Jump to content

pima

Recommended Posts

Muse have announced they will be collaborating with a very special guest -- possibly an orchestra? -- when they headline Glastonbury festival later this week.

 

QuoteDrummer Dominic Howard said the guest collaboration would be “very, very special”, but refused to be drawn any further on the subject.

 

"If it comes off, it'll be a huge moment for Glastonbury,” he told The Sun. "It will take it to a whole new level for us."

Link to comment
Share on other sites

Argh. Trenutno sam jako ljuta na seetickets.com. Kad sam kupila karte z Wembley, pisalo je da će ih poslat negdje bliže showu i da će mi bit poslane na adresu koju sam dala, a sad piše da će ih poslat 7 - 10 dana prije koncerta , a na stranici piše da ne šalju karte izvan uk u slučaju da se šalju manje od 20 dana prije koncerta i da ih onda moram pokupit tamo. A na praćenju narudžbe mi još uvijek piše da će mi poslat karte poštom i kreteni mi ne odgovaraju na mejlove koje sam poslala.

 

Mislim da ću ubiti nekog.

Link to comment
Share on other sites

no super...obožavam kad ljudi ne znaju raditi svoj posao, a jel to stranica koju je muse preporučio da prek njih kupiš?

mislim, jer sam ja uvijek kupovala preko tih kaj su oni rekli, i bilo je stvarno okej, pogotovo zato kaj se sad u zadnje vrijeme jako bore sa svim tim sajtovima koje prodaju karte i mole sve da kupuju samo prek ovih koje su oni napisali jer se razna sranja sa kartama događaju..ah..

a kaj nebreš onda jednostavno pokupiti kartu kad dođeš tam prije konca?

Edited by pima
Link to comment
Share on other sites

no super...obožavam kad ljudi ne znaju raditi svoj posao, a jel to stranica koju je muse preporučio da prek njih kupiš?

mislim, jer sam ja uvijek kupovala preko tih kaj su oni rekli, i bilo je stvarno okej, pogotovo zato kaj se sad u zadnje vrijeme jako bore sa svim tim sajtovima koje prodaju karte i mole sve da kupuju samo prek ovih koje su oni napisali jer se razna sranja sa kartama događaju..ah..

a kaj nebreš onda jednostavno pokupiti kartu kad dođeš tam prije konca?

 

išla sam prek stranice koju su preporučili na mjuzu. a valda mogu, al problem je u tome što mi na trackeru još uvijek piše da će mi poslat karte.

 

I još jedan problem. Kupila sam karte tatinom karticom jer na svojoj nisam imala para, a tam na predaji karata moram predočiti karticu kojom su kupljene karte i potpisat se. Tak da ću se vjerojatno morat pretvarat da sam svoj stari.

Link to comment
Share on other sites

mjuz najčešće ima tak složeno da te stranice s kojih naručuješ, da njihove karte možeš pokupiti u samoj dvorani, tak je bar meni bilo, imaš mali boks ofis i tam pokupiš, i da, i mi smo trebali imati karticu, s tim da je tata bil s nama :), al mislim da nebi trebala imati problema oko toga kaj nije on osobno jer ih ipak tolko to ne zanima, valjda ima opisano pod pravilima ili kaj...

da..malo je problem kaj ti na trakeru piše da će ti poslati...pa ak ti ne dođe, valjda se možeš pouzdati u to da te onda tam čekaju...fakat mi nije jasno zakaj ne odgovaraju..

drugi puta sam naručivala tak da mi isto pošalju karte, al nisu ih slali par dana prije konca, kaj mi je totalno glupo i ne kužim smisao, nego odma po narudžbi, i fakat si mogao pratit kartu di ti je i relativno je brzo došla...

tak da fakat sad ne kužim kaj su se ovi zgubili, pogotovo mi je glupo da bi stavljali tam stranicu na kojoj ljudi izvan uk ne mogu normalno dobit karte...

Link to comment
Share on other sites

mjuz najčešće ima tak složeno da te stranice s kojih naručuješ, da njihove karte možeš pokupiti u samoj dvorani, tak je bar meni bilo, imaš mali boks ofis i tam pokupiš, i da, i mi smo trebali imati karticu, s tim da je tata bil s nama :), al mislim da nebi trebala imati problema oko toga kaj nije on osobno jer ih ipak tolko to ne zanima, valjda ima opisano pod pravilima ili kaj...

da..malo je problem kaj ti na trakeru piše da će ti poslati...pa ak ti ne dođe, valjda se možeš pouzdati u to da te onda tam čekaju...fakat mi nije jasno zakaj ne odgovaraju..

drugi puta sam naručivala tak da mi isto pošalju karte, al nisu ih slali par dana prije konca, kaj mi je totalno glupo i ne kužim smisao, nego odma po narudžbi, i fakat si mogao pratit kartu di ti je i relativno je brzo došla...

tak da fakat sad ne kužim kaj su se ovi zgubili, pogotovo mi je glupo da bi stavljali tam stranicu na kojoj ljudi izvan uk ne mogu normalno dobit karte...

 

ma gnjavit ću ih. slat ću im svaki dan mejl dok mi ne odgovore. u krajnjem slučaju ću ih nazvati i derat se na njih :D

na stranici kao piše da baš osoba čija je kartica mora pokupiti karte i potpisat se, al znam se potpisat ko tata jer imamo identičan rukopis, a valda ne pitaju za pasoš na boks ofisu. a ime im vjerojatno dovoljno čudno zvuči da ne mogu skužit jel muško il žensko :p

Link to comment
Share on other sites

isuse di ti nađeš takve stvari :D

 

joj, danas mi je takav fail dan.

ak niš drugo, jeeves i wooster su u 6 na drugom <3

 

ok, no jeeves&wooster. ovaj dan je službeno teška pljugetina

 

gledaj kako spanjolci tesu pedera ronalda...kud ces bolje od tog :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...