Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

če ne bi lih takrat imela izpitov bi mogoče še poslala. Ja no, zdej je itak že prepozno, ne? :)

Drgač pa ja, pejmo u Firence!!!! Ker zgleda kukr d so v Veroni karte za tribune kar mi ni lih kej preveč všeč...

Link to comment
Share on other sites

Ker zgleda kukr d so v Veroni karte za tribune kar mi ni lih kej preveč všeč...

 

To tudi meni načeloma ni všeč :confused:

 

Sam za Firence se je treba zdele kar hitro odločit. šibam delat bilanco, da vidim :D

Link to comment
Share on other sites

evo, še počakam, da vidm če me slučajn za wembley izžrebajo (lol), pol pa verjetn naročim aranžma za firence :happy: nazaj se verjetn pride med šesto in sedmo zjutri ane? bo treba kar direkt na faks pol..

 

edit: ummm :stunned: a so slučajno odpovedal aranžma?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:LOL::LOL: kako mi je znano :LOL:

 

Skratka drage moje, Locarno here I come :musesign:

 

Moja boljša polovica se me je usmilila, potem ko me je gledal kako cel dan buljim wembleyev koncert na youtubu in sva se zmenila, da narediva še izlet.

 

Bi bila kera zainteresirana da gre zraven? Sicer bova prespala, ampak zihr se še kaj najde.

 

Skratka, velik sreče še pri izpitih. Jaz sem končala z junijsko rundo :ninja:

 

A ja, a gre kera na Mansona?

Link to comment
Share on other sites

Oh Janu5, maš super boljšo polovico!!! A pol ne greš v Verono, a? Hvala za poudbo, ful si prjazna :D ampak jst grem v Verono (sm že plačala aranžma).

Drugače pa, mam jst sam še 2 kolokvija in 2 izpita junija, pa še dva izpita septembra + če še kej padem, pa bom fraj! :rolleyes:

Aja: jst sm šla na Mansona - super šov, prva vrsta, OGABNO ozvočenje, 2 zabita/zelooooo nasilna fana tik za mano, dotaknila sm se Mansonove roke :LOL:, pred koncertom, ko smo še čakali v vrsti pred vhodom, se je cel band pripeljal z busi in šel v Križanke tik mimo nas :). Manson je ful dober showman!!

Link to comment
Share on other sites

držimo, držimo :\mm/:

 

to bi bilo noro, videti jih 3x na tej turneji :D hehe, sm že pravi frik:rolleyes:

 

a ja! @tina_s: Mansonova roka pa odtehta vse zabite fene:LOL: Sem slišala, da je bil super koncert, naslednjič ko pride :rolleyes: (kdaj bo to?) grem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...