Jump to content

Ukrainian Musers Thread


Celtic Rose

Recommended Posts

ëþäè, ó âàñ îòêðûâàåòñÿ ñòðàíèöà óêðàèíñêîãî ôàí-ñàéòà? èëè ýòî ó ìåíÿ êàêèå-òî ïðîáëåìû...:(

 

Так, я теж вже майже тиждень не можу не можу туди потрапити :(

з ним таке трапляється, але так довго ще ні разу не було...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ай, народ!! так приємно бачити тут своїх! це ж просто супер :)

 

я була на концерті, після чого стала шалено фанатіти від Музів. якби не моя молодша сестра, яка затягла мене на концерт, я б не знаю, що б я робила :) зараз той день уявляється сном... це було незабутньо.

Link to comment
Share on other sites

ВСЕМ ОГРОМНЫЙ ПРИВЕТ!!!! ОЧЕНЬ ПРИЯТНО ЧИТАТЬ ЛЮДЕЙ ИЗ УКРАИНЫ!!! Я сейчас живу и учусь в Харькове, а сам из Донецкой области)))

Muse - просто гении и я так жалею, что не смог попасть на их концерт в Киеве((( буду надеяться, что они в ближайшее время наведаются к нам ещё раз (и не забудут про Харьков с Донецком;))

Link to comment
Share on other sites

ай, народ!! так приємно бачити тут своїх! це ж просто супер :)

 

я була на концерті, після чого стала шалено фанатіти від Музів. якби не моя молодша сестра, яка затягла мене на концерт, я б не знаю, що б я робила :) зараз той день уявляється сном... це було незабутньо.

 

Оце щаслива людина!.. Тільки дізналась про Muse - і зразу на концерт. Я два роки чекала...

Досі не віриться, що мрія здійснилась.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Юстя, ти чого???

Все гаразд:))))))))

всі пишуть:)))))))))Дикі Українці FOREVER!!!!!!!!!!

+500 :)) точно дикие, но мне понравилось на концерте ну ооочень. после него было состояние просто на 7 небе. я концерта ждала и мечтала о нем уже очень давно. около 5 лет. Даже не могла себе представить что Мьюз все таки решат навестить Киев. После концерта утвердилась во мнении что я просто дико преданный фанат :)) Muse FOREVER!

:)

Link to comment
Share on other sites

Може поговоримо на філософські теми?... Треба підтримувати бесіду.

Ееее.... Щови думаєте про Ніцше?..:LOL:

навіть не знаю, не читалось. а музичка нівроку. сьогодні зранку слухалось в потязі. а про що цей дядьку взагалі писав? на які теми роздуми?

тууууум, тум-тум-туууум

Link to comment
Share on other sites

Вокалист Muse – Мэтью о концерте в Киеве: «У нас там был концерт недавно – наверное, лучший концерт за все наше турне. Такой отдачи от публики мы давно не испытывали. Решили, что обязательно скоро вернемся еще раз сюда»

меня прям гордость распёрла:)) что то давно новостей от группы не слышно. может кто нибудь что то интересное об их музыкальной (и не только музыкальной :$ ) жизни читал в последнее время?

Link to comment
Share on other sites

меня прям гордость распёрла:)) что то давно новостей от группы не слышно. может кто нибудь что то интересное об их музыкальной (и не только музыкальной :$ ) жизни читал в последнее время?

 

Нічого особливого. Турне закінчилось... Відпочивають.. Ніби збираються випускати двд з вімблівським концертом...

Link to comment
Share on other sites

а про що цей дядьку взагалі писав? на які теми роздуми?

 

Ну.. Наприклад, "Народження трагедії з духу музики" про аполонічне й діонісійське в давньогрецькій культурній традиції...:D Страшно серйозна книжка.:stunned::LOL:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Нічого особливого. Турне закінчилось... Відпочивають.. Ніби збираються випускати двд з вімблівським концертом...

 

Ууу... Хочу двд!!!:eek::D Уже! Ща!:rolleyes: Обожаю на них смотреть, когда они выступают вживую!:p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

привіт усім! я тут у перше, але я обожнюю цю группу! Мабуть це треба не сюди писати! Я хочу купити собі гітару як у Мета! Manson Black Midi Guitar! але я не можу ніяк св`язатися з магазином Manson`а, який виготовив спеціально для Метью, по його потребам! а оскільки в мене проблми з англ. язиком ніде не можу знайти де можно її заказати! Допоможіть будласка! Дуже потрібно!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...