Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

ojej, bom vzela vodo, hvala za nasvet. vrjamem da je težko zdržat, pa še v taki gneči... :)

joj, komej čakam, še slabih 19dni, vau :D pa ful upam da se mi rata prerint naprej čez gručo, čim bližje odru, to bi blo fenomenalno :p

 

:musesign::musesign::\mm/::\mm/::dance:

Link to comment
Share on other sites

haha...iščem, če je kaki topic o filmsi glasbi...in naletim na Slovenija:D

ja, kak fajn:) vidim, da ste eni tukaj že res dolgo..zanimivo, zanimivo:)...meni malo na otročje vdarja in sem se šele zdaj vpisala na ta forum:)...bolj star, bolj nor...al kak pravi Zoki:).

Link to comment
Share on other sites

Jauuuu! Vi tudi že komaj čakate? Jaz sploh ne morem v miru pisat te neumne diplome, ker se sploh ne morem več na nič prav skoncentirat. Sem si šla od sile naredit seznam nastopov, ga sprintala, nalimala na zid in zdaj črtam datume in komaj čakam, da pridem do 8.6.

Oh, god! I'm beyond help! :facepalm:

 

huh, jaz sem nardila, nekaj podobnega:)) no...v bistvu sem si nardila kolendar na steni, ki je v prvi vrsti namenjen izpitom, ampak izpiti so ful na malo napisani in s svinčnikom...muse pa z rdečo kulico in na vlko!!! tud delam križce in odštevam in komaj čakam:D:D...škoda, da niso ti dnevi tak kot one čokoladice pred božičem (adventni koledar al kaj že), ko lahko naprej poješ (vsaj jaz bi haha:LOL:).

Link to comment
Share on other sites

hej. a veste za koga, ki rabi še karto za Milano 8.6.?

prodaja se 1 eventim aranžma, in sicer za parter (travnik)!

 

Zdravo... jaz ravno iščem eno karto... se tale še prodaja? Pa a se tole slučajno prodaja zaradi poškodbe enega udeleženca, ker se nek oglas videl že na drugem forumu?

 

hvala za odg,

 

lp

Link to comment
Share on other sites

huh, jaz sem nardila, nekaj podobnega:)) no...v bistvu sem si nardila kolendar na steni, ki je v prvi vrsti namenjen izpitom, ampak izpiti so ful na malo napisani in s svinčnikom...muse pa z rdečo kulico in na vlko!!! tud delam križce in odštevam in komaj čakam:D:D...škoda, da niso ti dnevi tak kot one čokoladice pred božičem (adventni koledar al kaj že), ko lahko naprej poješ (vsaj jaz bi haha:LOL:).

Hihihi :LOL: kul!

Sem mislila, da samo meni dogajajo take ideje.:happy: Tisto s čokoladicami mi je tudi všeč.

 

Jao! Vsak dan smo bliže. :dance:

 

Glede fotoaparatov pa sem malo skeptična, če jih lahko mamo zraven. (razen, če ga ušmuglaš). Naš bratec pravi, da te oreng pregledajo. Sicer bote pa to najbolj vedli tisti, ki ste bli lani v Bologni al pa Muenchnu na koncertu.

 

SeeYa:D

Link to comment
Share on other sites

fotoaparati so dost kje prepovedani...sam, če znaš prešmuglat, ni nobenega problema (kot pravi ata tadej od koncerti.net;))

 

sicer pa sem jaz tud razmišljala, kak bi spravla not fotoaparat...sam če maš fotoaparat, ne morš tolk skakat, kolk bi htel:p

 

jooooj...v torek pa gremo, ne;)??

Link to comment
Share on other sites

ja...saj to, če maš manjšega, še gre...jaz nimam lih malega in je to rahel problem, pa še slik ne dela lepih, po moje ga ne bom noter vlačla...eno vprašanje mam, s čim greste vi tja? z eventimom? koncerti.net?

Lahko vseeno poskusiš, mogoče ne bodo pregledovali torb.. Vsaj lani v Bologni niso. In poleg tega bi pregled trajal predolgo.

Jaz grem s Koncerti. Imam eno prijateljico, ki je kupila karte pri Eventimu in so odhod pred enim tednom odpovedali zaradi premajhnega števila udeležencev. :erm:

Link to comment
Share on other sites

Lahko vseeno poskusiš, mogoče ne bodo pregledovali torb.. Vsaj lani v Bologni niso. In poleg tega bi pregled trajal predolgo.

Jaz grem s Koncerti. Imam eno prijateljico, ki je kupila karte pri Eventimu in so odhod pred enim tednom odpovedali zaradi premajhnega števila udeležencev. :erm:

 

ha?? čudno...ne dolgo nazaj sem malo brskala po eventimu in med drugim tud počekirala za muse milano in je pisalo, da so karte razprodane...zanimivo...no, jaz kar se tiče teh aranžmajev vedno vzamem kar koncerte, nisem še niti enkrat mela slabih izkušenj:)...tak, da pol se vidimo, mogoče bomo isti bus:P

Link to comment
Share on other sites

ha?? čudno...ne dolgo nazaj sem malo brskala po eventimu in med drugim tud počekirala za muse milano in je pisalo, da so karte razprodane...zanimivo...no, jaz kar se tiče teh aranžmajev vedno vzamem kar koncerte, nisem še niti enkrat mela slabih izkušenj:)...tak, da pol se vidimo, mogoče bomo isti bus:P

Očitno še niso popravili... :erm:

Jaz še nisem imela izkušenj z Eventimom, do sedaj sem jaz tudi vedno izbrala Koncerte (je pa tudi res, da sem samo enkrat potovala z njimi :LOL:) Možno, ja. :D Dva busa gresta?

Link to comment
Share on other sites

Oh, Oh! Morda pa jaz tudi mojega malega fotkota zraven vzamem. Nekak pa ga te bom noter spravla. :happy:

Am... eno vprašanje še. Gre morda kdo iz MB konca v LJ? Al ste sami taki iz LJ krajev? Razmišljam kak bi se najceneje pripeljala v LJ. Vlak, avto, prevozi.org al štop?:confused::erm:

Link to comment
Share on other sites

Jaz sn z MB konca:p sam, študiram pa v Lj, tak, da jaz bom že tam:)...ne vem, kolko boš kaj dobla prevoz.org tak zgodaj zjutraj (iz Lj štartamo ob 7ih, ne?)...vlaki vem, da vozijo tolko hitro, sam so pa dražji:erm:

Greš sama al maš koga za družbo:)?

 

jaz upam, da ne bo slabo vreme:erm: neke nevihte sem gledala, ja...eh, to se lahko do torka še vse spremeni;):D

Link to comment
Share on other sites

Slabo vreme? Ammm... upam, da ne!:(

Bom vrjetno šla že jutri zvečer dol, pa pr kolegici prespala v torek zjutraj pa na busa via Milano.

Za družbo mam trenutno samo sebe, ker moji čudni prijatelji še niso skapirali kaj zamujajo... Sem ponosna nase, da si končno upam čisto sama nekam.:D

Link to comment
Share on other sites

Slabo vreme? Ammm... upam, da ne!:(

Bom vrjetno šla že jutri zvečer dol, pa pr kolegici prespala v torek zjutraj pa na busa via Milano.

Za družbo mam trenutno samo sebe, ker moji čudni prijatelji še niso skapirali kaj zamujajo... Sem ponosna nase, da si končno upam čisto sama nekam.:D

 

haha...jaz sem tud skoraj sama šla:p...ker sem zamudila na tak način že ne vem kiri njihov koncert...zdaj sem pa rekla, da je tega dovolj in magari grem sama in pol je na lepem moja sošolka tud ratala ful fan:) in zdaj grema...jej:D...joj, kak komaj čakam, ne...že zarad tega, ker že taaaak dolgo nisem bla na enem poštenem koncertu!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...