

tuk da še jst kej vprašam, da ne bom zmer sm kej nakladala brezveze:LOL:

 

se še slišmo, uživejte!

 

papa

Link to comment
Share on other sites

Hvala ;)

 

Saj si dala že predloge, počasi pa lahko že nehamo z imeni :LOL: to je blo samo malo za intermezzo. Definitivno ne mislim zdaj samo o tem govorit :rolleyes: to mi je šlo vedno na živce, da nosečnice in mame ne znajo govorit o drugem kot o svojem zlatem otročičku :LOL: No, itak da ja, ker je pač pomembna novost v življenju :LOL: ampak ne pa vedno in povsod samo o "sončku" :erm:Ziher bom ista :ninja:

 

Šola, služba? :$ Hja, moje zgodovinske piflarije se na filofaksu še malo vlečejo, brez dipl. pa v mojem fohu nimam kaj. Že tako komaj čakajo, da gre kdo v penzijo... kaj šele da bi na novo koga zaposlili :mad: Eh, nekaj bo že, ker me to res zanima... samo "VIP" nimam :LOL: Službe preko študenta pa itak kao ne štejejo :stunned:

 

Za etty, Tino in Ano lahk še rečem, da so pridne študentke ;) za AliAsa pa v bistvu še ne vemo :$ Ajdi AA, je že čas, da nam predložiš biografijo :chuckle

 

 

... sem zadnjič govorila o tropih??? :confused:

 

lp

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...