Jump to content

Ukrainian Musers Thread


Celtic Rose

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Поздровляю всех украинских (и не только) фанов MUSE c наступившим Новым Годом!!!:):):) Надеюсь что у всех в этом году будут сбываться все мечты!!!

А чего все затихли? Разве Украина вымерла? Все валим сюда и начинаем общаться!!! А то наш сайтик помер, на руском одно и то же, и на оффициалке теперь никого нет!!!:( Так не пойдёт...

Link to comment
Share on other sites

Україна не вимре ніколи!!!:cool:

Звичайно ж і з Новим роком всіх!!! Крім всякого звичного бажаю гарних М'юзівських новин! Новий альбом було б круто, але Кріс розвіяв такі мої надії...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

привіт всім))я з Києва)

і тепер я теж разом тут з вами))

 

так жаль що я взагалі про концерт Мьюза тоді не чув.....(((((((((хотілось просто волося собі повиривати........

але ще всеодно побуваю на їх концерті і не на одному))))))

 

Ukraine wait for you - MUSE!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

якщо мьюз не їдуть в україну то україна їде до мьюз)))))

я сама собі волосся ледь не повиривала коли пропустила їх концерт.теперь я хоч нелегально полями буду пробиратись в сусідні країни але потраплю на їх концерт!!!)))))))))))

а восени вони мають приїхати - все ж європейське турне.доречі а ніхто не думав може щось приготуємо мьюз?може подаруємо метту ще пару підтяжок???)))))))))чи пляшку віскі дому?)))))

Link to comment
Share on other sites

якщо що скажеш коли будеш полями пробиратись))я теж побіжу))

нас вони я думаю не повинні все-так обминути)

 

мм...можна)а може йому самі гітару зробимо?)))хех)

можна щось придумати..щоб він запам"ятав нас добре)

доречі ну вже хтось щось ясно шо робив,не знаєш шо йому вже дарували окрім підтяжок і віскі?)

Link to comment
Share on other sites

разом побіжимо))))а гітару ми забацаємо.самі склеїмо))))я не знаю що йому дарували вже...в україні ще здається нічого.я знаю що в якійсь далекій країні йому подарували пояс зі слоненятами який він потім не знімав бо казав що він щасливий.а ви уявіть метта у вишиванці!може йому вишиванку подаруємо??

Link to comment
Share on other sites

Ого! Класно, що народ знову активізувався! Приєднаюсь до вашої розмови: згодна з Robomanus - нас вони не обминуть. Можливо, білети на попередній концерт в Києві і не були розпродані, але ж українських фанів Muse стає більше:)

Вишиванки:yesey:

Link to comment
Share on other sites

ну це полюбому))))

доречі щойно подивилась muse recording new album 3.спочатку дом посеред поля з барабаном і вівцями потім клацання в туалеті а тепер це.вони точно хочуть збити нас спантелику)))))))це щось що навіть словами важко передати)))))))

Link to comment
Share on other sites

про них вже 2 здаэться книги написали.перша - бен майерс (ben mayers ''muse:inside the muscle museum) а про другу не знаю.я зараз читаю бена майерса.її в друкованому вигляді мабудь в україні немає але можн аподивитись на петрівці.я вконтакті знайшла в одній з фангруп альбом з фотографіями - відсканованими сторінками книги.зберегла і тепер читаю))))здається цікаво)))все з початку і до black holes and revelations))))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...