Jump to content

pima

Recommended Posts

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahhahahahahahahahahahaahhahahaahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahaahahahahahhha umirem aaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahhahaha ti si isus ovo ide na facebook aaaaaaaahhahaah

 

aj me edaj na fejs, Petra Martak

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, meni treba pomoc. :D

 

Zeleo bih da idem 8.6.2010. na San Siro u Milano na koncert, ali nemam pojma kako da kupim kartu, niti koju bih kartu kupio! Ima li neko ideju kako to da uradim i ako mi moze pomoci nekako... :/

 

odi na ticketone.it, tamo bi ti trebali pisati svi detalji vezani uz kupnju, pošiljku i vrstu karte (preporučam parter ili fan pit) , ne mogu ti točno reći kako zato što je to na svakoj stranici drugačije. :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, meni treba pomoc. :D

 

Zeleo bih da idem 8.6.2010. na San Siro u Milano na koncert, ali nemam pojma kako da kupim kartu, niti koju bih kartu kupio! Ima li neko ideju kako to da uradim i ako mi moze pomoci nekako... :/

 

kupuj uvijek na stranici koju ti muse preporuči za kupovanje karata, vjerojatno to je ticketone.it, oni su uvijek za italiju, svejedno ti je dal kupuješ da tam podigneš ili da ti doma dođe...samo ako tam kupuješ moraš imat sa sobom neki dokument da si to ti i karticu s kojom si kupovao, pa jednostavno stavi da ti pošalju doma i to ti je to, oni ti ionako naplate nekih 4 eura ili za čuvanje ili za slanje, tak da te isto košta

Link to comment
Share on other sites

Aha, meni je samo problem sto ne znam koju kartu da kupim. Jel zna neko koja je od ovih karata fan pit? Ili parter?

 

Settore Prezzo

1 Anello Rosso Numerato Intero63,25 €

2 Anello Rosso Numerato Intero51,75 €

1 Anello Blu Posto Unico Intero48,30 €

1 Anello Verde Posto Unico Intero48,30 €

Prato Posto Unico Intero48,30 €

2 Anello Blu Posto Unico Intero41,40 €

2 Anello Verde Posto Unico Intero41,40 €

 

Zeznuto mi je jer ne razumem italijanski, a kada prebacim na engleski, nije nesto sjajno odradjeno.

Link to comment
Share on other sites

Aha, meni je samo problem sto ne znam koju kartu da kupim. Jel zna neko koja je od ovih karata fan pit? Ili parter?

 

Settore Prezzo

1 Anello Rosso Numerato Intero63,25 €

2 Anello Rosso Numerato Intero51,75 €

1 Anello Blu Posto Unico Intero48,30 €

1 Anello Verde Posto Unico Intero48,30 €

Prato Posto Unico Intero48,30 €

2 Anello Blu Posto Unico Intero41,40 €

2 Anello Verde Posto Unico Intero41,40 €

 

Zeznuto mi je jer ne razumem italijanski, a kada prebacim na engleski, nije nesto sjajno odradjeno.

 

 

 

Cijena sektora:

 

1 crveni prsten, numerirano, puna cijena 63,25

1 plavi prsten, jedno mjesto, puna cijena 48,30

1 zeleni prsten, jedno mjesto, puna cijena 48,30

parter, jedno mjesto, puna cijena 48,30

2 plavi prsten jedno mjesto, puna cijena 41,40

2 zeleni prsten jedno mjesto, cijena 41,40

 

 

ovi prstenovi su očito područja u toj dvorani, pronađi negdje tlocrt i raspored sjedenja pa pogledaj gdje točno što. numerato znači da imaš numerirano sjedalo, a posto unico znači da nemaš numerirano sjedalo i da sa kartom možeš zauzeti samo jedno mjesto (to pretpostavljam). intero označava tarifu koju plaćaš za kartu, tj. punu cijenu

 

:)

Link to comment
Share on other sites

eeee, jel ko zna, dal se može onak s pjesme maknut glas, da bude samo instrumental, mislim znam da se može :D

al dal ja to sama npr mogu napravit :)

i kako?

 

mislim da za to trebaš program. ima u Neru kao neka opcija karaoke al niš ne valja. ja instrumentale uglavnom skidam s youtubea :) neki lik je stavio cijeli resistance instrumental

Link to comment
Share on other sites

mislim da za to trebaš program. ima u Neru kao neka opcija karaoke al niš ne valja. ja instrumentale uglavnom skidam s youtubea :) neki lik je stavio cijeli resistance instrumental

 

hhehe, ma skinula sam ja resistance instrumental, isto inače skidam s neta...

al imam pjesme od ovog "svog" benda...nešto su snimili u studiju, i ovaj natječaj kaj je za inmusic treba im poslat instrumental...a to nemamo...blah..

Link to comment
Share on other sites

hhehe, ma skinula sam ja resistance instrumental, isto inače skidam s neta...

al imam pjesme od ovog "svog" benda...nešto su snimili u studiju, i ovaj natječaj kaj je za inmusic treba im poslat instrumental...a to nemamo...blah..

 

ohoh pima :D

 

probaj sa adobe audition

 

ak ce netko danas ic na outlet onaj i ak ce bit od mjuza stvari

obavjestite me :D

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...