Jump to content

Magyar Muser Thread


*glam*

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Tegnap voltam Muse-t nézni, Torontónak városában. Nagy lelkesedésemben látogattam erre a honlapra. És mivel értem a magyar nyelvet, gomboltam, válaszolok felhívásodra.

 

Ha még ittvagy, és nem adtad fel a magyarvadászatot, válaszolj legott.

 

Üdv:

Bab döla Kabala

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

hm .. biztos van nem tok róla. Szoktak olyat csinálni h "Hi I'm new here" de az ilyeneket ált lelövik. ezért nehéz itt boldogulni. volt 1 thread a wieseni koncertről tele kedves kelet-európaikkal :D hát igen és bár nem tudok olyan rosszul angolul azért nehézség az is. szóval fel a fejjel minnél nyitottab vagy annnál kevésbé leszel a periférián. tégy úgy mintha már 1000 éve ismernéd őket...

 

egyébként.mint láthatod ott van az avatarom alatt h 2004 március óta asszem ha jól néztem az előbb.

Link to comment
Share on other sites

hm .. biztos van nem tok róla. Szoktak olyat csinálni h "Hi I'm new here" de az ilyeneket ált lelövik. ezért nehéz itt boldogulni. volt 1 thread a wieseni koncertről tele kedves kelet-európaikkal :D hát igen és bár nem tudok olyan rosszul angolul azért nehézség az is. szóval fel a fejjel minnél nyitottab vagy annnál kevésbé leszel a periférián. tégy úgy mintha már 1000 éve ismernéd őket...

 

egyébként.mint láthatod ott van az avatarom alatt h 2004 március óta asszem ha jól néztem az előbb.

 

Tudom, eszembe jutott miután elküldtem az hozzászólást, hogy itt ki van írva, hogy mikor csatlakoztál ...

És a Te mennyire vagy Muse fanatikus? Én csak 2 éve ismerem őket, és csak mostanában tudtam az összes CD-t beszerezni tőlük.De nagyon tetszik a stílusuk!

A DVD-kel még nem vagyok tisztában, mert nem tudom mennyi van és milyenek. (koncert, backstage?) Nos, még van sok info,amit meg kell még tudnom róluk. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hát... sajnos épp eléggé.

 

2002 tavasza óta ismerem őket és kb azóta a kedvenc 1üttesem.Tudod abban az évben voltak a szigeten is szóval minden összejött. Az összes cdjük megvan +a Hullabaloo DVD+2 maxi, 2 élő és 1 b-sides. 1ébként van ilyen bonus dvd-s absolution azt majdnem megvettem, de visszafogtam magam h. elhitessem magammal h nem vagyok fanatikus... :LOL:

 

+ asszem a glastonbury koncertet (ami zseniális) is lehet kapni dvdn , persze nem magyarországon. de mindent le lehet tölteni.Ja és még van egy videoklipes meg egy élőfelvételes cdm... :$ hm és még több is lenne ha itthon is tudnék letölteni :$ de azért életem 90%ában mással vagyok elfoglalva... szóval még nem kóros :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Húha! Milyen mázlista vagy!!! Láttad őket a Szigeten!!!??? :eek: awwww...

Vannak képeid? (esetleg...)

 

Mesélnél a DVD-ről? Szeretném magam megajándékozni egy Muse DVD-vel, de nem tudom melyiket érdemes megvenni. Te melyiket ajánlod? (amiből többet is megtudhatok róluk) Hány van összesen? És mi a címük?

Voltál már másik koncertjükön is? Tényleg durvábbak élőben?

 

Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de nem vagyok még kiművelődve belőlük és örülök, hogy az infokat egy magyar fanatikustól kérdezhetem meg. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Hát a képeimet lbaszta a heverom akinek a gépével fotoztam. nem adta oda a filmet. de akkor még nem nézett ki jól a matt...meg egyébként se volt 1 nagy szám.. de digitális képeim vannak. majd lőkeresem.

 

egyébként voltam idén augusztusban wiesenben és 2003 okt bécsben. a bécsi kva jó volt, és a wieseni is.. de ott rosszul lettem a 2/3a után :$ hm bővebben máskor...

 

itthon DVDből csak a hullabaloo kapható nekem is csak az van meg. de ha letöltenék(p2pről) akkor tuti h. a glastonburyt tölteném le. A hullabaloo nagyon jó az ilyen backstages része kicsit uncsi de azért jó néha megnézni...Ha egyedül vagy otthon persze... :D és nincs ott senki aki baszogatna...

Link to comment
Share on other sites

Már a 2. oldalt keztük el! Micsoda haladás! :cool:

Ahhoz képest, hogy a francia meg a spanyol odalt minden nap legelsőként látom...

Ma fedeztem fel, hogy a hivatalos oldalon is vannak videók :indiff: ez fárasztó volt részemről.tudom....

 

ömm...miért is bgatna engem a DVD nézése közben valaki?! :rolleyes: szeretem a backstage részeket a DVD-ken. Jót lehet rajta röhögni, ill. meglepődni.

Nos, tényleg nem vagy nagy fanatikus ahogy nézem itt a koncertsorozatot! A Rock Am Ringen voltál?! Hú... ááá!!!! :eek: Láttad a Chilit is?!

Link to comment
Share on other sites

Nem bécsben Absolution tour-on, és wiesenben a two days a weeken, RamR-ra mntem volna, mer pont akkor mehettem németoba, de a felvételi miatt nem lehetett. 1ébként Bécsnél messzebb nem megyek, illetve idén mehettem volna az Earls Courtba(Londonba) mert van 1 jegyem(ugy volt ha felvesznek, kapok 1 jegyet(mondjuk fapadost) valahova :D ) na majd ha legközelebb lesz akkor megyek, mert 1ébként is anglomán vagyok :$ ez esetben már tényleg fanatikus.

De a hugom (neki az RHCP a kedvenc együttese) volt wienerneustadtban Redhoton, azt mondta nagyon jó volt, bár csak a kivetítőröl nézhette... én sajnos nem szeretem őket :$

Link to comment
Share on other sites

jaj! Nem szeretd a Chilit? :ohmy: hümmm...akkor nem fogom őket nagyon forszírozni ok?

(amúgy én is a wienerneustadi koncerten voltam a nővéremmel.)

Én még sosem voltam Angliában. De valószínűleg várhatok még addig jó pár évet hogy eljussak....pláne egy angliai Muse koncertre! :'( Hiába! Csak jó lenne, ha már Mo-t is egy olyan országnak vennék, amit beleírnak a turnéba! Megspórolhatnának nekünk jó pár ezrest! :indiff:

 

Ez most lehet, hogy hülye kérdés részemről, de nem írnád le nekem, hogy Mat, Dom és Chris haja mikor milyen színű, hosszú volt? Mert a képeket ahogy nézegetem, csak azt látom, hogy: itt piros, kék meg hosszú...kicsit össze vagyok zavarodva... :$:confused:

Link to comment
Share on other sites

huha hát matt tremészetesen assszem barna

 

az első muse videoban (uno) már feketére volt festve.

Aztán 99be a Roskildei fesztiválon tuti h kék volt

2000ben Belfortban meg tuti h szőke

2001ben a Blissben az OOS 1. klipjében ppiros, meg a Werchteri feszten is.Azóta maradt fekete :D

 

Dom alapból szőke aztán piros, de a hullabaloo tour alatt volt fekete is

 

Chris pedig konzervatív :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Dom szőke?! :ohmy: wow! Én azt hittem simán barna haja van...

Mindegy. Köszi az infokat! Sajnos keveset tudok róluk, ami nem az általános hírekbe tartozik.

Pl. ömm...nos, azt hiszem itt meg lehet kérdezni, nem fognak megkövezni, hogy ilyen témát hozok fel, de pontosan mi is történt szegény Dom apukájával? Mert csak annyit tudok, hogy amíg ők koncerten voltak ő egyszer csak rosszul lett és később a korházban meghalt...

Szegény Dom! :unsure:

 

És hol lehet Muse videokat nézni a Yahoon kívül? Mert van amiket még csak egyszer láttam vagy egyáltalán nem! :indiff:

Emlékszem az első klipp amit láttam tőlük, (és akkor is hallottam őket először) a New Born volt. Jó Isten, és arra is emlékszem, amikor nem ismertem őket, és adták azt a klippjüket (nem tudom a címét) amikor ilyen kastélyban vannak és elmosódik végig a kép, akkor elkapcsoltam! jaj... :indiff:

 

Te melyik számot hallottad először tőlük? És melyik volt az első albumod tőlük?

Link to comment
Share on other sites

sztem az unintendedre gondolsz.

 

en nem zenetvbol ismerem oket, hanem vtlenul letöltöttem 1 koncertalbumot, aztan megtetszett, beraktam a suliban a teahazba, es jott egy srac es elkerte es cserebe odaadta a showbizt :D en meg rogton teljesen beleestem a zenebe, es pont azon a nyaron jottek a dzigetre szoval...minden osszejott.

 

En filesharerekröl töltöttem le klipeket. de ahhoz ADSL kell ugyh mindig az egyetemen szoktam, de ha nem tudod letölteni, es nagyon kell akkor lemasolhatom es elküldhetem postan :happy: Es ha ADSLed van akkor

 

microcuts.net mediaszekciojan megnezheted(de le nem toltheted) oket

 

Dom apjarol nem sokat tok, csak annyit h pont azalatt halt meg h ök jatszottak Glastonburyben

Link to comment
Share on other sites

Piszkos egy mázlista vagy tudod?! ;) Nem jönnek mostanában Mo-ra? Vagy azóta nem is jártak itt? Ez gáz, hogy addigra leszek rajongó, mire többet már nem jönnek ide.... :indiff:

 

Komolyan lemásolnád nekem??!! :eek: Annak igazán, nagyon, nagyon örülnék!!! :happy:

Ugyanis csak Vin. Media P.-van nekem és azzal meg csak párat tudtam megnézni...

 

És arról tudsz valamit, hogy vannak-e testvéreik a kedves tagoknak? Mert ezt már kérdeztem egy toicban, de mások sem tudták... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...