Jump to content

pima

Recommended Posts

hej ljudovi, ipak nam se muse kolko tolko približil..nastupaju u austriji;) ali u salzburgu:stunned: kaj i nije baš tak pretjerano blizu...pa se nadam da budu objavili barem još jedno mjestu tu negde....sad sam malo onak dobila nadu...e da i nacrtala sam si na ruku onak kao ful vene kak ima matt....ne opće nisam opsjednuta:p

Link to comment
Share on other sites

ma hebale te vene na tvojim rukama, ja ocu vidit vene na njegovim rukama :) heh. u biti mi je tak svejedno dal su u austriji il u japanu kad necu ic ni na jedan odd tih koncerata.... al cim napunim 18 idem na koncert DI GOD da bio... jos "samo" 8mj do toga...

jucer je u mochvari bila slusaonica pj harvey vs. radiohead... a ja nisam isla... :(

Link to comment
Share on other sites

uuuu, ljudi ideja vam opće nije loša!!! samo kaj kolko sam ja skužila to u austriji je festival a ne baš njihov koncert pa budu onak odsvirali valjda samo par pjesmi....ne znam...

e da...i nekak mi se čini da nas nebude 20-30...bar ne tu na boardu...a kak da se drukčije skupimo nego tu....

Link to comment
Share on other sites

nisam to nekak previse ni ocekivala heh. al mi se sad za đaba nabrijavamo; vjerojatno na kraju ionako nece biti nista od toga... al ja sam zakljucila da kad cu bit punoljetna i ic na taj koncert u blizini hr, da cu ic ko totalna solo brijachica; neznam nikog drugog ko ih slusa; onda cu se sprijateljit s nekim đanerima i bit ce mi jebeno.... :LOL:

Link to comment
Share on other sites

hej moji muzoistomišljenici...slučajno sam našla neku adresu na jednom blogu kao di se organiziraju prijevozi za koncerte....pa možemo to malo proučit...ja još nisam....a ko zna...možda nam jednog dana zatreba:)

Link to comment
Share on other sites

moj uskrs: ostajem solo doma i jedva cekam da mi se starci vrate od dede i dofuraju sunku, moju idilu samoce pokvarit ce moja sestra i njen decko, da bi zboravila na tugu koja je pritom nastala idem u maksimir kartat belu ak ce bit lijepo vrijeme, ako ne sam naje... i onda idem nac nekog jadnika da se navecer idemo napit i da se bediram zbog prekida sa deckom....ludnica

nadam se da ce vas uskrs bit malo dinamicniji :D pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...