Jump to content

pima

Recommended Posts

dobro nam došao :)

 

ja razmišljam o milanu, al ne znam...pošto sam sad bila, malo mi je to rano već za kupovanje nove karte, i još uvijek sam uvjerena da će doći negdje tamo gore iznad nas :D

 

zbilja misliš da će izmisliti neki dodatni datum?

doduše veliki je gap između koncerta u veljači u Hong Kongu i lipnja i Milana...:erm:

karte za Milano su čini mi se oko 40-tak evrića, što zbilja nije puno...

mislim da ću uzeti, pa ću već s nekim ići.....

novi sam ovdje, pa me zanima kako ste došči do Muse-a?

ja inače preferiram drukčiju glazbu, ali eto nekako je kliknulo između mene i Musea tamo negdje 2003....

Link to comment
Share on other sites

novi sam ovdje, pa me zanima kako ste došči do Muse-a?

ja inače preferiram drukčiju glazbu, ali eto nekako je kliknulo između mene i Musea tamo negdje 2003....

 

ja sam videl plakat u zagrebu tam kod dzamije kad su imali koncert u rvackoj i od onda ih slusam i obozavam. ali prva pjesma koju sam skinul od njih nije bila njihova nego od nekih francuza al pjesma je svejedno bila uber.:D al prva pjesma koj sam od njih bas posluso bila je supermassive :happy:

Link to comment
Share on other sites

karte za Milano su čini mi se oko 40-tak evrića, što zbilja nije puno...

mislim da ću uzeti, pa ću već s nekim ići.....

novi sam ovdje, pa me zanima kako ste došči do Muse-a?

ja inače preferiram drukčiju glazbu, ali eto nekako je kliknulo između mene i Musea tamo negdje 2003....

CIJENE IZLETA (ULAZNICA + PUT):

 

1.189,38 kn - izlet ( ulaznica 1 Tribina Crvena Numerirana + put )

1.103,13 kn - izlet ( ulaznica 2 Tribina Crvena Numerirana + put )

1.069,75 kn - izlet ( ulaznica Travnjak + put )

1.069,75 kn - izlet ( ulaznica 1 Tribina Plava + put )

1.069,75 kn - izlet ( ulaznica 1 Tribina Zelena + put )

1.018,00 kn - izlet ( ulaznica 2 Tribina Plava + put )

1.018,00 kn - izlet ( ulaznica 2 Tribina zZelena + put )

 

40-ak EUR je OK, a šta vam se čini od ovoga? Propustio sam Bolognu pa ne zelim i ovo iako je Bologna bila 200-300kn jeftinija. Mislim da uzimam nešto od ovog (samo ne znam koja je opcija najbolja :rolleyes: ) iako vjerujem da će doći negdje blize, a ako to blize bude Beč opet mi dođe na isto pa bolje golub u ruci... :D

 

a kako sam došao do MUSEa? I kod mene je definitivno nakačivanje bilo 2003. iako sam još početkom 2002. imao neku kompilaciju na kojoj je bila Plug In Baby, ali bila je pri dnu CDa + falio joj je kraj :stunned: + zadnjih par stvari na CDu počelo štekat tako da imam ispričnicu zašto od ranije nisam nakačen na njih ;) Dobro je i ovo obzirom da se tek odnedavno količina ljudi koja je kod nas za njih čula mjeri postocima, a ne promilima :p

Link to comment
Share on other sites

novi sam ovdje, pa me zanima kako ste došči do Muse-a?

 

tam negdje 2007 sam cuo KoC i Starlight na "Metal Music Charts" i naravno,odma mi se svidilo...kad sam dobio adsl imo sam dc++ maniju i skido sve zivo i mrtvo(100gb u mjesec dana),i tako je i Muse bio među tih 100 gb...nazalost to je sve bilo malo prije koncerta pa na njega nisam iso :///////// i pre-zao mi je sad:(

Link to comment
Share on other sites

ja sam do muse došla od cure na faksu, ona je stalno slušala muziku, pa sam ju ja jednom pitala kaj to ona stalno sluša, pa sam slušala na jednu slušalicu i ona mi govorila grupe...i kao: ti snimim kaj?

pa ajde daj nekaj kaj je tebi dobro...i tako dobila muse, ali onako sa svakog albuma njoj najbolje pjesme. i nisam baš doživljavala taj cd jedno vrijeme, nego sam bila u zg...idem svaki dan do faksa...već popizdila od sve svoje muzike koju sam imala i onda ajd daj idem ja to slušat, i onda kako mi se vrtio taj muse..prvo sam se zaljubila u glas...i onda svaku večer nisam mogla zaspati ako bar sat vremena nisam slušala njegov glas, jedva sam čekala svaki dan kad ću ić spavat :D

i najbolje je bilo, opće nisam znala kak izgledaju, pa sam si zamišljala...onda nisam tak jako visela po netu...i onda nakon jednog vremena sam se sjetila da bi i mogla baš pogledati kak izgledaju :)

onda sam bila šokirana :D

no i tak, onda sam skinula sve od njih i od onda ih nisam prestala slušati, znači od 2003 god..

a prva prva pjesma u koju sam se onako istinski zaljubila je bila showbiz :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam do muse došla od cure na faksu, ona je stalno slušala muziku, pa sam ju ja jednom pitala kaj to ona stalno sluša, pa sam slušala na jednu slušalicu i ona mi govorila grupe...i kao: ti snimim kaj?

pa ajde daj nekaj kaj je tebi dobro...i tako dobila muse, ali onako sa svakog albuma njoj najbolje pjesme. i nisam baš doživljavala taj cd jedno vrijeme, nego sam bila u zg...idem svaki dan do faksa...već popizdila od sve svoje muzike koju sam imala i onda ajd daj idem ja to slušat, i onda kako mi se vrtio taj muse..prvo sam se zaljubila u glas...i onda svaku večer nisam mogla zaspati ako bar sat vremena nisam slušala njegov glas, jedva sam čekala svaki dan kad ću ić spavat :D

i najbolje je bilo, opće nisam znala kak izgledaju, pa sam si zamišljala...onda nisam tak jako visela po netu...i onda nakon jednog vremena sam se sjetila da bi i mogla baš pogledati kak izgledaju :)

onda sam bila šokirana :D

no i tak, onda sam skinula sve od njih i od onda ih nisam prestala slušati, znači od 2003 god..

a prva prva pjesma u koju sam se onako istinski zaljubila je bila showbiz :)

aaaaaaaaaaaaaaa:)

Link to comment
Share on other sites

jaj, već me je nekaj štrecnulo, jebote tvajlajt :D

mislim, ja sam knjige pročitala prije 2god i zaljubila se u knjige, onda je cijelo moje društvo pročitalo i onda su počeli filmovi i sve usrali :D

 

išla sam gledat sad ovaj drugi nastavak s frendicom. prvo su nas skoro linčovali jer smo počele urlati od smijeha u nekom srcedrapateljskom trenutku, a poslije sam se skoro ja rasplakala od užasa jer sam vidjela tridesretogodišnju ženu kako rida od sreće i dirnutosti kada se ovo dvoje opet sastalo. :facepalm:

Link to comment
Share on other sites

išla sam gledat sad ovaj drugi nastavak s frendicom. prvo su nas skoro linčovali jer smo počele urlati od smijeha u nekom srcedrapateljskom trenutku, a poslije sam se skoro ja rasplakala od užasa jer sam vidjela tridesretogodišnju ženu kako rida od sreće i dirnutosti kada se ovo dvoje opet sastalo. :facepalm:

 

volim te

Link to comment
Share on other sites

išla sam gledat sad ovaj drugi nastavak s frendicom. prvo su nas skoro linčovali jer smo počele urlati od smijeha u nekom srcedrapateljskom trenutku, a poslije sam se skoro ja rasplakala od užasa jer sam vidjela tridesretogodišnju ženu kako rida od sreće i dirnutosti kada se ovo dvoje opet sastalo. :facepalm:

 

volim te

 

:LOL::LOL::LOL::LOL:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...