Jump to content

Slovenija Musers Thread


Tar

Recommended Posts

uhh tamalo hočem prepričat, da gre, pa trmari, da je premejhna za koncerte... ok bom šla pa sama... še žal ji bo :p

gre še kdo sam?

 

@Janu5: na finskem je blo NORO :happy: najprej dva tedna živela kot taprava finka, lesena hišca, gozd, savna, jezero... pol pa še deset dni mednarodnga tabora z res posrečenimi osebki... čez leto, dve, smo z enimi zmenjeni, da se dobimo v indiji :LOL: američanka je bla pa bl tko tko, sam smo zdržal, hehe

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav novim udeležencem foruma!

 

No, vsi smo veseli, da bojo Muse v Zagrebu, ne? Pa v Budimpešti in Beogradu. Resno razmišljam da bi šla na dvoje od tega trojega :$ Al pa na vse troje:$. V Zagreb ziher :)!!! GREMO GREMO GREMO GREMO GREMO!

 

Drugače je blo pa ne Szigetu FENOMENALNO in mi je frequency, z NAJBOLJ OBUPNO PUBLIKO IN RAZPOREDITVIJO BENDV EEEEEEVVVVVEEEEEEEERRRRRR, ful zamoril :(.

Sziget je bil res zakon!! Nine inch nails, IAMX, Skinny Puppy, Gogol Bordello, Faithless, The Hives, Juliette, Eagles of Death Metal itd. itd. itd. so bli ful žurerski!! Pa od pevca od EODM sm lupčka dobila :LOL:. Janu5 na tvoj predlog sem šla res na UNKLE in so me, čeprav ne poznam skor nič od njih, ful navdušli! Piva pa nism pila, ker ga pač ne pijem :). Je pa blo ful poceni: 320 forintov, to je neki čez 300 slovenskih tolarjev. Za primerjavo: na frequency-ju je blo 4 € + 1€ za kozarec :stunned:

Na frequencyju so mi neumni, pijani, ignorantni, debilni 15-letni feni skupine Die Ärzte čist popolnoma uničli koncert Nine Inch Nails, bend zarad katerega sm se odločla sploh it še na Freq. Aja pa še zarad Klaxons, ki pa so itak odpadli :mad:. No ja, sm vsaj Pete-a od Fall Out Boy od blizu vidla :rolleyes::p:LOL:.

 

Nč, zdej se grem pa učit nazaj, d bom obdržala štipendijo, d bom lohku sploh še kam šla!!

Link to comment
Share on other sites

a ma tui klaxons so odpadli..sm bla tam ma nism niti opazla...itak je blo preveč natlačeno vsega.....sej tolko bendow ku je letos odpadlo...tool, manic street preachers, +44, chris cornel , the used...doro kaj zmeri je tko?

mmm si slišala the hives u živo :$, ku so se ti zdeli?

Link to comment
Share on other sites

a ma tui klaxons so odpadli..sm bla tam ma nism niti opazla...itak je blo preveč natlačeno vsega.....sej tolko bendow ku je letos odpadlo...tool, manic street preachers, +44, chris cornel , the used...doro kaj zmeri je tko?

 

Najprej dobrodošla :D

 

Kaj vsi ti bandi so odpovedal?!? :eek: Še dobr, da nism šla, ker ti so mi bli taboljši tam. beda.

 

 

@tina_s: A ja, 15 letni mulci na koncertih... :stunned::rolleyes: ok, da ne posplošujem, kokr keri :D Pa me veseli, da ti je bil Unkle kul.

 

Drgač pa, jaz sem Muse letos 2x že vidla in grem v ZG edino, če opravim predvidene izpite :rolleyes: Tko, da mam vsaj mal motivacije :D

Link to comment
Share on other sites

Awwww...booooo....škoda da prideš lih par dni kasneje :( Jst pa že kr resno razmišljam, da bi šla tudi v Beograd :$

Drugač pa so od potrjenih bendov odpovedali sam trije tik pred festivalom: Chris Cornell, Tool in Klaxons. Vse ostalo pa je blo napisano na plakatu z namenom, da zavedejo ljudi. Sej to itak delajo povsod. Lani se ne spomnem da bi kdo pomemben odpovedal. Ampak frequency lani in letos sta kot dan in noč. Glede vsega. No ja, razen cen :rolleyes:

Hives so bli zabavni :) Sej so bli lani (?) v Ljubljani k je bil un MTV dan, pa tudi takrat so bli zabavni :)

Link to comment
Share on other sites

Oj,

čisto po naključju sem odkrila tale forum - prijetno presenečena, seve.

Muse še nisem slišala v živo :$, se bom pa definitivno odpravila v zg. Se že kaj govori o predskupini? In kolk časa ponavadi igrajo?

 

 

LP! :musesign:

Link to comment
Share on other sites

Oj,

čisto po naključju sem odkrila tale forum - prijetno presenečena, seve.

Muse še nisem slišala v živo :$, se bom pa definitivno odpravila v zg. Se že kaj govori o predskupini? In kolk časa ponavadi igrajo?

 

Dobrodošla :musesign:

O predskupini še NIČ ne vem. Bomo videli. Ponavadi igrajo cca. 1'5h. Definitivno prehitro mine :happy:

 

 

Drugače pa: Kje ste?!? A SMO RES VSE ZA BUKVAM? :LOL: Madonca, kakšne pridne študentke :LOL:

 

ajdi, uživajte :cool:

Link to comment
Share on other sites

Baja, ko sem jih šel decembra gledat na Dunaj, so igrali tele komade:

 

01. Take a Bow

02. Map of the Problematique

03. Hysteria

04. Supermassive Black Hole

05. Butterflies & Hurricanes

06. City of Delusion

07. Stockholm Syndrome

08. Feeling Good

09. Sunburn

10. Invincible

11. Starlight

12. New Born

13. Time is Running Out

14. Bliss

 

15. Plug In Baby

16. Knights of Cydonia

 

Kot vidiš, njihovi koncerti le niso tako kratki. Tako ali tako pa na Muse pozabiš na čas.

 

Za setlisto oktobra se pa še nič ne vem. Najbolje, da se obesim na microcuts.net.

Link to comment
Share on other sites

Drugače pa: Kje ste?!? A SMO RES VSE ZA BUKVAM? :LOL: Madonca, kakšne pridne študentke :LOL:

 

knjige grejo za neki časa na stran.. (oz. jih sploh nikol konkretno odprla nism :$ ) pavzerka en let... mnja, bomo preživel, sam kj bo treba zaslužt kje, da se bo loh na koncerte hodil :D

Link to comment
Share on other sites

knjige grejo za neki časa na stran.. (oz. jih sploh nikol konkretno odprla nism :$ ) pavzerka en let... mnja, bomo preživel, sam kj bo treba zaslužt kje, da se bo loh na koncerte hodil :D

 

Pridna :) Ka rse pavzerstva tiče mi je pa znano :$ ampak takrat so nam še pustili preko napotnic delat.

 

Kaj pa res sploh študirate oz. delate? Tolk kot je Slovenija majhna, bomo še ugotovile, da se poznamo :LOL: Drugače sem pa absolventka na Filofaxu, mučim se že :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kaj pa res sploh študirate oz. delate? Tolk kot je Slovenija majhna, bomo še ugotovile, da se poznamo Drugače sem pa absolventka na Filofaxu, mučim se že :rolleyes:

 

Hej jst sm tudi s filofaksa!! Kaj pa študiraš? Jst sm šele prvi letnik (psihologije) in se trudim, da bi pršla letos v drugega :). "Samo" še 3 izpite morm narest pa bo :rolleyes:.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...