Jump to content

pima

Recommended Posts

Ahahaha,...........:LOL:

 

prehebeno.

 

bdv. kaj ste dobili za Sv. Nikolu ? :D

 

ja sam dobil nove palice, sredstvo za ciscnje cinela , salicu , 2jajceka cokoladna , salicu i neki privjesak sa mojim imenom gore :D i cokoladu od dorine sa keksima :p

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

ojla ojla

ja sam sama u stanu u zg pa svetog nikolu nisam vidla :D, nije htio valjda doći jer nema staraca tu, pa da me ne prestraši i to.. :D

al mi došla jučer frendica i dofurala milkicu sv nikolu, ak ništ drugo, dobra čokolada :D

a ko zna, možda me i doma nekaj čeka...

 

e ja jedva držim oči otvorene...imala sam u 8 ispit...i čak mislim da ću ovog puta i proći..tako da je to veliki JEIIII, jer mi je ovo već 4 ili 5 puta, nemam pojma ni sama više, i muka mi je od tog predmeta...

Link to comment
Share on other sites

nedam da padnemo na drugu stranu =)

poludio sam juce,upoznam curu koja je ljuta sto tokio hotel dolazi u zagreb,i ona jako jako voli Muse i zao joj je sta ne dolaze u zg...al glavno da nezna sta je origin of symmetry i obozava (aj pogodi) SMBH , i belong to you i Undisclosed desires....bljuje mi se =)

Link to comment
Share on other sites

nedam da padnemo na drugu stranu =)

poludio sam juce,upoznam curu koja je ljuta sto tokio hotel dolazi u zagreb,i ona jako jako voli Muse i zao joj je sta ne dolaze u zg...al glavno da nezna sta je origin of symmetry i obozava (aj pogodi) SMBH , i belong to you i Undisclosed desires....bljuje mi se =)

 

....:stunned:

 

speechless...i para iz ušiju..

Link to comment
Share on other sites

Helou ljudi, jest da sam ja iz BiH al nigdje nikog u toj grupi da komentarise pa reko da vidim mogu li se vama malo prislepati???...:D ionako oni nikada ovdje koncert organizovati nece...:p

 

Da odmah prijavim da nisam Muse fan samo od kad je krenuo Twilight, nego ih slusam vec dugo vremena. :)

 

Pozz svima...:D

Link to comment
Share on other sites

hvala na dobrodoslici...:D ima li ikakvih izgleda da muse opet dodje u hr ako ste dosli do kakvih informacija??? nazalost nisam uspjela doci zadnji put kad su bili, al eto nadam se da ce opet dolaziti na ove prostore (dokle mogu bez vize dobaciti) ;):p.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...