Jump to content

Recommended Posts

gruba bir kişi daha meraba herkese burayı eni gördüm yapardon nese sayımıs git gide artıyor

Eeee...daha neler?

Sizcede Muse' un bazi sharkilari Türk sharkilarini andirmiyor mu? Mesala Stockhol Syndromun gitar introsu fena bir türk sharkisina benziyor...hangi sharki hatirlayamiyorum...

Herkese Istanbuldan selamlar:) sonunda Turkiye ili ilgili bir thread buldum:) Turkiyede muse hayranlarını görmek ne mutlu! ayrıca türk fan sitelerin açılmasına çok sevindim:)

muse türkiye diye bi website açmayı düşünüyorum bence ii olur ancak siteyi meşhur etmek pek kolay olmayabilir yinede denemekte yarar var sizin bildiğiniz veya kurduğunuz muse sitesi var mı? tabi türkçe :unsure::unsure::unsure::unsure:

war olmazmı

http://www.musetr.com

slm arkadaşlar bn istanbul ' dan deniz ... bnm üye oldugum türk muse fanlarnın bulundugu bi site war http://www.musevenue.com .. isterseniz sizde üye olun gerçekten süper hem dier türk muse fanlarıyla tanışmıss oluruzz ;)

bu arada yeni single dinneyen warmı ?? bnce beklenmedik we hayal kırıcı bi şarkıydı muse dan beklenmicek bişey :stunned: sizinde görüşleini merak ediormm ......

slmm=) bnde geldim :p musevenue buraya üyeyüm ama dünden beri acılmıyo neden ki?:rolleyes:

single dinledim ve ben de senin gibi hayal kırıklıgına uğradım..:(

yeni albumlerinde farkli, alisilmadik birbirinden farkli jazz, groove tinilari duyacakmisiz; prince, black sabbath, queen diyorlar."cok merak ediyorumnasıl bişe olcak diye =)

No news as yet as when they will come... No nekotoriye isto4niki(dostoverniye) govorat 4to v oktyabre mojet bit oni nakonets-to suda priyedut ;) So just waiting...

thanks, OHERET! IA priedu! zhdi

OK:) it will be great gig... jdu, jdu, jdu i budu jdat ix....:)

ehhuee valla yaa aksilik olmadan gelsinleeer gideliiim hee ben ozzgee siz de heryerdeiniz kardeşim(musetr den ) :D