Jump to content

pima

Recommended Posts

nakon sto cuju nasu pjesmu s kojom idemo na eurosong brijem da vise nece ni pomosljat na to da dodu u hr.... MOJA ŠTIKLA

 

hej, opće je poznato da je štikla natural disaster, samo kaj je bed kaj se očito nekima i SVIĐA...kad bi pobjedili mislim da bi to bila više sramota nego neko dostignuće za glazbeni svijet...barem po meni....a što se tiće muse....joj...nadam se da neće to gledat...i naravno čekamo još datuma turneje....

Link to comment
Share on other sites

hej, opće je poznato da je štikla natural disaster, samo kaj je bed kaj se očito nekima i SVIĐA...kad bi pobjedili mislim da bi to bila više sramota nego neko dostignuće za glazbeni svijet...barem po meni....a što se tiće muse....joj...nadam se da neće to gledat...i naravno čekamo još datuma turneje....

al gle; ak jos prikazu severinin "filmic" u pozadini, prvi smo ziher heh... ja sam si zacrtala da ne smijem umrijet bez da vidim muse live i bez da izgubim nevivonst :) shala, ovo prvo je bitnije

Link to comment
Share on other sites

al gle; ak jos prikazu severinin "filmic" u pozadini, prvi smo ziher heh... ja sam si zacrtala da ne smijem umrijet bez da vidim muse live i bez da izgubim nevivonst :) shala, ovo prvo je bitnije

 

hahah..dobra...još sam neki dan pročitala da bu album izašel tek u 7mj...i objavljene su neki naslovi pjesama...ah...treba čekat do 7mj....pa onda još i apsolution dvd da konačno dođe do nas.....a da ne pričam o čekanju nekog koncerta..fakat smo zaostali

Link to comment
Share on other sites

hahah..dobra...još sam neki dan pročitala da bu album izašel tek u 7mj...i objavljene su neki naslovi pjesama...ah...treba čekat do 7mj....pa onda još i apsolution dvd da konačno dođe do nas.....a da ne pričam o čekanju nekog koncerta..fakat smo zaostali

tak ti je to kad smo na balkanu... ma skroz sam nabrijana na ovaj album i brijem da ce bit puno bolji od absolutiona (za koji mislim da i nije bas nesto al ipak..), a pogotovo me zanima kak ce zvucat burning bandits, jos kad ce bit obradeno u studiju i to; pjesma je predobra. btw jel ja to krivo cujem il placebo dolazi uskoro u zg???

Link to comment
Share on other sites

tak ti je to kad smo na balkanu... ma skroz sam nabrijana na ovaj album i brijem da ce bit puno bolji od absolutiona (za koji mislim da i nije bas nesto al ipak..), a pogotovo me zanima kak ce zvucat burning bandits, jos kad ce bit obradeno u studiju i to; pjesma je predobra. btw jel ja to krivo cujem il placebo dolazi uskoro u zg???

 

da..priča se kao da budu nastupali ali to još nije nigdje potvrđeno....ali barem nastupaju u susjednim zemljama.....

placebo:

12.06.06 Puskos Ferenc Stadium, Budapest Hungary

14.06.06 Central Rezigrad Stadium, Ljubljana Slovenia

16.06.06 Nova Rock Festival Austria

Link to comment
Share on other sites

da..priča se kao da budu nastupali ali to još nije nigdje potvrđeno....ali barem nastupaju u susjednim zemljama.....

placebo:

12.06.06 Puskos Ferenc Stadium, Budapest Hungary

14.06.06 Central Rezigrad Stadium, Ljubljana Slovenia

16.06.06 Nova Rock Festival Austria

a kaj ces... jednom cemo i mi valjda doc na svoje. u biti mi ni nije tolko zao sta ne dolaze; ak bi bila pri parama vjerojatno bi i isla al u principu su mi se malo skomercijalizirali; kad usporedim without you i'm nothing i sleeping with ghosts.. nebo i zemlja :) sam se nadam da se to nece dogodit i sa muse

Link to comment
Share on other sites

a kaj ces... jednom cemo i mi valjda doc na svoje. u biti mi ni nije tolko zao sta ne dolaze; ak bi bila pri parama vjerojatno bi i isla al u principu su mi se malo skomercijalizirali; kad usporedim without you i'm nothing i sleeping with ghosts.. nebo i zemlja :) sam se nadam da se to nece dogodit i sa muse

 

ma da..al kužiš oni su barem već nastupali u hrv...a i priča se da će doć u 9mj opet...tak da...joj....ako muse ne dođe negdje bliže...joj...morat ću nešto poduzet :p

Link to comment
Share on other sites

ma da..al kužiš oni su barem već nastupali u hrv...a i priča se da će doć u 9mj opet...tak da...joj....ako muse ne dođe negdje bliže...joj...morat ću nešto poduzet :p

da, zadnje 2 godine su nastupali uvijek u 9. mjesecu..al nikad nisam isla :( da, krajnje vrijeme je da odemo na neki posteni rock koncert :)

Link to comment
Share on other sites

da, zadnje 2 godine su nastupali uvijek u 9. mjesecu..al nikad nisam isla :( da, krajnje vrijeme je da odemo na neki posteni rock koncert :)

da....barem to...al kužiš...nebrem se baš s tim zadovoljit...:)...ali sve mi se nekak čini da bum na muse koncert išla samo onak u svojim snovima....bojim se da budu nekak sad više orijentirani na Ameriku a ne Europu....dem...

Link to comment
Share on other sites

DA BAR! btw, username ti je zestok heh. al brijem da bi prije dosli kao u sklopu nekog festivala il tak necega, na moru naravno... nisam ja te srece da dodu u zg :(

 

ma doci ce...nemam bas neke argumente, ali osjecaj me jos nikada nije iznevjerio...:yesey:

Link to comment
Share on other sites

hm, album izlazi 3.7.2006... dakle mi cemo ga kupit...3.7.2007...katastrofa

 

Tužno, ali istinito....Al dobro, nije još tak strašno album, to si budemo skinuli s neta ovak i onak, problem je koncert.....zakaj živimo bogu iza nogu!?!?!

Pozdrav novim mUsAčImA..;)

Link to comment
Share on other sites

bokec,evo i mene konačno nakon duugo vremena ne pisanja postova...meni je malo dosadno,a kaj se tiče vaše sadašnje teme,totalno se slažem s videkom....zakaj živimo u *beep*?? ma...ugl..al šanse da naprave koncert tu negde nam se totalno smanjuju kad čuju našu štiklu....jaaaaaaaaaajj...ko je glasal za toooooooo

Link to comment
Share on other sites

VIDEK- da, za za album znam da cemo ga skinut s neta al ipak... JA BI ORGINAL!!! :) i da, raspitala sam se malo i absolution dvd navodno jos nije doso il ekipa uopce nije cula za muse...+SRETAN RODENDAN (sa malim zakasnjenjem)

 

mRKI- zajebi ti to, sam se nadamo a ipak nemojte zaboravit da je nada kurva... zabrij da dodu i onda u zadnji cas otkazu ko metallica i lenny kravitz; napokon uspijem nagovorit staru da me pusti u veliku goricu i onda oni otkazu... gamad

 

DILLIGAF- to da je moja stikla totalan promasaj smo vec zakljucili; kad pogledas severinin hm... filmic mislis da se zena nemoze vise zbrukat al eto... onda je dosla ta stikla...

 

ajme sta sam se raspisala;idem sad van zapalit; pozdavi iz metropole :)

Link to comment
Share on other sites

ja se samo lijepo nadam da oni neće gledat taj eurosong jer bu mene sram :$ , i nadam se da neće barem pjevat na engleskom...pa da bar onda ljudi ne znaju kaj pjeva...

da..i ja svako malo idem pitat za dvd al ga nema i nema...veli ženska iz dalasa da oni dobe sve kaj je novo...onak aha vidim....sve je toootalnooo uspooorenoo...

Link to comment
Share on other sites

Ma ljudi šta vam je taj eurosong? Ko da baš ravno muse gledaju. I ja isto mislim ak je Stefan Raab mogo ići sa pjesmom wadehadeddudeda onda može i Severina. Вконтакте Baš mislim da će izaći cd kad i u ostatku svijeta ak su sad na warnerbrosu gdjeveć. A i dvd će doć ak je ista firma. Koncert malo teže jer sve zavisi o našim organizatorima. (Mi smo to koji moramo dovesti bend vamo)

Edited by aim
Link to comment
Share on other sites

kak se uopce kaze "štikla" na engleskom????

stefan raab je nesto drugo; on je bio svjestan da ce izgubit, a mi si brijemo da cemo dobit nekaj za tu mutavu pjesmu... a opet cemo dobit bodove sam od susjeda...

i samo da napomenem; izludit cu s ovim vremenom to je katastrofa; jucer sam pokisla ko dubre, jer naravno; sta ce meni kisobran... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...