Jump to content

pima

Recommended Posts

Pozdrav svima iz Slovenije!

 

Ja vas sve poznam, voajersko vas čitam :ninja::D

 

Nakon Wembleya, moram muse još jedan put videti, sledeči koncert če biti... ko zna kada :mad:

Sa mojim dečkom idemo u Locarno i zanima nas ide li tko? Idemo za 2 dana, pa možda netko treba lift?

 

sorry jer moj hrvatski nije baš nešto i mješam riječi iz ex-yu :rolleyes:

 

pozdrav :D

Link to comment
Share on other sites

helou svima :)

evo ima i susjeda, baš ljepo...

jesi ti to bila na wembleju????

jooooj...svi broje dane do muse koncerta!!! nije fer :)

nego jeste vidli blackout sa wembleya, balone i akrobate....tak fensi ljepo :)

Link to comment
Share on other sites

lannet i ja smo iz varaždina..

evo izvještaja:

bilo je fenomenalno

fakat sam se iznenadila, taman dovoljno štandova sa hranom, i cugom, i vcima da ne moraš čekat satima :), vruče ko vrag naravno, ali stage napravljen na pravoj strani da je taman zaklanjao sunce, ljudiju točno taman onoliko koliko treba da ne bude gužva i ako si neki tvrdokorni fan određenog izvođača da u svakom trenutku možeš doći do prvog reda..

izvođači zakon, svima čista 5tica..

prvi su nastupali KAISER CHIEFS, inaće njih baš ne slušam, ali mogu reči da su se prilično trudili napraviti dobru atmosferu, pjevač je fakat skakal od jednog kraja na drugi, čak i na one čelične stupove koji su držali pozornicu :D, a i bio je dolje u publici, bilo je tu i neprestalnog bacanja mikrofona u zrak, hehe...moram reči da im je bubnjar skroz simpatičan, nije skidao smješak sa face od kad se pojavio na pozornici, a još je k tome bacio palice u buliku :)

sljedeći je bio PLACEBOOOOO jaj...molko je imal plavog šoseka i cvikice (nisam mu vidjela okice:( ) i bio je naravno fenomenalan u svome elementu:D, basista me je povremeno strašio :p...hm...pa ima prilično izazovne pokrete, heheh..prema publici...basu...pojačalu i sličnim muzičkim pomagalima, i prilično prči guzicu :p

znam da ovo nisu važne informacije...al...to je ono kaj sam ja zapazila :rolleyes:

fakat su super odradili set...samo što se meni činilo nekako prekratko...ali još mi je molko pred očima...joj...tako blizu..ahhh....

i na kraju QUEENS OF THE STONE AGE, konačno se spustila noć tako da je rasvjeta došla do izražaja, imali su dobru pozornicu, iznad svakga je visjela ko ona hvataljka za medeke u automatima, njih nisam tako intezivno gledala, jer smo već bili crknuti, pa smo stajali iza "na zraku" ali to je još jedna prednost ovog festivala da to nije bilo puno ljudi, zato i kad si u zadnjem redu, sve vidiš, tako da smo mi čilali na travici otraga (žujaa je zakon) i njihali se u ritmu muzike i tu i tamo provjerili kaj je novoga na stejđu i malo se razbacali :), oni su isto stručno obavili set, fakat je sve bilo kao "po loju"...

to bi bilo to ukratko...jedino mi je žao kaj na kraju nismo otišli u boogaloo na afterparty...jer smo imali free ulaz i nekakav program tamo, neke DJ-e...na kraju sam uživala u čarima parka na bundeku...jaj kak dobro...ja bi to doma !!!! ehehhe

e da, bio je na festivalu lik sa muse majcom :)...ja sam na ruci imala muse znojnik, morala sam nešto:)

to bi sad fakat bilo to, festivalu dajem čistu 5

jedva čekam festival sljedeće godine, jeeeeeiii

Link to comment
Share on other sites

daj nemoj me lecati...ali to nije nigdje potvrđeno...mislim ja bi bila najsretnija na svijetu da dođu...

joj uljepšao si mi dan...makar je sve to klimavo...al kak se kaže: nada umire posljednja :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam bila na radaru...pa iznad je izvještaj s festa :)

da..bilo je fenomenalno, samo kaj su ga malo popljuvali na telki kao da je malo ljudi bilo...ali to je bilo ono kaj je nama svima tamo pasalo kaj se nismo gužvali, i da je ekipa malo bila za k...ubiti ja sam bila srkoz napred di se skakalo i feštalo tak da nisam imala taj dojam...

nego ja sam sa frendicom komentirala, daj zamisli da je bio muse kak se prvotno pričalo da bude...čovjeće možeš doć u prvi red kad hoćeš....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...