Jump to content

pima

Recommended Posts

evo ovako nemojte se ljutit molim vas ne mislim tako samo sam stvarno malo u kurcu jos kad je ovi sad uletia, ajte lipo u pm(skuzajte stvarno nalet bijesa ali mora bit receno ) plizz nemojte pricat o koncu jer sam gleda snimke i bolonja je bolja 5 puta od svih dosada na resistanceu touru :(:(:(:( stvarno je ono ajme, pima sretnica si blago vam se ali mene ovo ubija :(:( grozno grozno ubit cu se:(:(

Link to comment
Share on other sites

evo ovako nemojte se ljutit molim vas ne mislim tako samo sam stvarno malo u kurcu jos kad je ovi sad uletia, ajte lipo u pm(skuzajte stvarno nalet bijesa ali mora bit receno ) plizz nemojte pricat o koncu jer sam gleda snimke i bolonja je bolja 5 puta od svih dosada na resistanceu touru :(:(:(:( stvarno je ono ajme, pima sretnica si blago vam se ali mene ovo ubija :(:( grozno grozno ubit cu se:(:(

 

ma nemoj se žalostit, kaj ti je, kad tad ćeš otić na koncert :)

a sad dal je bio bolji od ostalih...nismo nit balone imali :D

 

ja si brijem da kad neće doć u zagreb, ni u beograd, a treba pokrit ovo područje, da će sljedeće god biti beč, ljubljana, nešto...mora biti...

Link to comment
Share on other sites

za takvu ne znam, al na njihovoj strani imaš za kupit USoE zastavu, meni baš dobro izgleda..

bilo je i u italiji za kupit...i šalica i svega...

glupi zaštitari koji su nas tjerali van......blaaah

 

a kaj samo 140kn dode:LOL:

ustvari manje 8 kuna je jedna funtica :p

 

 

bdv. pogledajte klipic not muse :p

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima!

 

jel ide ko na koncert u Milano?

 

dobro nam došao :)

 

ja razmišljam o milanu, al ne znam...pošto sam sad bila, malo mi je to rano već za kupovanje nove karte, i još uvijek sam uvjerena da će doći negdje tamo gore iznad nas :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...