Jump to content

pima

Recommended Posts

pogleda sam cili 30 rock a i futurama je zakon ka mulac sam je gleda uvik i snima na kazete covice ali totalno mi treba nesto novo za gledat ne znam koja sema sa tim true bloodom svi pricaju o njemu ali ne da mi se ni provjerit,jebate a tribam pocet nesto pratit

Link to comment
Share on other sites

pogleda sam cili 30 rock a i futurama je zakon ka mulac sam je gleda uvik i snima na kazete covice ali totalno mi treba nesto novo za gledat ne znam koja sema sa tim true bloodom svi pricaju o njemu ali ne da mi se ni provjerit,jebate a tribam pocet nesto pratit

 

odi gledaj Death note...37 epizoda - najbolji anime ikad

Link to comment
Share on other sites

pogleda sam cili 30 rock a i futurama je zakon ka mulac sam je gleda uvik i snima na kazete covice ali totalno mi treba nesto novo za gledat ne znam koja sema sa tim true bloodom svi pricaju o njemu ali ne da mi se ni provjerit,jebate a tribam pocet nesto pratit

 

true blood je jedna relativno zabavna serija o vampirima u louisiani. pogledaj prvih par epizoda, ako ti ne ide na živce, nastavi gledat jer je druga sezona puno bolja od prve.

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene malo opet..... :D

 

Vidim da se pišu preporuke. Pa evo i od mene jedna za film ne najnoviji al možda netko nije gledal.

Meni definitivno najbolji hororac u zadnjih 10 godina.

 

Filmek se zove THE DESCENT iliti po naški ŠPILJA STRAHA (ima na dvd-u).

Ak volite hororac i niste film pogledali topla preporuka, ne budete razočarani. Bolesno dobar britanski hororac!

 

Ispod je trailer, al još jedna preporuka ak niste gledali, nemojte trailer gledat ni puno čitat. Puno bu efektniji film Nabavit i pogledat! :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=4mujk825LXk

 

 

 

A uskoro još jedan film o vampirima itd :D :

http://www.youtube.com/watch?v=vHkPJ1ACLrg

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

joj to će bit super :awesome:

 

iako već vidim da će većina fanova popizdit

 

Npr.ja....

 

Upalio mi se cheese alarm.... :(

American mainstream pop shit album alert. :supersad:

 

Al dobro....ovo intimate se može dvosmisleno shvatit....

Nadam se da ono draw back JE ono što fanovi stvarno i očekuju....

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Npr.ja....

 

Upalio mi se cheese alarm.... :(

American mainstream pop shit album alert. :supersad:

 

Al dobro....ovo intimate se može dvosmisleno shvatit....

Nadam se da ono draw back JE ono što fanovi stvarno i očekuju....

 

zašto imaš tako malo povjerenja u matta? :(

 

niti jedna pjesma koju je skladao se ne može okarakterizirati kao american mainstream pop shit. u zadnje vrijeme se stilski naginju prema queenu, a ako kažeš da je to šit jao tebi :fear: to što su odjednom postali popularniji kod određene dobne skupine nije rezultat promjene stila nego reklame. a ta dobna skupina bi popušila da im pokušam prodati dimmu borgir ako se pojavi kao pozadinska muzika šljokastih vampira.

 

osim toga zbilja ne bih imala ništa protiv jednog album popunjenog pjesmama tipa sing for absolution, soldier's poem i tako dalje. a ako sada pokušaš izvući oružje zvano pljuvanje po the resistanceu, ne možeš, zato što na tom albumu nema nijedne balade niti tako neke mirnije pjesme :D HA!

 

i čak da to bude pop album, ako je to dobar pop album sa zanimljivim harmonijama, ja sam zadovoljna :musesign:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...