Jump to content

Ukrainian Musers Thread


Celtic Rose

Recommended Posts

Привіт!

Я Киянка, дуже приємно бачити в цьому форумі українців. Прикро, звичайно, що Музи не приїжджали в Україну, але чому справжні фанати не їдуть за ними? Я вже бачила їх в цьому році в Польщі (неперевершено!!). Якщо вони приїдуть в Україну це буде класно звичайно, але... у нас ніколи не зроблять такого якісного саунду як за кордоном (впевнилась в цьому на концертах faithless&placebo на початку літа... якщо музи приїдуть вони гратимуть там само, в Палаці Спорту).

Може у когось є кращий досвід?

Якщо ні, їдемо всі в Москву в вересні! Я намагатимусь поїхати в будь-якому разі. Набридло: всі американці, британці в цьому форумі бачили муз по десять разів до своїх 15 років, а я тільки два за все життя...

Link to comment
Share on other sites

А я из Харькова, но давно уже там не была. Очень давно. :(

Я тоже из Украины. Из Херсона. концерт состоится в Киеве, во дворце спорта. Круто!!!

Link to comment
Share on other sites

Друзья, тоже Киевлянка. Со временем разучилась писать, но думаю справлюсь. Ну и надоумило же меня в Германию уехать :D

Link to comment
Share on other sites

Привіт!

Я Киянка, дуже приємно бачити в цьому форумі українців. Прикро, звичайно, що Музи не приїжджали в Україну, але чому справжні фанати не їдуть за ними? Я вже бачила їх в цьому році в Польщі (неперевершено!!). Якщо вони приїдуть в Україну це буде класно звичайно, але... у нас ніколи не зроблять такого якісного саунду як за кордоном (впевнилась в цьому на концертах faithless&placebo на початку літа... якщо музи приїдуть вони гратимуть там само, в Палаці Спорту).

Може у когось є кращий досвід?

Якщо ні, їдемо всі в Москву в вересні! Я намагатимусь поїхати в будь-якому разі. Набридло: всі американці, британці в цьому форумі бачили муз по десять разів до своїх 15 років, а я тільки два за все життя...

 

Концерт Muse в Києві має відбутись 13 жовтня. Сподіваюсь, це вже остаточно.

Думаю, що якісний саунд зробити в нас не так вже й нереально. Особливо, якщо працюють професіонали, а команда Muse - і є професіонали. Так що нема причин для песимізму.

 

To oles'

Мене від того теж шляк трафляє! Спробую дізнатись чому це ми пропали з microcuts,

але наразі не можу (знову!!) зайти на український фан-сайт. Так що доведеться трохи почекати.

 

P.S. Приємно бачити тут нових людей. Нарешті! Надіюсь вони ніде не зникнуть.

Link to comment
Share on other sites

не знаю

просто цієї дати немає в microcuts

 

... пам"ятаєте як було з Ролінг Стоунс? Зняли за кілька тижнів. Юстина каже менше песимізму, але я бачила Варшавське шоу РС; впевнена що у нас такого рівня шоу не зробили би... хоча б тому що інфраструктури нормального продажу квитків немає (через інет, ітп). А ще керівники цих стадіонів-палаців мабуть зі своїм совковим менталітетом "того не можна робити, цього не можна робити, можливості обмежені" ітп.

Link to comment
Share on other sites

Привiт. Кльво що вони будуть у Киевi. Але одне маленьке питання.... Так сталося що я в Нью Йорку i завтра йду на MUSE в Медiсон сквер.... Сам.......((((((( Я тут один i НЕМА З КИМ ПIТИ...Якщо хто йде то кажiть не встидайтесь.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ïîâåðíóëè íàñ íà microcuts!:happy: Òàê ùî âñå ÎÊ.

 

Òî Dmytryk

ß á ç ðàä³ñòþ ç òîáîþ ï³øëà, àëå ïðîáëåìà â òîìó, ùî ÿ ó Ëüâîâ³:LOL:. Àëå ââàæàé, ùî ÿ ç òîáîþ äóìêàìè. Âèêëàäàé âðàæåííÿ â³ä êîíöåðòó ÿê ïðèéäåø.;)

Link to comment
Share on other sites

це каламуть якась з кодуванням форуму, у мене теж деякі пости Юсті не відображає, ставлю цп1251 і все ок.

а кодування у форуму charset=ISO-8859-1.

Link to comment
Share on other sites

Я видела по TV, что начало концерта Muse, в Киеве, в 19.00. 1310.2007. Круто! И Украина не отстаёт. Теперь мы точно увидим этот концерт. Поздравляю! :)Точнее, Вiтаю усiх украiнцiв! (Извените.Украинская буква йи отключена). Sorry:(

Link to comment
Share on other sites

Ну почему я не живу в Киеве? Почему у меня начинается универ, и я не смогу поехать на концерт? Почему? Этот безжалостный мир.....:(

 

А ти що аж так вже далеко від Києва, що ну ніяк не зможеш поїхати? :( Бо дуже багато людей збирається їхати з різних міст України.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...