Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

arkadaşlar bende geldim bende destekliyorum sizi :) bende muse türkiyeye gelsin istiyorum ve bu konudaki ısrarcılığımızı sürdüreceğimizi biliyorum hadi kolay gelsin bize :)

hoşgeldinn =))

ne güzel çoğalıyoruz yavaş yavaş...çok teşekkürler geldiğin için ;)

arkadaşlar bende geldim bende destekliyorum sizi :) bende muse türkiyeye gelsin istiyorum ve bu konudaki ısrarcılığımızı sürdüreceğimizi biliyorum hadi kolay gelsin bize :)

helal ömercim :p

sağolasın genç,hayalleri gerçekleştireceğiz Allah'ın izniyle :D

Burak'tan artık Can Beyle alakalı ataklar bekliyoruz :LOL: Ben şuan sadece twitterdan yazıyorum başka birşey yapmadım ilerleyen günlerde ne yapılıyorsa o zaman yapayım.siz söyleyin yeter zaten.

EDİT DÜDÜT!

Zeynep,Naz,Didem ve diğerleri,ilgilendiğiniz için sağolun eminim ki işe yarayacak çalışmalarımız.kaç yıl oldu ya az şeyler hayal etmedik neler yaptık neler :D

mehtapcım ben de sizleri retweet yaptım :D ...şimdi bişeyler yiycem, yedikten sonra Ahmet San'a güzel bir mail yazıcam konuyla ilgili...Tom'cuğumuza yazabilirsin yazmadıysan mesela bu arada ;)...ya da Ahmet San'a benimle birlikte hücum edebilirsin ;)

mehtapcım ben de sizleri retweet yaptım :D ...şimdi bişeyler yiycem, yedikten sonra Ahmet San'a güzel bir mail yazıcam konuyla ilgili...Tom'cuğumuza yazabilirsin yazmadıysan mesela bu arada ;)...ya da Ahmet San'a benimle birlikte hücum edebilirsin ;)

Yaşasın twitter! :p Kıytırık ingilizcemle idare etmeye çalışıyorum işte.Yazdım Tom'a sağolasın.Ahmet San'a yazalım o zaman.tamam afiyet olsun :)

Yaşasın twitter! :p Kıytırık ingilizcemle idare etmeye çalışıyorum işte.Yazdım Tom'a sağolasın.Ahmet San'a yazalım o zaman.tamam afiyet olsun :)

şimdi Tom'a ben de yazdım gördüm yazdığını, olsun olsun onlar anlıyor bizi ne kadar kıytırık da konuşsak ;)...hem "bak yahu, kıytırık ingilizcesiyle de olsa yazmaya çalışmış" derler gözlerine gireriz hem :p

tamam o zmn ben hemen tıkınıyorum sonra gelsin mail hücumuuu :D

"THIS IS SPARTAAAAAAA!!!!!"

başlığı hemen açalımmı? bu kısımda açalım derim ben... başka önerisi olan varmı? başlığın adını beraber karar verelim. Önerim: Muse'u Türkiyeye getirmeye yardımcı olun (Please help us to invite muse toTurkey) gibi...

bence de hemen açalım durduğumuz kabahat ;)

Muse'u Türkiye'ye Bekliyoruz, (ama bekliyoruz bekliyoruz ne gelen var ne giden :D)...yok bu olmadı dur baştan :LOL:

"Muse'u Türkiye'ye Nasıl Getirebiliriz??" // (dediğin gibi) "Muse'u Türkiyeye getirmemize yardımcı olun lütfenn, çok özledik onları" (sondakini ekleyelim yaa biraz duygu sömürüsü olsun :D)

Duygucum, inşallah gerçek olur :) Teşekkür ederim beğendiğin içiin.

Nazcım, oh oh harika. Bak her şey birbirini tamamlıyor sanki, o kişinin senin arkadaşın olması gibi :) İnşallah ulaşabilirsin ona.

Ömer ve Didem, hoşgeldiniiiiz :) Hepimizin burada olması ne güzel bir şey!

Bu başlık fikri çok güzel ama başlığı kilitleme ihtimalleri olabilir. Burası herkesin kendi dilinde konuşması için ayrılmış bir alan ya hani, eğer Muse'u kendi ülkemize getirmeye çalışmak amacıyla bir başlık açarsak "Eee, o zaman herkes açsın başlık. Rusya da açsın, Ukrayna da açsın. Olur mu öyle?" filan diyenler çıkabilir. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Ben Ahmet San'a şöyle bir posta yolladım:

Merhaba.

Şimdiye kadar birçok ünlü sanatçıyı ülkemize getirdiğinizi biliyorum. Bu başarınızı takdir, gelmelerine yardımcı olduğunuz sanatçıları sevenler ve sayenizde onları canlı izleme şansı yakalayanlar adına da teşekkür ediyorum.

Bilmiyorum yazmamın bir etkisi olur mu ama benim için çok mühim olan bir konuda yardımınızı isteyeceğim. Dünyadan çok, tarifsiz bir şekilde sevdiğim Muse adlı İngiliz grubun Türkiye'ye 4. defa gelmesini, onları kendi ülkemde doya doya izlemeyi çok ama çok istiyorum. Onlar buraya 2002 yılı içinde 2 defa geldiler, daha sonra 2006 yılında bir ziyaretleri daha oldu. Geçtiğimiz sene The Resistance adlı bir albüm çıkardılar ve tüm listeleri altüst ettiler, şimdiden birçok yer gezip sevenlerini sevindirdiler. İstiyorum ki buraya tekrar gelsinler. Bunu isteyen yalnızca ben değilim, tanıdığım tanımadığım birçok insan var gelmelerini hevesle bekleyen.

Son albümlerinin Eurasia temasına uygun olarak buraya uğramaları sonsuz harika olur. Bu konuda bir şeyler yapabilirseniz öyle mutlu olur, size öyle minnettar kalırız ki.

Çok teşekkürler. İyi günler.

Sonisphere için yazılan adrese de bunu biraz değiştirerek postaladım.

Şimdi yalnızca bu iş için açtığım twitter hesabımdan bu cici saldırıya eşlik edeceğim inşallah. Biraz vakit geçirip Tom Kirk'e ziyaretçi mesajı atacağım.

Oleeeey :dance:

Duygucum, inşallah gerçek olur :) Teşekkür ederim beğendiğin içiin.

Nazcım, oh oh harika. Bak her şey birbirini tamamlıyor sanki, o kişinin senin arkadaşın olması gibi :) İnşallah ulaşabilirsin ona.

Ömer ve Didem, hoşgeldiniiiiz :) Hepimizin burada olması ne güzel bir şey!

Bu başlık fikri çok güzel ama başlığı kilitleme ihtimalleri olabilir. Burası herkesin kendi dilinde konuşması için ayrılmış bir alan ya hani, eğer Muse'u kendi ülkemize getirmeye çalışmak amacıyla bir başlık açarsak "Eee, o zaman herkes açsın başlık. Rusya da açsın, Ukrayna da açsın. Olur mu öyle?" filan diyenler çıkabilir. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Bence kapatmazlar diye düşünüyorum, kapatsalarda kaybedeceğimiz bir şey varmı?

İnglizce, almaca ve rusça yazabilirim (bu üç dili de biliyorum), böylece daha komik ve entersan olabilirim, uluslararası Muse daveti:)

Kesinlikle bayıldım bu fikre.. Bahsettiğiniz sayfayı açtınızmı? Ya da hangi bölüme açmayı düşünüyorsunuz ? Dediğiniz gibi 1 gün de bi sürü muse ile ilgili mesajın gitmesi pek hoş olmaz o yüzden şu sayfa işi halledilene kadar pasif kalmayı tercih ediyorum..

Ama Ece doğru söylemiş, aynısını başka ülkelerin de yapması muhtemel.. İngilizceyi çıkarırsak ta sayımızı kısıtlamış oluruz.. Başkalarının fikri kullanıp bizim şansımızı azaltma imkanı var mı acaba? :stunned: Gerçi ne kadar başarılı olabileceği tartışılır ama... Ben derim ki deniyelim.. Ecenin öngördüğü gibi olursa, Türkçe ye döner öyle gideriz..

Kesinlikle bayıldım bu fikre.. Bahsettiğiniz sayfayı açtınızmı? Ya da hangi bölüme açmayı düşünüyorsunuz ? Dediğiniz gibi 1 gün de bi sürü muse ile ilgili mesajın gitmesi pek hoş olmaz o yüzden şu sayfa işi halledilene kadar pasif kalmayı tercih ediyorum..

Ama Ece doğru söylemiş, aynısını başka ülkelerin de yapması muhtemel.. İngilizceyi çıkarırsak ta sayımızı kısıtlamış oluruz.. Başkalarının fikri kullanıp bizim şansımızı azaltma imkanı var mı acaba? :stunned: Gerçi ne kadar başarılı olabileceği tartışılır ama... Ben derim ki deniyelim.. Ecenin öngördüğü gibi olursa, Türkçe ye döner öyle gideriz..

Fikir destek almamız açısından çok güzel ama insanları biliyorsunuz, birçoğu bencildir. Destek verenler olsa da illaki sorun çıkartacak birileri olacaktır. Çünkü buna benzer hiç başlık yok evvelden, olanlar da kilitleniyor gördüğüm kadarıyla. Gerçi onlar hep Other Music Topics bölümünde açıyorlar ama. İnşallah olumsuz değil de yararlı olur :) Ne kadar fazla duyulursa sesimiz, o kadar ilerleriz.

Berkcim başlık burada: http://board.muse.mu/showthread.php?t=75051 :)

açtığım başlık, international kısmında yanı aynı yerde... dillere gelirsek o kadar da fazla değil, daha da fazla bilenler var aramızda eminim:) hadi o başlıkta hepinizi bekliyorum... bu arada inglizce bir şey yazmadan önce burada kendi dilimizde kararlaştırma şansımız olacak ;) bu da bir başka avantaj

Bilgisayar abimin odasında ve ben bilgisayarı onunla ortak kullanıyorum. Şimdi odasındaki yerini aldığı için ara vermek zorundayım. Çok iyi gidiyor başlık :) İnşallah daha da artar destekçi sayısı. Ve ve ve...

09.06.2010

Oy oy oy!

Ufacık tefecik içi dolu turşucuk; binbir yetenek sahibi; gülüşüyle adeta "Gelin ve bana sarılın, sonra da hiiiç bırakmayın!" diye bağıran; saçma sapan hareketlerin ve kıyafetlerin bile üzerinde abes durmadığı; yaratıcı zekası, ince esprileri ve yarattıklarıyla hepimizi kendine müptela eden; dünyanın görebileceği en ama en sempatik; 70 yaşına geldiğinde de böyle deli dolu olup yerinde iki saniye bile duramayacağından hiç şüphe etmediğim adam: Matthew James Bellamy!

İyi ki doğdu, iyi ki. Ya doğmasaydı, düşünüyorum da, ya doğ-ma-say-dı? Ah, bu ne büyük bir şanssızlık olurdu. Allah'a şükürler olsun ki var ve biz onu deli gibi seviyoruz. Çok ama çok! Hiç ayrılmasın bizden, hiç! Nice mutlu senelere!

Bunu geçen yıl annem yapmıştı bana, şimdi Matt için gelsin:

cimg7248i.jpg

:happy:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...