Jump to content

Magyar Muser Thread


*glam*

Recommended Posts

semmi nem történik senkivel? v.mi hír?

tök yoo letöltöttem a making of bliss-t tok yoo pofa (gondoltam +osztom veletek) meg még 1-et: a TIRO klippje megy, de britney énekel alatta

na mind1 lenne 1 kérdésem nincs + v.kinek a Quenns of the stone age - No one knows c. száma?

Link to comment
Share on other sites

Hi!!!

 

Mivel nincs semmi izgi,gondoltam,h ezt beirom,irigykedjetek!!! ;)

Garbage koncerten ugyan nem voltam,de egy csaj,aki a garbage.hu-t csinalja(es akit ismerek),dumalhatott a zenekarral,es elhintette nekik,h a Marco Polo Clubban lesz afterparty.

Es lejottek MPC-be!!!!!!!!!!!!!!!

A zenekar,kiveve persze Shirley Mansont!!!!!!

Amikor meglattam Butch Vig-et,azt hittem beszarok!!!!!!!!!!!!!

Hihetetlenul kozvetlenek es jofejek voltak,vegig dumaltak velunk,meghivtak minket,sot,meg CSOCSOZTUNK is!!!!!!!! :D

Szal szerintem lesz meg Garbage koncert Pesten!!!! :D

Latszott rajtuk,h jolereztek magukat!!!!

 

A http://www.garbage.hu oldalon van 2 kep,de egyiken sem vagyok rajta.

Lehet,h meg majd lesznek kepek.

Duke,a gitaros azt mondta,h aranyos vagyok!!!!!

:D:D

Keeeeesz!!!!!!!!!!!!

Tok jol ereztem magam!!!!

 

Hatalmasat nottek a szememben,nem tudom,h hany nagynevu zenekar csinalta volna ezt meg!!

 

Na jo,hat ennyi.

A MUSE Live8-es fellepeset meg nem lattam. :$

 

Ja,es SZIA PARANDROID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Nos.

A garbage.hu-n vannak fent uj kepek,ketton rajta vagyok!!

Egyebkent nezzetek meg a kepeket,a koncertrol keszult fotok eleg jok lettek!!!!!

Vannak kepek az MPC-s dumalasrol,meg csoportkepek!

Van egy kep,amin az asztalnal ulunk Butch Viggel,fekete cucc van rajtam es az asztalon egy lila kis taska van elottem.Na,az vagyok en(ha erdekel valakit)! :D

Csak ennyit akartam,remelem jol vagytok es minden OK!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

leállt itt az élet, látom, igaz én se eröltettem meg magam hogy írjak:) na de most ráérek, igaz nem voltam se garbage, se muse koncerten:(, viszont voltam oasis-en, én nem beszélgettem személyesen az együttessel, de tök jól éreztem magam

kiváncsi lennék a stoppolós élményekre!!!!!!!!!:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
leállt itt az élet, látom, igaz én se eröltettem meg magam hogy írjak:) na de most ráérek, igaz nem voltam se garbage, se muse koncerten:(, viszont voltam oasis-en, én nem beszélgettem személyesen az együttessel, de tök jól éreztem magam

kiváncsi lennék a stoppolós élményekre!!!!!!!!!:)))

szevasztok Muse-os Magyarok! :D

mi a pálya?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

sziasztok..

valaki esetleg jár még erre?

én is régóta szeretem a Muset.. (bár nem vagyok a legrébbi, of course, azért nem is olyan régóta..) nah szóval mindegy 2 éve kb.. csak nem szoktam fórumozni nagyon...mert nem volt időm... de szeretnék..:$

valaki?

üdv,

judu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Szia judu!

 

Én is szeretem a Muset. Régebben írtam a fórumba, csak elmaradozott szép lassan...:(

Olvasgattam, és rátaláltam arra a hírre, hogy nemsokára jön az új album. Írnátok erről bővebben? Nincs kedvem visszaolvasni meg keresgélni most erről...(kérlek ne kövezzetek meg emiatt):stunned:

 

Nagyon köszönöm előre is!;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...