Jump to content

Slovenija Musers Thread

Tar

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Tnx :D Hja, pa še v kakšen šport vpisat, pa tuj jezik, pa to pa ono ... :LOL: Nič ne planiram še. Se strinjam sicer s tabo, ker meni je žal, da ne znam niti not brat, ampak bomo že še videli kam in kaj bomo vpisovali :erm: Sicer pa ne skrbi, nisi edini, ki ne more iz svoje kože in želi vplivati z igranjem kitare. Sem še enemu dolžna poslati fotko rokice od tamalega, da vidi, če ima taprave prstke za kitarista :chuckle:

Sicer pa ... :party::\mm/::eyebrows: ... za igranje v bendu. Saj važno, da si nekje začel igrat, da ne špilaš zaprt doma, za svoje veselje. S tem načeloma ni nič narobe, sam te je škoda za med 4 stene ;) No, o tem bomo sicer presojali, ko te kje slišimo v živo špilat :p

Kam pa kam za silvestra?

Mi bomo doma :LOL: Velika možnost je, da tokrat prespim famozno polnoč, ker pač lovim vsako uro, da jo prespim :D Ga moram pohvaliti, da imamo kar mirne noči, zdaj pa upam, da me ne bo ravno nocoj demantiral :stunned:

@etty: Danes sem po dolgem času celo skoke gledala! (s tamalim v naročju, drugega ne morem :) ) in je prav pasalo :happy: Potuješ kam na ogled v živo?

Ajdi, lepo se mejte pa kar vesel božič vam voščim :xmas: ... do novega leta pa upam, da se še kaj oglasim. PA pišite kaj!!!

lp

• 3 weeks later...
Janu5 čestitke za Timoteja :)

Če lahko malo vplivam na njegovo izobraževanje..... ko bo dovolj star ga vpiši v glasbeno šolo in se uči igrat kitaro (pač ne morem iz svoje kože :D )

BTW: po tanovem že igram v enem bendu ;)

čestitke za bend..;)

jaz se pa še kar matram, oz.sm kitaro preveč zanemarla...:$, jo bo treba mal vzet v roke, ker je je škoda da sam stoji...;)

pa veliko uspehov ti želim:)

• 3 weeks later...
evo nas, fane :musesign::\mm/::p

kako kaj tvoj sinček? še enkrat čestitke, ful lepo, in lep ime....in vse...cute :)

in kako ste kaj preživeli praznike in novo leto?

lp;)

tnx ;) Sinčka moram kar pohvaliti. Je dokaj netežaven dojenček, ali pa pač le jaz ne kompliciram, ker mi je jasno, da te tko majcen otrok potrebuje 24/7.

Da odgovorim (še pred februarjem) kako smo silvestrovali. Tamali je čukaril do 23.30, midva sva se mu pa pridružila v mižalah čez eno uro.

Sicer pa smo praznike preživeli dokaj mirno, recesija in prepoved uporabe petard sta dali rezultat :happy:

A ja, BHaR nam zaenkrat najbolj sede poslušati. Sploh Starlight ipd. :LOL:

Kaj za vraga se kaj z vami dogaja? Jaz lahko samo povem, da podiram rekorde v hitrostnem previjanju plenic :rolleyes: Drugače je pa prav zanimivo opazovati razvoj človeka od 0 dalje :yesey:

Se potikate po kakšnih zanimivih koncertih?

@AliAs: Kako se kaj band obnese?

lp vsem

• 2 weeks later...

Ojoj...pa že res dooooooooooooooolgo nism bla tle gor :$ Janu5 tvoj sine je zihr že na faksu ;) Ma sej bo hmal že 3 mesce star!!!! En dva tri pa bo shodu, boš vidla :p (aja: kdaj pa tem majhnim ljudem začnejo zobki rast?)

Novo leto je šlo mimo, izpiti tudi, kakšen koncert bo še na vrsti, čeprav je treba mal šparat, k grem konc marca se mal potepat po Londonu, tko da verjetno pol tudi poletni festivali odpadejo :(

IIIAliAsIII: V kakšnem bendu špilaš?

no evo me po dolgem času :)

Z bendom še nismo zavili na kakšne resnejše tirnice... zaenkrat nimamo še nič svojega materiala in temleljimo na priredbah Evanesence, Muse, RHCP, Guano apes in še kaj... za kakšen nastop nam še malo manjka resnosti.

Mah bo že :D

Za vas imam spet nekaj novega - multi kadrovni cover Hysterije haha :)

RdTj5mXpCXs

Če imaš hitrejšo povezavo, priporočam ogled v HD kvaliteti na YT ;)

Bodite fajn

lep pozdrav vsem.

alias, čestitke, spet ena odlična stvar, sploh pa hysteria, moj naj komad... ;)

hja, še eno vprašanje bi mela, vidim da imaš majico od muse, si jo mogoče naročil preko spleta? zanima me samo to, da vidim, če je to sigurna stvar in pa približno v kolikšnem času dobiš pošiljko...:stunned:

:)

lepo se imejte;)

Hvala :)

Njet sem jo kupil na koncertu, ko so bili v Zagrebu leta 2007 ;)

En boljših koncertov kar sem jih videl :happy:

Mislim pa da je kupovanje iz uradnih strani bendov varno...

Aha, hvala. O, vrjamem to glede koncerta, čeprav sem ga zamudila:(

Tako, da letos oz. ko bodo začeli s koncerti, ga ne zamudim za nobeno stvar;)

• 4 weeks later...

hello folk, kako ste kej? :)

sem pršla mal obudit tole temo, ker je to itak najbl luštn počet, kadar maš naslednji dan izpit in bi se mogu učit... :LOL:

jz mam pa zmer neko smolo z majčkami.. od Muse je bla najlepša, ampak čist mejhna številka, tko da sm jo mogla dat tamali, k pa ni lih zgled kako se ohranja svoje stvari, tko da sm majčko zadnč našla kr naluknjano :stunned: ampak sm jo prisilila, da jo je zašila in oblekla za predstavitev seminarske pri glasbi :D (so mogl predstavit svoj najljubši bend.. osnovna šola pač.. sevede je izbrala Muse.. le komu grejo zasluge za njen glasbeni okus.. :happy: )

aja, če koga zanima, link do powerpointa - Muse.ppsx - 37.10MB - priporočam ogled! :p (ampak ne odgovarjam za morebitne vsebinske napake, jst sm sam zvok poštimala, ostalo je pa vse njeno delo)

ps. gre letos kdo v Planico? (a to vsak let vprašam ane? :LOL: ) tokrat mam novinarsko akreditacijo in bo sploh supeeer.. komi čakam :)

Meni noče odpret tistega powerpointa :'( Zdownoloada pa mi ga lepo in fajn...Ampak fajn da korektno vzgajaš mlajšo sestro!!

Jaaa letost pa grem skor 100% v Planico, in sicer v soboto z mamico in atijem :LOL: Mal sm ti fouš, da maš novinarsko akreditacijo ;) Kako si jo pa dobila?

Gre kdo na Eagles of Death Metal v sredo?

Jst grem pa naslednji teden mal po Londonu pohajkovat pol pa na Dunaj na dva koncerta (Pure Reason Revolution in The Boxer Rebellion), direkt u žilo :LOL:

Gre kdo na Eagles of Death Metal v sredo?

Kaj dogaja s Timotejem? Ta imena na T so čist kul...

• 3 weeks later...

Kako sovražim, ko imam že spisan cel post, potem pa mi vse zmrzne! :mad:

Sicer pa, živijo Muserji :D:musesign:

Ker se mi ne da vsega še 1x pisati :LOL: samo na hitro...

1. Tina in etty, poročajta prosim!

2. Tamali je super, samo za moj križ in hrbtenico malo prehitro raste :LOL: Pa Musev ne morem poslušat, ker jih ne mara :( Zaenkrat še ni roker, saj ga kitare spravljajo v jok ROFL :LOL:

3. Komaj čakam že novi CD, da slišimo kaj so scoprali in da začnemo brutalno komentirati glasbo! :D

Uživajte v pomladi ;) lp

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Malo z zamudo ... :$ Etty, super stran sta nardile, sploh če je bila narejena samo z namenom dobiti akreditacijo :LOL:

Poletje je pa res že čisto blizu. Letos ga komaj čakam zaradi dolge bedne zime in deževne pomladi :mad:

:happy: izgleda, da bo letos res plodno albumsko leto, samo upam, da bom imela kaj cajta poslušat :LOL: ker niti tanovih DM nisem še utegnila poslušat :rolleyes:

Se vsi piflarite za izpite? Madona, letos bo pa visoko povprečje, k ni nobenega tukaj :p

uživajte!

• 4 weeks later...

'The Resistance' :musesign:

komaj čakam!! Samo, da ne bomo potem razočarani :erm: Upam, da ne bo nek klišejski patetični album... 12 minutnim rifom navkljub.

Glede koncerta bom jaz še malo počakala, da dajo ven datume za 2010, sicer pa upam, da dobim fraj dan za v Bologno :D oz. si bom kar izborila en športni dan :yesey:

etty, sicer novih Placebotev še nisem poslušala (upam, da mi bo ratal sploh nove Muse poslušat :LOL: ), jih greš ti kam v živo poslušat?

Kaj imate pa sicer letos v planu? Kateri koncerti so na spisku?

lp iz "aprilske" Gorenjske :mad:

jp, placeboti majo spet zelo kul album :D sem že naročila karte za 18.7., na enem gradu bliz verone špilajo :happy:

drgač mam pa v predalu tud karto za killerse dons, ampak mi je že cel dan grozn slabo, tko da bom kr doma ostala.. itak sm jo nek na netu zadela tko da ni večje panike, hehe

Hej!

Joj, jst sm kr mal pozabla na moje drage Muse :$ Jst bi fuljjj šla v Bologno (a obstaja kakšna možnost, da je Munchen bliže:$ ?) in komaj čakam The Resistance!!

Killerse sm ujela žal sam polovico koncerta, je pa zvenelo kr lušno no. Četrt koncerta sm rabla od BTC-ja do koncerta, prej pa nism mogla prit k sm delala na volitvah (YAY).

Za letos imam zaenkrat v planu Melt! festival in Nine Inch Nails v Budimpešti. Mogoče še IAMX v Gradcu in Patrick Wolf v Pordenone-ju. Pol bom pa kak organ prodala za mastne denarce :LOL:

Še izčrpno poročilo za nazaj: Planica=kul, London=kul, vsi trije koncerti so bli tudi zelo kul :D

• 3 weeks later...

Hej druščina, končno imamo datum! Od 14. septembera dalje bomo lahko poslušali tole novo čudo.

Hja, jaz še vedno ne vem kako bo z mojim koncertom :( Malo sindroma cankarjanske matere pa le imam :eek::facepalm: Iti ali ne iti novembra? :p Upam, da se res vidimo! ;)

Ajdi, uživajte v ... v poletju že ne, ker temu kar mamo težko rečem poletje. Skratka, mejte se fajn ... mladina :LOL:

jst se pa še nisem odločla al bi vzela aranžma al šla v lastni organizaciji, glede na to d bo moj finski kolega zdej eno leto tam bliz bologne študiru pa bi šla mal na obisk pol :D

no, razn če ga prepričam, da pride na koncert :LOL: karte sploh niso tok neki ful drage, če odšteješ še prevoz, hehe

Janu5, itak da pejd, sej bo že velik fant, loh zdrži en dan brez mamice :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...