Jump to content

pima

Recommended Posts

ok, ali recite mi, koliko koštaju ove vip ulaznice :wtf:

I još nešto, svi ste jih platili ali nitko jih još nema :D jel ovo stvarno uredu? Da nečete vi platiti vip ulaznice, ali ulaznic nema :LOL:

Sad stvarno neznam šta učiniti. iči sa našima slovencima ili doči extra ali u vip? :erm:

Za pravog fana ovo ne bi bila dilema :LOL:

 

ajdi, želim svima lep i sunčan vikend. Ovdje imamo pravi april mixan sa decembrom, kiša sa suncem i sneg!!!

Link to comment
Share on other sites

vip karta ti dođe 250kn i možeš ju naručiti još do 17.09., a obična karta u cd shopovima ti je 280kn zato kaj svaki taj shop naplačuje kartu više od 250 tako da ima neke zarade od njezine prodaje, a ova vip je jeftinija zato kaj ide direktno preko organizatora...

da, i ja sam se pitala dal će te karte uopće stići, ali mi svi smo ih tek naručili, ali čitala sam po forumu da su ih neki već dobili...tako da...a i mislim da je ogranizator prevelika faca da bi si dopustio nekakva sranja jer se njegovo ime nalazi baš svugdje, na muse plakatima po gradovima i slično...a i kolko sam čitala po netu, njegova organizacija je dovukla ovamo najbolje bendove...pa se nadam da će sve biti u redu..

pa ti možeš naručit vip kartu al doći npr preko one agencije koncerti.com ili tako nešto, znam da je to slovenska stranica i vidjela sam da nešto pričate o tome na svom boardu, samo šta nisam sve razumjela :), mislim ne moraš dolazit ništa ekstra ako imaš vip kartu, jedino kad dođeš ovdje ćeš uči malo prije ostalih u dvoranu :)

Link to comment
Share on other sites

a vidim da se tu nesto spominje sjedenje pa ne kontam.. inace ako ne ide momak sa mnom onda sam prepustena sebi. nisam neki fan sad, ne znam cak ni tekstove :$ ali imam sve albume i slusam ih od ovog ljeta i steta da propustim koncert.. al isto mi je svejedno da li da odem u vip sekciju ili negdje dalje, mozda zbog slika i recenzije koje radim bude bolje da budem blize.. i cujem da ce nam i susjedi doc (madari, slovenci...)

Link to comment
Share on other sites

a vidim da se tu nesto spominje sjedenje pa ne kontam.. inace ako ne ide momak sa mnom onda sam prepustena sebi. nisam neki fan sad, ne znam cak ni tekstove :$ ali imam sve albume i slusam ih od ovog ljeta i steta da propustim koncert.. al isto mi je svejedno da li da odem u vip sekciju ili negdje dalje, mozda zbog slika i recenzije koje radim bude bolje da budem blize.. i cujem da ce nam i susjedi doc (madari, slovenci...)

 

gdje pišeš recenzije??

gledaj, iako ne znaš tekst i slično...vjeruj mi, isplati se ić to vidjet, i opće nije bitno gdje sjediš/stojiš, još bi ti najbolje bile tribine...

Link to comment
Share on other sites

gdje pišeš recenzije??

gledaj, iako ne znaš tekst i slično...vjeruj mi, isplati se ić to vidjet, i opće nije bitno gdje sjediš/stojiš, još bi ti najbolje bile tribine...

 

ma hebes tribine, ja dolazim par sati prije (ako dragi ide, a nadam se da hoce) da bi bila u prvim redovima... kaj mislis, ce se na kraju ipak moc furat fotici unatoc zabranama??? ubit cu se ak nmece moc jer mi je mob sto se tice kamere u banani

Link to comment
Share on other sites

ma hebes tribine, ja dolazim par sati prije (ako dragi ide, a nadam se da hoce) da bi bila u prvim redovima... kaj mislis, ce se na kraju ipak moc furat fotici unatoc zabranama??? ubit cu se ak nmece moc jer mi je mob sto se tice kamere u banani

 

pa ja nisam nigdje vidla da ima zabrane za fotić...vjerojatno se radi o profesionalnim fotičima, a nekaj manjega možeš nositi....

ovo za trabine sam mislila zato jer sam skužila da ide na konc radi recenzije i slika...a na tribinama je recimo veći mir...

naravno da ćemo mi bit u prvim redovima...alo...ipak imam raniji ulazak u dvoranu kaj znači da ću se ljepo nacrtati u prvome redu

Link to comment
Share on other sites

ok, ali recite mi, koliko koštaju ove vip ulaznice :wtf:

I još nešto, svi ste jih platili ali nitko jih još nema :D jel ovo stvarno uredu? Da nečete vi platiti vip ulaznice, ali ulaznic nema :LOL:

Sad stvarno neznam šta učiniti. iči sa našima slovencima ili doči extra ali u vip? :erm:

Za pravog fana ovo ne bi bila dilema :LOL:

bio sam proslih par dana u splitu. dosao danas doma iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na stolu me ceka karta :D

pise MUSE "VIP prostor", utorak, 9.10.2007, 21:01 sati :)

 

tako da....ako se netko jos uvijek dvoumi...:musesign:

Link to comment
Share on other sites

pa ja nisam nigdje vidla da ima zabrane za fotić...vjerojatno se radi o profesionalnim fotičima, a nekaj manjega možeš nositi....

pise straga na karti. ali takoder mislim da se odnosi na profi opremu. neki mali fotic moze proci.

naravno da ćemo mi bit u prvim redovima...alo...ipak imam raniji ulazak u dvoranu kaj znači da ću se ljepo nacrtati u prvome redu

:musesign::musesign:

Link to comment
Share on other sites

ajme ajme ajme luda sam vec... jedva cekam... ovo je zapravi prvi put da cu od njih bit udaljena manje od 100 km hehe. sad zabrij scenu mi svi u prvim redovima i vidis novi spot (ko npr in your world) a ono mi glavne baje gore haha shala naravno. nego...tak

 

aaaaaaaaaa zakon!!!!!, volim maštat o nerealnim stvarima :D (kaj se tiće muse naravno):p

Link to comment
Share on other sites

bio sam proslih par dana u splitu. dosao danas doma iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii na stolu me ceka karta :D

pise MUSE "VIP prostor", utorak, 9.10.2007, 21:01 sati :)

 

tako da....ako se netko jos uvijek dvoumi...:musesign:

 

 

naš kaj mi nije jasno....zakaj piše 21:01h?

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da ti tu piše na boardu...karte preko lupe...naručiš do 17.9., a vip znači 20min ulaz u dvoranu prije svih kaj znači da si biraš prostor di želiš biti unutra, ili ako bude ograđeno. onda ideđ u vip prostor pred stejđom i to je to

Link to comment
Share on other sites

pa mislim da ti tu piše na boardu...karte preko lupe...naručiš do 17.9., a vip znači 20min ulaz u dvoranu prije svih kaj znači da si biraš prostor di želiš biti unutra, ili ako bude ograđeno. onda ideđ u vip prostor pred stejđom i to je to

 

vau! ja brijem da moja nije takva :( ja sam svoju kupila u cd shopu i brijem da nista ne pise...... smrc. idem se sad sjest u kut i plakat. pozdrav svim bajama iz vip-a

Link to comment
Share on other sites

ljuuuuudeki

stigle mi danas karte!!!!!!..vip prostor, kak zakooon

:D

još je samo 26 dana do koncertaaaaa, joj kak će to brzo doći...nadam se :happy:

super :cool:

nadam se da ce lijepo sloziti taj vip prostor i da nece nagurati previse ljudi unutra:)

 

21 dan do mog rodendana i 25 do museeee-a...nemrem vise cekati!! :musesign:

Link to comment
Share on other sites

Neće biti domaće predgrupe.

Koliko nam je javljeno, završavaju se pregovori s Juliette & The Licks da bude predgrupa na ovoj turneji.

 

Znat ćemo za koji dan.

 

tako kaže organizator...

 

a pčelica...ne brini za vip karte..mi ulazimo nutra ranije...i vjerojatno ne bude ograđen prostor za nas nego bumo se samo mogli nacrtat u prvim redovima, tak da ti čuvamo mjesto:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...