Jump to content

pima

Recommended Posts

ma...i ja bi da je čim manje, neka intimna atmosfera...ali neću pretjerivati, glavno da oni dolaze, pa sad kakva god da bila dvorana...

inaće navodno se razmišlja o premještanju koncerta iz dvorane dražena petrovića u dom sportova koji je veći..

Link to comment
Share on other sites

još bolje ak bude u domu sportova...samo da budem u prvom redu :musesign:

ma bolje bi bila manja dvorana, al čini se da su MUSE proteklih godinu dana dobili čitav niz novih poklonika. kladim se da će dvorana (koja god) biti popunjena

Link to comment
Share on other sites

pozdraf ljudi..evo mene konačno s mora...

još nemrem doć k sebi da bude muse u zg tak brzo... juuujjjj...can't wait...

baš sam čitala na forumu di se raspravlja o predgrupama.. ja se osobno nebi žalila na vatru:) malo sam ih slušala na moru i zasad imam dost dobro mišljenje o njima...

aj pozzek svima:))

Link to comment
Share on other sites

btw...potvrđena je Velika dvorana Doma sportova.....

uskoro se počinje s preljepljivanjem starih plakata... navodno prodaja karata ide odlično a i bilo je nekih zahtjeva oko veće dvorane zbog veličine stage-a...

nego..dal netko zna...hoće li biti i predgrupa i tko??

Link to comment
Share on other sites

samo da se malo pohvalim... evo prije sat vremena i 15 min kupila sam karte :) doduse mislim da su za hrvatsku malo nabili previsoku cijenu za karte (280 kn), neka im bude, ja osobno bi dala i vise. sam se nadam da ce vise svirat starije nego novije stvari. al bit ce jebeno u svakom slucaju joj kak sam sretna i bas sam si super hehe :D

Link to comment
Share on other sites

samo da se malo pohvalim... evo prije sat vremena i 15 min kupila sam karte :) doduse mislim da su za hrvatsku malo nabili previsoku cijenu za karte (280 kn), neka im bude, ja osobno bi dala i vise. sam se nadam da ce vise svirat starije nego novije stvari. al bit ce jebeno u svakom slucaju joj kak sam sretna i bas sam si super hehe :D

 

pa čovjeće, ti si živa :D

nije te ovdje bilo 100 miljona godina

zakon za karte..moje su naručene i jako su spešel :p

Link to comment
Share on other sites

ah da evo ozivila sam malo, bila je matura, upisi na faks i puno alkohola pa nije bilo vremena hehe... al ajde valjda cemo se sad svi napokon vidit na koncertu! ja se nadam da ce dragi moc ic samnom (zbog faksa) jerbo inace solo zujim na koncertu hehe. al ko ga jebe, ovo se za nista ne propusta!!!! brijem da dan prije koncerta necu oka sklopit

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene! Nisam neki fan da znan svaku pismu al ima pisama koje su me odusevile pa sam im dala sansu ... na prvo slusanje mi nisu sjeli. ali kad sam vidila da dolaze u zg malo kopam po albumima i stalno ih slusam :))))

 

posto idem sama na koncert, vidimo se tamo?

Link to comment
Share on other sites

hej:)

evo i mene nakon nekog vremena... ja do danas nisam bila ziher dal budem išla ili ne jer nisam baš pri parama radi svega... a ni starci nisu bili baš oduševljeni pa ono... al ok:) danas mi je tatek rekel nek sam idem:) sutra uplaćujemo karte(NADAM SEEE) i jako sam hepi:)

can't waiiitttt:)))

pozeek svimaa

Link to comment
Share on other sites

olala

evo ispričavam se kaj sam vas zapustila, komp me je iživcirao...točnije ruknul mi je grom u kuću (kad sam ja bila sama doma naravno, no s frendom, ali onak je bilo dramatičnije) i tako da sam kupovala dio po dio za komp jer sam svaki dan skužila da nekaj ne radi, sad sam sve osposobila osim zvučnika...tak da molim puno samilosti...jer ne mogu slušat muse!!!..da i miš tu i tamo crkava...

ali vratila sam se u VEELIKOM stilu (not)

eeeee jedva čekam koncertek i vip ulaznicu naravno...naručila sam karte za malo više ljudi i naravno da već mjesec dana čekam da svi skupe lovu i to me jaaako iscrpljuje jer ja bi naravno već imala kartu u rukama, ali ju nemam, i to opće nije kul, i rekla sam da ako do sutra ne nacrtaju lovu (baš sam opaka) da nek se snađu samiiii (stvarno jako teška misija)

ah...

moram reči da sam jako ponosna, dobili smo dva nova člana ako se ne varam, pa...dobrodošli...

idem sad ja malo lupat po zvučnicima, možda prorade...a do onda...budite mi ljepi i pozdravljeni, i naravno slušajte dobru mjuzu :)

pa pa

Link to comment
Share on other sites

@ Pima: Jao imaš sreču :rolleyes:

Šalim se, stvarno dobro, da se ti ništa nije dogodilo. Jer znam za primer, kada je netko baš radio za computerom, kad je grom hitio u kuću i otišao mu je jedan prst :confused:

 

A sada mi izpričajte o ovima vip ulaznicama :D Jer je stvarno nešto na ovom? :erm:

Link to comment
Share on other sites

@Pima: pozdrav :musesign:

zalosno za komp. i meni se jednom desilo...uzas, ruknulo skoro sve u kompu:mad:

 

@Janu5: VIP ulaznice se mogu kupiti samo preko maila tickets@lupa.hr (mozda cak i preko http://www.lupapromotion.hr ali nisam 100% siguran). najbolje da im posaljes mail i pitas sve detalje.

meni su dali broj svojeg ziro-racuna, ja uplatio novce i sad cekam da mi stigne karta :happy:

VIP ulaznice se mogu kupiti do 17.9, a obuhvaćaju mogućnost ulaska u dvoranu 20 minuta ranije od ostalih te izbor mjesta gdje želite sjediti.

Ukoliko bude produkcijski moguće, biti će ograđen posebni VIP prostor u prvim redovima ispred stagea.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...