Jump to content

pima

Recommended Posts

hvala iako sam vec gleda :D ali jedno vrime sam non stop trazia sve nagrade sta je muse dobia i bia nominiran i daleko najace je kad su dobili neku nagradu nisam bas siguran ugl 2007 ka kad je accepatance speech bia snimljen u maleziji kad deru rifove od stockholma a dok se matt igra sa teraminom ka daju domu nagradu on ka zahvali u kaze kaze skuzajte sad imam thick riff za odsvirat to mi je med ako niste gledali mogu pokusat clipic:D

 

hahahahahahahah tek sam sad vidia da je i odi taj clip:D

Link to comment
Share on other sites

hehe, ja sam baš našla neke stare slike na kompu, fakat imam brutalnih...trebala bi potražiti sve, imam to sprženo po cedejima, fakat ih ima brdo, matt sa svim mogućim bojama kose :D

 

iskreno se nadam da cemo svi mi sa foruma bancit skupa po londonu nakon wembleya :D daj boze da svak uspije izborit kartu i skupit koju kintu da idemo :D

Link to comment
Share on other sites

pa svi bi išli na taj koncert :D :D

karte su već u prodaji, ako si member muse.mu, onda pod member, imaš šifru s kojom možeš kupit kartu..

 

brijem da cu otic na taj koncert.

sad cu krenut lijepo predavat ispite

i kad ih precam cca. 5 pitat cu staru jel mogu na koncert:LOL: ak mi nece dat necu vise niti jedan ispit polozit:LOL:

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

isuse, ja sam potpuno izgubljena u ovom naručivanju karte. ne znam jesam li glupa ali ne shvaćam neke stvari.

 

kaže da ne šalju kartu poštom van UK -a ako se inače šalje sigurnom poštom koja košta 4, 80 funti. kad idem naručivati, poštarina mi toliko košta, ali ne piše da je security mail. a i jedan talijan mi je rekao da je njemu pisalo da će mu poslati doma.

Osjećam se užasno glupo, ali ne želim nešto zeznuti pa da ostanem nekako bez karte :$

 

 

Yes, I fail at ordering via internet.

Link to comment
Share on other sites

isuse, ja sam potpuno izgubljena u ovom naručivanju karte. ne znam jesam li glupa ali ne shvaćam neke stvari.

 

kaže da ne šalju kartu poštom van UK -a ako se inače šalje sigurnom poštom koja košta 4, 80 funti. kad idem naručivati, poštarina mi toliko košta, ali ne piše da je security mail. a i jedan talijan mi je rekao da je njemu pisalo da će mu poslati doma.

Osjećam se užasno glupo, ali ne želim nešto zeznuti pa da ostanem nekako bez karte :$

 

 

Yes, I fail at ordering via internet.

 

to kupuješ kartu za italiju ili?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...