Jump to content

Magyar Muser Thread


*glam*

Recommended Posts

hoppá!!!

látom már gyülekeznek a Magyar Muse-osok :eek:

Fless!

Fanatikus CD gyüjtők vagytok vagy mi!? :LOL:

én már több éve 1 fillért nem költöttem zenére :$

én már csak töltögetek, ha kell valami muse cucc (leginkább hang fájlokra gondolok) akkor szóljatko és át küldöm, ok? :D

na de különben mi a téma?

Link to comment
Share on other sites

hát kedves blip nem mindenkinek van otthon ADSLje .. egyelőre

 

nekem az egyetmre kell mennem letölteni... viszont ha letöltöm (most már) szélpen kiírom cdre csak hogy felrakhassam a polcra, mert kicsit kényszeres vagyok :p

Link to comment
Share on other sites

En ugy vagyok ezzel a letoltogetosdivel,hogy egy baromi jo dolog,de ha valami baromira kell,es olyan,amire szivesen koltok(ugyebar pl. NIN),akkor azt siman megveszem.Na jo,nem siman,mert nekem is vannak anyagi gondjaim,de ha van ra keret...:)

A nettel meg mazlim van,mert nekem is itthon van ADSL...szoval igy konnyebb,az egyetemen meg hozza se fernek normalisan,allandoan ezrek csungenek a gepeken!!

En egyebkent kajara nem koltok szivesen!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

En ugy vagyok ezzel a letoltogetosdivel,hogy egy baromi jo dolog,de ha valami baromira kell,es olyan,amire szivesen koltok(ugyebar pl. NIN),akkor azt siman megveszem.Na jo,nem siman,mert nekem is vannak anyagi gondjaim,de ha van ra keret...:)

A nettel meg mazlim van,mert nekem is itthon van ADSL...szoval igy konnyebb,az egyetemen meg hozza se fernek normalisan,allandoan ezrek csungenek a gepeken!!

En egyebkent kajara nem koltok szivesen!!!!:D

 

Ja én másik egyetemre járok letölteni, apám munkahelyére..a sajátomon be nem teszem a lábam a gépszobába

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!!!Tegnap voltam Becsben!!!Tok jo volt!!!:)

Heee!!!Az egyetemen en is nagyon fiatalnak szamitok!!!:)

En vagyok a masodik legfiatalabb az evfolyamon!!!!Szoval csak itt vagyok ilyen "oreg"!!:D

Nalunk is szar a gepterem!!!Van kb. 5 gep...na jo,van a konyvtarban is,de ott is mindig szarozik valaki,meg egyebkent sem lenne idom bemenni az oraim miatt.Sikerult ugy beosztani a konyvtar nyitvatartasat,hogy pont akkor nyit,amikor kezdodnek az oraim,es pont akkor zar,amikor vegzek...

Link to comment
Share on other sites

A festo mesteremnek,Klimo Karolynak volt kiallitasmegnyitoja+dijat is kapott!!!!Ez alkalombol mentunk ki az osztallyal,plusz megneztunk par kiallitast(Essl gyujtemeny-kortars spanyol festok+Magritte).

Meg maszkaltunk egesz nap...persze jobb lett volna mondjuk 2 napot kint tolteni!!Becs egyebkent hihetelenul tetszik!!!Kulturalt,rendezett,tiszta...olyan,amilyen Budapest szerintem sohasem lesz!!!:(Az epuletek meg egesz egyszeruen lehengerloek!!!!Szoval Becs most nalam a 2. helyen all London utan!!!!:)Alig varom,h ujra kimehessek!!!

Link to comment
Share on other sites

Ezt a bringas temat en is vagom,csak kar,hogy most szinte csak az amerikai rajongokra elezodik ki a dolog...:(

De engem meg mindig ez az email cim erdekel a legjobban:D

Felig-meddig en is figyeltem a Megaszart...Ez a csoro Caramel megerdemelte.

Es ez most komoly,h Matt lett a vilagon a 2. legrondabb rocksztar???!!!! :$

Link to comment
Share on other sites

Ezt en sem igazan ertettem!!!!

Pedig szerintem aranyos!!!!:)

Nem tudom,h ki lett az elso...az a kocsog Manson is bizti fent van a listan!!!:D

Akiket felsoroltal azok is szazszor csunyabbak!!!!!!!!!Foleg Durst!!!:D

Vagy Shane McGowan!!!!:D:D

Meg azt sem tudom,h mi alapjan...majd utananezek!!!

Link to comment
Share on other sites

ez az email most akkor museéké, vagy hogy is van ez?

 

ez most komoly h a második legrondább lett? pont matt? hol olvastad?

ami itthon is volt újságban top 50 pasi, abba képesek voltak mansont a tizen v.hányadikra rakni, és a yoo pasik meg kimaradtak a listából

szóval érdekesek ezek a listák

Link to comment
Share on other sites

A crazybobbles.org/cryptology oldalon olvastam,de csak egy random szalagcimkent...azota ujra kerestem,h tenyleg jol olvaztam-e vagy csak en vagyok skizo,de nem talaltam!

Ez az e-mail cim Matt regi mailcime,ami most ujra el...de,h kie konkretan azt nem tudom!!Allitolag 13 fan kapott errol a cimrol 1-1 mailt,es ez alapjan lehetett megkeresni valami vietnami temetoben vagy hol azt a dedikalt bringat.Persze a mailt titkosirassal irtak(ABC visszafele...)!

Lehet,h megint Matt hasznalja kifejezetten erre a celra.Nagyon rejtelyes a dolog! :LOL:

Link to comment
Share on other sites

na nem azé de remélem rosszul láttad!

 

vietnám?, igazán az án utcámba is nyugodtan elrejthették volna, az valah közelebb van

de azé most kíváncsi vagyok h most akko kié az az email cím

Link to comment
Share on other sites

Nem egy Vietnamban levo temetoben,hanem egy USA-ban levo vietnami temetoben!!!! :LOL: De mindegy...

Egyebkent tuti,h jol olvastam!!!!!De az valoszinu,h ez nem egy mostani hir,hanem regebbi,csak mint teny szerepelt azon az oldalon!!!!Es ha belegondoltok Matt kb. 2-3 eve kezdett el "kupalodni"!!!!!! :p Elotte neha eleg gazul nezett ki...

Per pillanat e-mail kapcsolatban vagyok Linda Daemonnal,es o mondta,h Mo. koncert ugyben targyal a Nine Inch Nails-szel!!!!!HOPPA!!!:D

Nem lenne rossz!!!:D

Egyre szarabb az idei Sziget felhozatal!!Amikor megtudtam,h lesz NICK CAVE(!!!!!!!!IMADOOOOMM!!!!!),Underworld stb.,akkor baromira megorultem,h vegre egy normalis het a Szigeten...de nem!!Mi lesz??Good Charlotte!+ Morcheeba ezredszer... :indiff:

Hja!!Majus 13.utan lesz az egyetemen(Kepzomuveszeti,Andrassy ut 69-71)ev vegi kipakolas,ha erdekel nezzetek meg!!:)

Link to comment
Share on other sites

upszi...én kis butus...na mind1 :p , akko azé írtátok h ez csak az usásoknak yoo

 

hé 13-án lesz a szülinapom! :happy:

 

matt most tényleg jobban néz ki, mint a legeslegelején; én meg láttam olyan asszem talán tavaly vagy tavaly előtti toplistát ahol a 100 legszexibb rocksztár között a huszonadik volt, annak jobban örültem

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...