Jump to content

pima

Recommended Posts

hahahahahahahahahahahahahahha a bas :D ono zanimljivo matt za ateista sprecesto spomije boga

 

e da, to sam si ja baš razmišljala nedavno :D

 

Aping my soul

You stole my overture

Trapped in God's program

Oh I can't escape

 

možda je Gaia vjernik, pa ga preobratila :p

Link to comment
Share on other sites

e da, to sam si ja baš razmišljala nedavno :D

 

Aping my soul

You stole my overture

Trapped in God's program

Oh I can't escape

 

možda je Gaia vjernik, pa ga preobratila :p

 

vrlo vjerovatno je gaia vjernik,ali ono And we'll pray that there's no God

To punish us and make a fuss

 

And be my slave to the grave

I'm a priest God never paid

 

look through a faithless eye

are you afraid to die?

 

Paradise comes at a price

That I am not prepared to pay

 

ugl ne zna on ni sam pere ga zavjerska sema da je religija zapravo najveca od svih :D zato se izjasnia tako zapravo tko zna

Link to comment
Share on other sites

Paradise comes at a price

That I am not prepared to pay...

...

dobro da si napisao...

e Megalomania, tu pjesmu tolko obožavam

liriksi su tolko lijepo sebični, da se ne znam izraziti :p

 

a ovo za inmusic...e bome sam se iznenadila brojki od preko 500...ona peticija koju smo potpisali, neko je i tamo stavio, samo...ko više gleda grupu nakon kaj se učlani u nju? :D

ja najčešće ne...to su trebali možda na mejlove poslat..tj u inboks fejsa

Link to comment
Share on other sites

Paradise comes at a price

That I am not prepared to pay...

...

dobro da si napisao...

e Megalomania, tu pjesmu tolko obožavam

liriksi su tolko lijepo sebični, da se ne znam izraziti :p

 

a ovo za inmusic...e bome sam se iznenadila brojki od preko 500...ona peticija koju smo potpisali, neko je i tamo stavio, samo...ko više gleda grupu nakon kaj se učlani u nju? :D

ja najčešće ne...to su trebali možda na mejlove poslat..tj u inboks fejsa

 

ma sta se lipoga dogodilo i napravilo od tih grupa nista tako da

Link to comment
Share on other sites

tako me boli kad citam ove supljoglave novinare i novinarke koji ocito ne znaju za internet trazilice wikipediju i ostala sranja kao ova -Čini se kako Benedict XVI. sluša američku grupu Muse čiju su pjesmu 'Uprising' odabrali _ pa mislim odjebi :mad:

američku

američku!!!

no comment lol

e Megalomania, tu pjesmu tolko obožavam

liriksi su tolko lijepo sebični, da se ne znam izraziti :p

takođe...pogotovo Royal Albert Hall verziju...live orgulje aaaaaaAAAAAAAA predobro

And we'll pray that there's no God

To punish us and make a fuss

2. najbolji stih ikad....nakon ovog iz mog siga....jednostavno premočno :)

Link to comment
Share on other sites

tako me boli kad citam ove supljoglave novinare i novinarke koji ocito ne znaju za internet trazilice wikipediju i ostala sranja kao ova -Čini se kako Benedict XVI. sluša američku grupu Muse čiju su pjesmu 'Uprising' odabrali _ pa mislim odjebi :mad:

 

vadafak!!!!

to je sve kaj imam za reći :p

Link to comment
Share on other sites

al pazi cijelu rečenicu:

Čini se kako Benedict XVI. sluša američku grupu Muse čiju su pjesmu 'Uprising' odabrali za listu koja je, kažu u Vatikanu, miks klasičnih, svjetskih i suvremenih umjetnika kojima je zajedničko što pokušavaju dotaknuti srca dobrodušnih ljudi.

 

AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA

kad bi Papa znao :D

Link to comment
Share on other sites

al pazi cijelu rečenicu:

Čini se kako Benedict XVI. sluša američku grupu Muse čiju su pjesmu 'Uprising' odabrali za listu koja je, kažu u Vatikanu, miks klasičnih, svjetskih i suvremenih umjetnika kojima je zajedničko što pokušavaju dotaknuti srca dobrodušnih ljudi.

 

AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHA

kad bi Papa znao :D

 

:D

Link to comment
Share on other sites

beštijusi, obrisali su mi pola komentara :D

obrisali su onaj dio di objašnjavam novinarki da u svakoj biografiji benda u prvom redu piše odakle su :D...tj di serem po njoj, a ostavili onaj dio di kao seruckam po Papi da nema pojma kaj sluša :D

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaa

tek sam sad skužila, izbrisali su SVE komentare di je bilo skomentirano da muse NIJE američki bend!!!!!!!

pa ja ne vjerujem, al stvarno..

čemu onda komentari ako ne možeš apelirati na običnu krivu napisanu činjenicu, ajme...

Link to comment
Share on other sites

beštijusi, obrisali su mi pola komentara :D

obrisali su onaj dio di objašnjavam novinarki da u svakoj biografiji benda u prvom redu piše odakle su :D...tj di serem po njoj, a ostavili onaj dio di kao seruckam po Papi da nema pojma kaj sluša :D

 

hahahahahahahahhqa bas sam se i ja tia logat samo da ostavim comment i makar sam treba obranit njihovu cast nisam ima volje sram me bilo

Link to comment
Share on other sites

ahhaha, imam frendicu koja tamo radi, sad će pogledat ko mi je obrisao komentar :D :D

jer sam joj išla objasnit situaciju, da brišu sve koji napišu da muse nije američki bend, pa smo zaključile da je to povreda javnog izražavanja nešto... :D

i našla je moj cijeli komentar, al ne smiješ napadat novinara, oni su zaštićeni kao endemske vste :D - kaže ona..

al npr ovaj komentar: fuj i vatikan ,tupac je bio kriminalac i diler,ubojica ,kao i večina nigera...

se još uvijek nalazi tamo...i valjda je oke bit rasista i šta ja znam...

AH

Link to comment
Share on other sites

a jeste i vi kritični :p

ja u ovih par tekstova, unatoč "američkoj" grupi i "starijoj pjesmi Uprising", vidim napredak - naša piskarala uspjela su vezati par tekstova u kojima spominju Muse, a da nisu spomenuli jedan bend iz Oxforda :D

 

još kad bi i nagluhi kritičar A. Jerkass to uspio... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...