Jump to content

Lithuanian Musers Thread


Bermud

Recommended Posts

Zodziu yra tokie diela:

http://whatson.delfi.lt/news/music/article.php?id=12163986

gandai gandeliai? nemanau! Akyyyylai sekam sita reikala ir davai susizinom apie ji viska. Rasom i forumeli cionais. Tada surinktume gera chebra ir lektume paverkt ir padainuot;D(Jei pavyktu patekti, eitume kaip didele tikroji MUSE'riu komanda su viena didele veliava ar panasiai;)) Galima butu pagalvoti, kaip mum visiem.. susizymeti :cool:

 

Jei susidomesit ir zadat but aktyvas, tai apsidalinam Skype ar kitokiais adresais ir persnekam esamais reikalais.;D we rule. Muse also;D

Link to comment
Share on other sites

Nustebau. Lietuviai.

 

Gal kas aiškiau dėl to Delfi straipsnio? Nes niekur kitur internete informacijos tuo klausimu nėra, o ir skamba neitin realistiškai (manau, bookint tokios grupės koncertą reik gerokai anksčiau + pinigai?). Bet, aišku, vilties yra, Europoje analogas buvo.

 

Už dar vieną šansą Muse pamatyt gyvai atidėčiau kraustymąsį į Londoną mėnesiu ir išparduočiau turtą.

Link to comment
Share on other sites

Tai jau esi buvusi? pasidalink iiiispudziiiiiaiiiis!!! mes visi cia istroske MUSE sedim;DDD

Tai sakau, jaunime- varom i Lenkija, nes ten tai garantija, kad MUSE gros. Po to, jei ivyktu stebuklas ir jie atvyktu i Lietuva, kad ir peskom nueitume!

Tik sakau, organizuojames:>

Link to comment
Share on other sites

Įspūdžiai:

 

Buvau trečią Wembley stadiono naktį, lapkričio 23ią dieną. Iki tol Muse klausiau ir mėgau, bet iš proto nėjau. Muse apšildė Noisettes, kurios gal ir nebuvo tokios klaikios, bet, mano manymu, buvo visiškai netinkamas pasirinkimas Muse publikai. Man buvo nuobodu ir norėjau greičiau pamatyti taip išgirtą best live band in the world. Nuo pat to momento, kai Muse įžengė į sceną, Wemblis išskrido į tarpgalaktines aukštumas. Aš patyriau dvasinį atgimimą. Buvau centrinėj dalyje arčiau scenos, bet paskui prasidėjo klaikus mosh pitas, žmonės ėjo išproto, tai buvo kaip pogo-machankės-šokis-madness viename (vėliau pažiūrėjau video internete, rimtai nežmoniškai atrodo). Taip besimaišant žmonėms atsidūriau arti priekio, bet išbuvau tik tris dainas. Pro mane vieną po kito link išėjimo nešė žmones, kažkoks vyrukas ištempė merginą vien su apatiniais, vyko totali šiza. Galima buvo daužyti bet kurį aplink esantį žmogų kumščiais, nebūtų pastebėjęs. Kartais randomly susižvalgę žmonės vieni kitiem šypsojosi euforiškomis idiotų šypsenomis ir dainavom, kaip mes dainavom bei šokinėjom. Bet, kaip sakiau, po trijų dainų išsivilkau lauk, nes galvojau dar momentas, ir užspaus negyvai. Išėjau iš salės, prie durų gulėjo keli žmonės, kuriems buvo bloga. Manęs pasiteiravo, ar viskas gerai, ir kai atsigavau, mano didžiam nusivylimui įleido į salės vidurį. Kaip tik prasidėjo TIRO, iškėliau gėrimą ir bandžiau spraustis tarp žmonių link priekio. Viskas vyko lėtai dėl spūsties, kol vėl pasiekiau bepročius. Tada gėrimo teko atsikratyt ir ėmiau duotis su visais, kol atsidūriau kažkur trečioj-ketvirtoj eilėj nuo scenos, tiesiai Matt po kojom. Jau viskas artėjo prie pabaigos, sproginėjo kometos ir ant žemės nusileido kosmosas, mano dideliam džiaugsmui buvo sugrotas Stockholm Syndrome. Viso šou metu buvo naudoti Muse-iški spaceship efektai, Dom buvo paslėptas po gaubtu, kuris pakilo tik įpusėjus (o gal prasidėjus, nepamenu) koncertui. Gale ant žmonių numetė milžiniškus baltus balionus, pilnus raudonų blizgučių konfeti. Tuo metu jau buvau dešimtoj dimensijoj. Išėjus drebėjau, randomly juokiausi ir verkiau metro, o atrodžiau kaip išmaudytas šuo. Po to praėjau dvikartinę Musefever ir dabar jie man - viena iš dviejų mėgstamiausių šių laikų grupių.

 

Į Heineken festą (čia tas Lenkijoj, ne?) labai norėčiau, bet tuo metu važiuoju į Roskildės festivalį Danijoj :/ Dar turiu vilties, kad gal Muse ten headline'ins, nes nėra labai toli nuo Lenkijos.

Link to comment
Share on other sites

aik...tu...sau... As jau esu sakius: po MUSE koncerto i normalu gyvenima grisciau tik su psicho-traumatologo pagalba.

Aha, tas Heikenen vyks Lenkijoje ir MUSE dalyvaus..blemba kaip as nooooooriiuuuuu. Bet sakau- reik trintis prie chebros. Tai ir ieskau;DD O kas gero bus tam Danijos feste? ;O

Link to comment
Share on other sites

AAAA , zmones !!! Davaj te gi renktis kuo grejciau , nes kitaip nespesit i ju koncerta Lietuvoje ... :stunned: O as manau , jog visi nori ...:D , Tajgi, i musu milziniska muzikos festivali as varau 100 procentu ( negalima praleisti tokios progos ) ;) , rejkia dar keliu zmoniu ir susirenks chemba ...o del Lenkijos as dar paziuresiu, tikriausiau varysiu , bet tik ne viena o su kuo nors ( kuo daugiau is musu tuo geriau ) :):happy:

Link to comment
Share on other sites

AAAA , zmones !!! Davaj te gi renktis kuo grejciau , nes kitaip nespesit i ju koncerta Lietuvoje ... :stunned: O as manau , jog visi nori ...:D , Tajgi, i musu milziniska muzikos festivali as varau 100 procentu ( negalima praleisti tokios progos ) ;) , rejkia dar keliu zmoniu ir susirenks chemba ...o del Lenkijos as dar paziuresiu, tikriausiau varysiu , bet tik ne viena o su kuo nors ( kuo daugiau is musu tuo geriau ) :):happy:

 

butent, renkam chebra Lenkijon^^ nes ten tai garantija..o su Lietuva dar nezinia kaip ten kas..

Link to comment
Share on other sites

Tarp kitko (nes nepagaunu online): pažiūrėjau, kad Heineken Open'er yra kaip tik prieš Roskildę, tai gal nusikasčiau į abu, juolab kad kaina normali, o dar turiu kažkiek draudimo pinigų.

 

Dw, bandom organizuotis Lenkijai?

 

BANDOM!;]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Sveiki visi,

as nesu super didele Muse gerbeja,, bet jie yra tarp mano megstamiausiu grupiu.

Labai nustebau, kad niekas cia nekalba apie Ryga. Ka, nevaziuosit??? :eek::rolleyes:

 

varysim varysim. VISI kas i Ryga griebkit stovimus bilietus!;D sustiksma;)

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visi,

as nesu super didele Muse gerbeja,, bet jie yra tarp mano megstamiausiu grupiu.

Labai nustebau, kad niekas cia nekalba apie Ryga. Ka, nevaziuosit??? :eek::rolleyes:

 

 

va va, aš ir labai labai norėčiau, mano du pažįstami tai ir ketina ten važiuot.. nu aš irgi taip norėčiau, vis galvoju gal pavyktų.. ir dar manau ar nebūtų drąsiau varyti visiems kartu? susimestume už transportą jei gautume kokį bendrą..

Link to comment
Share on other sites

;) sure

bet ar ne labiau apsimoka fanu zona sturmuoti? nes kaina ne taip jau ir skiriasi..

 

tai pasakok kaip ta reik daryt ir kaip patekt tai meginsim;D tik kazkodel va bilietu nerandu kaip nusipirkt. dar ner matyt.

Link to comment
Share on other sites

Labasi visiems ! :) Va as siandien uzejau i tiketa ( hyper rimi) , tai man pasake kad dar nera bilietu (o juk tai jau buvo 2 valanda - bilietaj juk turi jau buti nuo10 val...) . Ir tiketoj.lt dar nera ... :mad: Tai rytoj dar uzeisiu , viska suzinuosiu ir visiems pranesiu kaip tan kas ir kiek .. ;)

Link to comment
Share on other sites

fan zona nuo paprastu 'stavvietu' skiriasi padetimi scenos atzvilgiu (yra priesais scena) ir ten telpa tik 1000 zmoniu. o kaina skiriasi 5 latais, tai manau klausimu nekyla kur labiau apsimoka.. ir kur greiciausiai neliks bilietu..

as nuo pat 10val sukeliau siauliu tiketa ant koju, nieko neturi,, netas taipogi. ka tik skambinau i vilniu, sake gal atsiras vakare, bet greiciausiai rytoj. tipo pas juos kokios tai problemos EILINI KARTA (jau mane erzina tiketa - kai pirma bilietu i depeche mode konca pardavimo diena nuejau 10val, pasake, kad neturi. as sau nuejau namo patenkinta, issimiegojau, o kita diena bilietai su nuolaida sekmingai dingo..)

as tai labiausiai bijau kad mylimieji 'brali latviesi' vaziuodami sau po darbo ramiai uzsuks i Statoila ir ispirks ta 1000 bilietu 'mygom'.. tikekimes kad bent jau estai pasielgs kaip jiems ir pridera - estiskai ir sureaguos po savaites..:stunned::mad::indiff::confused:

todel patariu - keep a watchful eye :rolleyes:

 

ai sita, jeigu kas nezinot, kainos: 'sedvietas' - 20-35Ls, 'stavvietas' - 20LS, 'fanu zona' - 25Ls ;)

Link to comment
Share on other sites

Aciu uz info, dovile;]

 

 

Girdejot? siandien as dar neturiu bilieto, nes tiketa yra gaidynas. Bet kiek maciau Latvijos kasose neber vietu i Fan Zona. Reik tiketis kai bilietai dakeliaus iki Tiketos (zzzzZZZzzzz..) gal bus ir tu vietu i Fan Zona..nes gal ne is bendros kasos.. (cia musu optimistiskos svajones)

Tai vat. Jei negaunat bilietu i Fan zona, tai imkit i paprasta stovima...

 

 

geriausiu atveju ir as ten pakliusiu... gosh tiketa..,kaip jum negeda??!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...