Jump to content

pima

Recommended Posts

hihi, lol

scoprala ti je kod nas 'domače' za začarati:D hehe ... u biti nekaj na tu foru.. nadam se da je sad malo jasnije

hehe

 

 

 

ahaaaaaa:D

 

 

@mars-attack , dobro nam dosla i sto duze ostala:)

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam hepi radi njega:) sam nek je on sretan (iako mi je ona gadna:D) hahah

ljudeki,ja vas lepo pozdravljam, ne znam dal bum sutra stigla još na net kaj.. pa bum vam sad svima zaželela lepi provod ... ja sutra idem na moreko... vratim se sredinom 8.mj pa se onda čujemo... i onda je još samo mjesec i pol do museka u zgiću:LOL::cool: juuj kak jedva čekam.. hehe

ajde lepi pozdrafček svima, kisi kisi:))

Link to comment
Share on other sites

Your english is fine, my italian is terrible ;)

 

Yes, there is talk about Muse playing in Zagreb and also in Beograd, Serbia. But we are all waitng for the official confirmation, so... keep youre fingers crossed :musesign:

Link to comment
Share on other sites

Your english is fine, my italian is terrible ;)

 

Yes, there is talk about Muse playing in Zagreb and also in Beograd, Serbia. But we are all waitng for the official confirmation, so... keep youre fingers crossed :musesign:

 

Thank you!:)

I hope with you for the concert...so I will go to Croatia for to see Muse :p

Link to comment
Share on other sites

helooou, evo samo se javljam da vam pošaljem pozdrave s krka...

jedva čekam 13.08 da vidim dal je muse 100% onda kod nas....i onda s veseljem kupit karticu....juuuj :)

ajde budite mi pozdravljeni, uskoro dolazim doma:p

Link to comment
Share on other sites

evo mene doma, ovdje je zima :)

mislim i na moru je bilo trenutaka hladnoće...al ono ipak se podnosilo, i kupanje praktički svake noći bez obzira na ledeno more...

al evo me doma sad, svira mi muse, moram pročitati sve nove vijesti da budem u toku...i naravno naspavati se:)

dobro su me starci pitali, dal sam se na moru odmorili ili umorila...bacam se u krevet...laku noć :pussy:

Link to comment
Share on other sites

evo i svanuo je taj sretan dan kada je muse objavio na svojim službenim stranicama da dolaze...prekrasnooooo

i nije 10.10., to je bila greška, i već je ispravljena na njihovim stranicama...joj...

baš sam hepi hepi hepi

Link to comment
Share on other sites

evo pise jos jednom u vecernjaku: ;)

 

Potvrđen koncert Musea u Ciboni 9. listopada

muse-311.jpg

Matthew Bellamy na festivalu Rock im Park ove godine

Foto: Ana MANZIN

 

 

Koncertni giganti koji se s pravom nazivaju Muse, nastupiti će u Zagrebu, 9. listopada, 2007. u KC Dražen Petrović i time našu metropolu uvrstiti u još jednu destinaciju kroz koji će prohujati snažan alter pop/rock ovog sjajnog tria.

Bend je osnovan ne tako daleke 1997. godine iz puke dosade života u malom engleskom gradiću Teignmouth , a naziv Muse odabrali su iz nikakvog posebnog razloga, jednostavno im se svidio. U bendu su se mladi dečki raspodjelili na slijedeći način: Matthew Bellamy (gitara/vokal), Chris Wolstenholme (bas) i Dominic Howard (bubanj). Matthewa već sada uspoređuju sa Jimmy Hendrixom ili Van Halenom, glazbenicima koji su mjenjali i stvarali povijest rocka.

 

Vrata glazbenog svijeta otvorila su im se potpisivanjem za Maverick Records I izdanjem albuma prvijenca ‘Showbiz’ (1999.) kojem su prethodili singlovi ‘Cave ‘ I ‘Uno’.

 

Dvije godine kasnije lansiran je ˝Origin of Symmetry˝ koji je donio major hit ˝Hyper Music˝. 2002. fanovi grupe sklopili su iz raritetnih i live snimaka njihovo sljedeće izdanje ˝Hullabaloo Soundtrack˝. Kao i njegovi prethodnici, ˝Absolution˝, četvrto izdanje Musea, uživalo je carski tretman među obožavateljima, ali posljednje se izdanje, objavljno 2006. i naslovljeno ˝Black Holes and Revelations˝ smatra za njihovo najsjajnije i najambicioznije izdanje do sad.

 

Diljem svijeta, album i singlovi s njega zasjedali su na samom vrhu top ljestvica, a bend je nagrađen mnogim presižnim glazbenim nagradama uključujući NME, Q i Vodafon Live Music Awards.

 

Njihova glazbena nit vodilja je fuzija melankoličnog popa i žestokog rocka sa primjesama elektronike I klasične glazbe. Nerijetko nepravedno prozivani kao kopija Radioheada, dečki su uspjeli dokazati da su upravo oni bend koji će tek biti kopiran i u kojem će mnogi mladi glazbenici naći inspiraciju za vlastito stvaralaštvo.

 

Tezu da su zaista koncertni giganti potvrđuje činjenica da su 16. lipnja, 2007. održali dva koncerta na Wembley Stadionu u Londonu jer se onaj prvi rasprodao u tri dana. Novi Wembley može primiti 75.000 posjetitelja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...