Jump to content

Türkiye Musers Thread

hiddensoul

Recommended Posts

bi de şunu söyliyim sizn gibiler ne muse fanısınız ne de başka bişey siz sadece kendi sidik yarışlarınıza muse'u alet eden kişilersiniz BENİM MUSE KASETLERIM VAR!!! zamanında walkmanime koyup çevirip çevirip dinlediğim sıkılmadan etmeden bi şarkı dinledikten sonra kasetteki sıradaki şarkı dışında şarkı duyunca irkiliyorum garipsiyorum 56k internet zamanında bir muse klibini seyretmek için nerdeyse bir ay uğraştığımı bilirim. muse yayınlasınlar diye ülkemizin salak kanallarına mailler attığımı bilirim kasetlerimin kağıtları yıpranmasın diye ne yapcağımı bilemezdim siteymiş yemişim siteyi!!!

that sucks so much. i have tickets to the festival. front stage. i have flight tickets. i have hotel. i have everything. and now those stupid fucking terrorists are ruining EVERYTHING!

my mom will cancel everything tomorrow morning! i can't believe this is happening to me! and think of it, i live in israel-the chance to die here by a terrorism attack is much higher! fuck!!!!! i'm crying non stop. that sucks so muuuuuch.......!!!!!!!!!

ahhhhhhhhhhhhhh

i can't believeeeeeeeeee

why me?!?!? whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!@

:'(

that sucks so much. i have tickets to the festival. front stage. i have flight tickets. i have hotel. i have everything. and now those stupid fucking terrorists are ruining EVERYTHING!

my mom will cancel everything tomorrow morning! i can't believe this is happening to me! and think of it, i live in israel-the chance to die here by a terrorism attack is much higher! fuck!!!!! i'm crying non stop. that sucks so muuuuuch.......!!!!!!!!!

ahhhhhhhhhhhhhh

i can't believeeeeeeeeee

why me?!?!? whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!@

:'(

Oh yeaaaah, that REALLY SUCKS, what is more im sure nothing can happen

nothing will happen ım sure of it come to turkey and enjoy:D....there s no reason to be a terrorist attack in a music festival..and of course there will be a lot of securities and precautions..so tell your mother that turkey is a safe place and nothing ever happened like this in musical event

you can say whatever you want. it's easy for you. but my mom has already cancelled the tickets and theres nothing i can do but cry.

and.. no reason to be a terrorist attack in a music festival?! what are you talking about?! big crowded places are the number one targets..

ist_muse, sikime kadar yolun var öle diyim. artık kibar falan da olmıcam. he siktir git yani o kadar. bu forumun tadı kaçtı diyosun. bu forum zaten eziklerin buluşma noktası. forum değilki, resmi mesaj panosu. adam gibi forum görmek istiyosan microcuts.org a gir. he girsende bi sikim değişmicek. amele geldin amele gitcen.

he bu arada enes, backstage pass buldum rockncoke için. bulursan beni, gelebilrsin sende...

gica çok göt olmuş gördüm seni hayrola iğrençliklerini suratına vurmak seni baya yaralamış ha?????

neyse ki yediğin laflar bi tarafına iyi girmiş acı vermişte siktirip gitme kararı almışsın! umarım bu kararından dönmezsin!!! sarı sidiğini döktüğün yarışına kendi forumunda devam et! burayı kirletme!!! çok umrumdaydı senin boktan forumun!!! ayrıca kendine ait olan amele kaderini başkalarına yamamaya çalışma bence geldiğin yer gibi gideceğin yer de belli ezik forumun!!! eziklerin buluşma yeri dediğin site de muse'un official sitesidir dikkatini çekerim belli oluyo ne kadar muse fanı olduğun kendi çapında eğlen sen forumunda!!! madem burayı beğenmiyosun bi daha yazma o zaman çok memnun oluruz kısacası DEFOL!!!

well i don't think it worth die. anyway i searched for dates that muse and placebo are in the same place and i found it on 29-30/11 or 13-15/12 in germany! i hope i'll go there..!

yeah I was just kidding! but I venture sunstrokes and sunburns for muse ;)

I hope you will have the chance to go to germany but I wish you didn't be that anxious about terrorist attacks in Turkey. you must be get used of these things in israel aren't you? :(

@ist_muse

kardeşim bırakalım biz bu bebeleri biz muhabbetimize devam edelim onlar devam etsin kendilerini övmeye iyi niyet yaramaz o çapulculara

o şerefsizler muse fanı olmakla alakaları olmadığı gibi bir de muse un sırtından para kazanıyor . öyle birşey olsa web sitelerinin orta yerinde eşşek gibi reklam olmazdı

neyse konserin etkisinden hala çıkamadık

hala aklımızda gözümün önünden gitmiyor o fotoraf

bi de resim varsa sende yapistiralım tours bölümüne de organizasyonun güzelliği öyle güzelliklerin türkiyedede yapılabileceğini görsünler

@matzi

terrorist already wins on your stuation even they dont explode one bomb

and your mother seems to be little ignorant

hahaha thats very funny you live in israel and mother didnt let you go turkey

never mind i hope you will go germany

ufff muse coşturdu!!!

take a bow neydi öyle yaa gözümün önünden o an silinmiyo heryer bembeyaz bir ışık matt bellamy karşımızda ve müzik doruğunda bunu hayatımın sonuna kadar unutamıcam galiba dünyada böyle bir müzik daha yoktur

bi de konserde yeni albümdeki parçalarda diğerlerinden farksız bir şekildeydi insanların son albümü ısrarla pop'a benzetmelerini anlamıyorum bence böyle düşünenler en iyi cevabı konserde aldılar

musetr ben konser anında foto alamadım ama festivalden genel bi kaç foto var elimde bi de konseri ön taraftan bilet alıp izleyen bi arkadaşım bi kaç foto çekmiş ama pek iyi çıkmamışlar eee sahnedeki matt bellamy ne de olsa onu yakalamak kolay değil neyse olanları yolliyim

dsc08905oa1.jpg

dsc08895oq0.jpg

dsc08903nj3.jpg

konserin süprizi showbiz oldu hiç beklemiyodum ama çalınca coştuk resmen

bi de forced in çalınınca hem çok şaşırdım hemde çok sevindim konser kompozisyonu süper hazırlanmış bence

bir de ben duymadım ama ;dom sahneden ayrılırken seneye görüşürüz demiş diyolar doğrumudur bilinmez ama inşallah diyoruz :rolleyes:

valla ya o take a bow da remen bakakaldım

böyle bişey olamaz ya one biçim bir bitişti ya

gözlerim doldu valla

koc la başladı ya ordada koptuk ya resmen hipnoz altındaydık

öyle bir his vardı ki içimde umrumda değil ne çaldıkları

küfür etse gene büyülenirdim kesin

resimler hakkaten çekilebilecek en kötü resimler :)

neyse bende koyarım çekilmiş resimler vardı

bide dom ne dedi bilmem ama şanlı bellamy saolun dedi

evet giderken saolun dedi arada da saol dedi ama sahneye çıkar çıkmaz matthew bi "merhaba" dediki inanamadım hergün gördüğüm arkadaşım söylese bu kadar iyi telaffuz edebilirdi:happy:

bence muse memnun kaldı bizden matt baya neşe içinde çaldı gibi geldi bana ama biz yine de kirk e baskı yapalım tabiki

az önce otururken kendi kendime sevindim durup dururken yaa delirdim galiba aklımı başımdan aldı muse :LOL:

bide hatırlayamadığım için sinir olduğum bişey var muse hangi şarkıda parmağını havaya kaldırdı??? butterflies and hurricanes miydi?? o anda benim nerdeyse gözler doldu bu ne hazdır yaa

konser muhteşemdi gerçekten setlist beklendiği gibiydi son reading festivalin neredeyse aynısıydı..gerçekten festivalin baş tacıydılar..en önde girene kadar işkence çektik ama kesinlikle değdi..her canlı performanslarını izledğimde daha da büyüleniyorum.gerçekten çok cana yakın ve karizmatikti matthew hele newborn da sahnenin önüne gelip parmağını havaya kaldırması gecenin olayıydı ..tüyler diken diken oldu..bir diğer hoş olay da starlight te matt in seyirciye tempo tutturmasıydı..onun dışında şarkılar süperdi matt süperdi biletimi imzalattım nihayet fotoraflar yakında yükliycem videolarıda you tube atacam herkes izlesin.. geldikleri gibi özel uçakla canada ya uçtular..ön sırada kızın açtığı pankart bombaydı kız ağlaya ağlaya öne doğru yöneldi tabi duygu sömürüsü de bi yere kadar gerçi aldık kızın elinden pankartı gösterdik muse a..beklediğimize değdi sonuna kadar... matt ın dediği gibi ''saol'' MUSE

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...