Jump to content

pima

Recommended Posts

Aktualna 'povratnička' turneja Leonarda Cohena započela je 2008. Koliko je godina prije toga Cohen bio koncertno neativan?

 

ja nemrem nac taj podatak, a ocu sestri dat tu kartu tak da ak mi netko oce rec kolko je to godina bilo. bil bi jako zahvalan.

 

January 13, 2008, Cohen quietly announced a long-anticipated concert tour. The tour, Cohen's first in 15 years, began May 11 in Fredericton, NB to wide critical acclaim, and was prolonged until spring of 2010.

Link to comment
Share on other sites

January 13, 2008, Cohen quietly announced a long-anticipated concert tour. The tour, Cohen's first in 15 years, began May 11 in Fredericton, NB to wide critical acclaim, and was prolonged until spring of 2010.

 

imas pivu od mene.

a ak osvojim kartu imas dvije.

Link to comment
Share on other sites

pa unnatural je dobra baš :D

no ajde, smiješ misliti da ne želiš da idu u pop smjeru :D

mislim meni se isto valjda sviđaju starije stvari, napisala sam valjda, jer jednostavno sam sa starijim stvarima puno više toga doživjela i svaku pjesmu mogu povezati sa nekim događajem i slično, pa mi je jednostavno više prirastao srcu, al vjerujem da će i zadnja dva albuma jednog dana, jer kad ih dugo ne slušam (ta dva albuma), i onda si pustim, uvijek si mislim vatafak sam čekala mjesec dana da si to pustim, tak je prekrasno, i na exo bi plakala uvijek, pogotovo part 3...ah, ja jednostavno volim cijeli muse, volim svaku njihovu izgovorenu riječ a da je napisana ili nasnimana, a ja sam ju pročitala/čula jer je uvijek sve bilo točno i pravilno i u redu i jer ne volim samo muse ko bend, ko glazbu, oni mi se sviđaju ko ljudi (mislim na temelju onoga da sam pročitala/preslušala svaku njihovu riječ koja je zablježena putem bilo kojeg medija) i zbog toga su mi oni još veći u očima ko bend i kad odrastem voljela bi razmišljati ko oni :D

ah...sad sam već počela zaljubljeno trabunjati :)

mjuz je kul, i nek probaju sve i svašta, život je prekratak za ponavljanja i previše razmišljanja, joj sad sam u nekom želatina mudu, moram si pustit muse i ić spavati :D

e da i moram ići tatoo stričeku, jer sam se odlučila tetovirati, bilo bi super da bude povezano sa musem, al eee baš se ničeg ne mogu sjetiti, a nebi htjela da je muse logo, možda one vilice sa oriđina :D ali to već ima jedan lik...joj koje brige :)

ako imate kakve prijedloge, tj, bolje da imate, pomagajte :D

 

bravo pima bas to bas bas bas bas to

Link to comment
Share on other sites

  • Muse bassist, Chris Wolstenholme, has expressed his concern about being included on all 3 Twilight soundtracks.
  • Muse bassist Chris Wolstenholme has said that being included on the Twilight soundtrack felt a bit like 'selling their soul'.
     
  • The musician questioned how "cool" it is to be involved with the vampire films.
     
  • The band contributed to all three films in the franchise: 'Supermassive Black Hole' for the first film, 'I Belong To You' for New Moon and 'Neutron Star Collision' for Eclipse.
     
  • Wolstenholme told the BBC: "I'm not sure how cool it is to be on those kind of things but sometimes you've just got to get your music out there in different ways."
     
  • Speaking of being successful in the US, he added: "You have to take every opportunity you get over there and sometimes you have to sell your soul."

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=HyoOqBgRcEg&playnext_from=TL&videos=BRlqglBuNow&feature=sub

xD

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...