Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

Hej jst sm tudi s filofaksa!! Kaj pa študiraš? Jst sm šele prvi letnik (psihologije) in se trudim, da bi pršla letos v drugega :). "Samo" še 3 izpite morm narest pa bo :rolleyes:.

 

:LOL: Saj se mi je zdelo, da bo kaj takega. :LOL:

 

No, jaz sem pa na drugi strani hodnika in sem že prestara za to piflarijo :LOL: Sicer sm pa zgodovinarka, za vse tiste, ki niso seznanjeni z razporeditvijo oddelkov na FF :D

No, pa dajva obe probati te 3 izpite popucat. Jaz jih imam namreč ravno toliko v planu :rolleyes:

 

Še to, ugotavljam, da nas je bilo kar nekaj od tukaj lani na Dunaju. Bi se pa lahko kaj zmenili za naslednje koncerte :unsure:

Tisti, ki greste v ZG. Kako pa planirate iti? S kakšno agencijo, vlakom, avtom...?

Link to comment
Share on other sites

hello...ma tle gor ste vsi že na faxu...:)vam zavidam še tiste dni svobode, ki mi jutri iztečjo:) hm ja ta zagreb ..kaj gre kdo s koncerti.net? če ne pomoje se splača it z vlakm ..samo kdaj grejo zjutro bi me kr zanimalo...ma že kdo kake izkušnje?

Link to comment
Share on other sites

Do Zagreba je kr ene par vlakov, ki vozjo vsak dan, pa še drago ni. Tle je link do voznega reda in cenika: http://www.slo-zeleznice.si/sl/mednarodni_promet/mednarodne_povezave/hrvaska/zagreb/

Ampak je razlika v ceni, če greš s koncerti.net, sam ene 3€. Za nazaj je mal kritično, ker dvomim da bi ujela vlak ob 23:40, naslednji pa je šele 5:55. Sicer mam sama izkušnje k sm šla na koncert v tujino in pol čakala ure in ure na železniški postaji na prvi jutranji vlak...pa ni tako zelo prijetno :LOL: Tko d upoštevajoč vse skp bom zelo verjetno šla s koncerti.net.

Ja jst srčno upam da nam bo uspelo še te preklete izpite narest, pa da bomo pol lahko mirno spale :mad:

Link to comment
Share on other sites

Sicer še nisem nabavla karte :$ Delam računico, da glih ne bankrotiram :LOL:

Ampak 99'9% grem in tolk da vem, da morm nabavt karto na koncerti.net, da bomo skupi na busu čvekale :LOL: Ker je res še najbolj simpl, da tistih par evrov plačamo, pa nimamo nobenih skrbi. Na pokoncertni drink gremo pa lahko ob prihodu v LJ ;) Če bo kaj odprto :rolleyes:

 

@_elise_: Svobodo? hehe, boš že videla vraga na faxu :LOL: Jaz sem celo poletje na trnih in v knjigah zaradi faxa :mad: (če malce karikiram :$) in se mi prav kolca po srednješolskih popolnoma brezskrbnih dvomesečnih počitnicah :happy:

 

Lepo se imejte! Pa poročajte kako vam gre kaj september od rok. Jaz sem itak skos tuki, beg pred realnostjo (beri izpiti) se mi zdi :ninja:

 

:LOL: mejte se!

Link to comment
Share on other sites

Hej ljudje, mogoče prepričam še moje starše da grejo :p:LOL:. Nikoli se ne ve pr mojih...čim več tem boljše, ampak jst morm v prvo vrsto pridt :D

Janu5: a ni simpatičen zdej filofaks, k so izpiti po celem Viču in so kabineti profesorjev in tajništvo v mikroskopsko majhnih sobicah, hkrati s še enim oddelkom :LOL:. Pa k se profesorji ne držijo govorilnih ur in podobno...in k je treba za vpis v višji letnik vseeno imet vse frekvence in vpise ocen tudi v papirnatem indeksu, in pol je treba lovit profesorje, ki, kot že rečeno, se ne držijo govorilnih ur. Skor vsak dan sm v Ljubljani! K bi se lohku učila namesto da prosjačim za podpise :mad:

Link to comment
Share on other sites

Hej ljudje, mogoče prepričam še moje starše da grejo . Nikoli se ne ve pr mojih...čim več tem boljše, ampak jst morm v prvo vrsto pridt

Janu5: a ni simpatičen zdej filofaks, k so izpiti po celem Viču in so kabineti profesorjev in tajništvo v mikroskopsko majhnih sobicah, hkrati s še enim oddelkom. Pa k se profesorji ne držijo govorilnih ur in podobno...in k je treba za vpis v višji letnik vseeno imet vse frekvence in vpise ocen tudi v papirnatem indeksu, in pol je treba lovit profesorje, ki, kot že rečeno, se ne držijo govorilnih ur. Skor vsak dan sm v Ljubljani! K bi se lohku učila namesto da prosjačim za podpise

 

:p na zgodli že niso tko pedantni, hvala bogu. Mi ne rabimo nobenih frekvenc *yes!*

 

A ti se samo po Viču šetaš? Hah, jaz imam še Bežigrad na grbi :rolleyes: sem že hodila po steklenem labirintu FDV-ja.

Je pa beda kar se neorganitiranosti tiče! Sramota! Ampak žalostno je, da to dejansko ni sramota za Filofax. To smo namreč vsi pričakovali. Totalna nesposobnost :mad:

 

Ej, super glede tvojih staršev! Moji niti v mori ne bi plačali karto za "tako" musko :wtf: Moja mati nobenega ne najde, da bi šel z njo Plestenjka poslušat :LOL: roflmao :$:ninja: Tip me pa vleče na Zucchera v KP :rolleyes: Naj mu bo, ker je šel z mano na Muse.

 

@Kastrola :\mm/:

 

@ Tea85: :yesey:

Link to comment
Share on other sites

"YES" še en izpit za mano! :D Izgleda, da se bom lahko nagradila z Musi :musesign:

 

A pol greste vsi s koncerti.net? za tino_s in eTTeLeWen (matr maš težek nik za napisat :LOL:) vem da gresta.

 

:erm: čem kar karto naročit? Itak bom ta 3. izpit nardila :rolleyes::LOL:

 

Pa da smo skupi na busu, pa mirna bosna :LOL:

 

A ja, zadnje cajte ful mal poslušam Muse :eek: nekako mi ne rata najdt cajta :mad:

 

Ajdi, oglaste se kaj ;) lepo nedeljo vam želim!

Link to comment
Share on other sites

@etty :D: Naročeno :happy: a drugače greš sama, ali boš še koga s sabo zvlekla?

 

@tina: tnx, pa držim pesti za sredo ;)

 

@Kastrola: hej, a vaša klapa gre z agencijo ali greste v lastni režiji?

 

Folk, kje mislite pa vstopit na bus? Jaz grem iz LJ.

Na hrvaškem forumu je padel predlog, da si damo nalepke ali neki z našimi nicki, da se bomo vsi prepoznal :nerd:

 

Skratka... se vidimo, kmalu :musesign:

Link to comment
Share on other sites

sama grem, iz ljubljane tud.. če greš ti tut loh skup sediva :D

 

 

en deževn pozdrav iz poplavljene loke :stunned:

 

Zmenjeno ;) Načeloma bom sama ja. Sicer se je ena moja kolegica še je oglasila, da bi šla... ampak bomo še videli :LOL:

 

 

drgač pa: :eek: Loke? Škofje? :eek: Pol sva pa obe v radiju cca. 10km od Kranja :LOL: se lahko še zmenva za prevoz do/iz LJ.

Link to comment
Share on other sites

jp, škofja loka.. s kje si pa ti? a boš šla z avtom? :)

jz mam namen it na vlak/bus do ljubljane, ampak za nazaj bo kriza ker bo treba do jutra čakat :LOL:

 

drgač pa nalepke z nicki - no go :D to mi je tko smešno, pa itak ne čutm potrebe po spoznavanju hrvaških fenov, za tiste par slovenskih k se še ne poznamo pa loh brez listkov skoz pridemo :D

Link to comment
Share on other sites

jp, škofja loka.. s kje si pa ti? a boš šla z avtom? :)

jz mam namen it na vlak/bus do ljubljane, ampak za nazaj bo kriza ker bo treba do jutra čakat :LOL:

 

drgač pa nalepke z nicki - no go :D to mi je tko smešno, pa itak ne čutm potrebe po spoznavanju hrvaških fenov, za tiste par slovenskih k se še ne poznamo pa loh brez listkov skoz pridemo :D

 

Ej, za dol še ne vem kako bo, ampak domov, do ŠL te pa ziher zapeljemo ;)

 

Glede nalepk je bil itak joke, ravno zato ker nas je tako malo. No, na Hr forumu sama sodelujem, tko da mi bo kul njih spoznat glih tko kot vas :D samo ne vem če bo cajt za vse :LOL:

 

Vsekakor bo pa žur že čez manj kot 3 tedne :musesign:

Link to comment
Share on other sites

huh vsi že neki zmenjeni...meni je pa mal bad...k ne poznam nobenga k bi šou pa bi ful šla...pa ne vem če bi karte naročla al ne...ma greste vi preko koncerti.net? in kaj plača se tkoj? k če ne bo treba šparat s hrano in pribolški ta mesc:)

je pa ful malo reklame za koncert na naših koncih...večina ljudi ne ve za nč:)

ajde uživite:)

Link to comment
Share on other sites

@etty :D: Naročeno :happy: a drugače greš sama, ali boš še koga

@Kastrola: hej, a vaša klapa gre z agencijo ali greste v lastni režiji?

Gremo preko koncerti.net, čeprav bo tale klapa manjša, kot sem pričakoval. V bistvu nas bo okrog pet, šest. :p Vstopna postaja bo pa Otočec.

Link to comment
Share on other sites

huh vsi že neki zmenjeni...meni je pa mal bad...k ne poznam nobenga k bi šou pa bi ful šla...pa ne vem če bi karte naročla al ne...ma greste vi preko koncerti.net? in kaj plača se tkoj? k če ne bo treba šparat s hrano in pribolški ta mesc:)

je pa ful malo reklame za koncert na naših koncih...večina ljudi ne ve za nč:)

ajde uživite:)

 

Saj jaz tudi nobenega ne poznam - v živo. Klapa s foruma se pa itak zdi normalna :LOL:

Za kolegico še ne vem, če bo šla.Načeloma greva jaz in etty obe brez frendov, same ... in ravno zato ne bova same... če malce zafilozofiram :D Pa saj bo na busu kar nekaj folka, z nekom se že ujameš ;)

 

Ja, vsi gremo preko koncerti.net. V bistvu rezerviraš vstopnico in jo v roku enega tedna plačaš - po meilu dobiš namreč vse podatke o računu in sklicu ...

A ja, pa mislim, da se lahko zmeniš za obročno plačilo. Saj se vse da preko meila zmenit, kar pošlji jim vprašanje.

 

 

Gremo preko koncerti.net, čeprav bo tale klapa manjša, kot sem pričakoval. V bistvu nas bo okrog pet, šest. :p Vstopna postaja bo pa Otočec.

 

 

Ja, res vas bo malo :rolleyes: sploh glede na to, da nas gre par "osamljenih" :nerd:

 

uživajte! lp

Link to comment
Share on other sites

Najprej se morm pohvalit, da sm pršla v drugi letnik! Juhej :D :D

Drugače pa tudi jst vstopim v Ljubljani. Še zmeri prepričujem ene par ljudi (med njimi tudi take, ki nič ne vejo o Muse) nej gredo na koncert, tako da ne vem kolko postojnčanov bo v prvih vrstah :p

Drugače je pa klapca 5-6 srednješolcev kar lepa številka :) Ampak mislm, da se ni treba preveč sekirat, če gre kdo sam, kukr je že Janu5 rekla.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...