Jump to content

pima

Recommended Posts

Nigdje nikog....

 

Podižem nas i usput za one koji su ovog ljeta pred compom opet preporuka ovaj put filma.....

 

Danas sam se sjetio jedne komedije koju vjerovatno većina nije gledala, nisam siguran doduše kak će ispast nekome tko ne kuži njemački, oni koji kuže vjerovatno će ju smatrat dobrom. (humor u puno dijelova ovisi o dijalektu kojim pričaju u filmu). Film je parodija Winetoua (Bully snima uglavnom parodije, osim zadnjeg koji je u biti filmska adaptacija jednog starog crtića koji ne znam dal je kod nas bio (Wickie und die starken Männer), a i prije nego je počeo snimat kino filmove lik je imao show sa gegovima koji su često bili parodije filmova star trek, terminator, sissy itd itd Show se je zvao Bullyparade i ima gomila klipova na jubitou koga zanima)

 

Evo trailera njegovih filmova koje sam gledao.

Der Schuh des Manitu (Manituova cipela - ovaj film je bio i kod nas na telki a ima ga i na dvd, po meni puno bolji od drugog):

http://www.youtube.com/watch?v=6v5j4QHxIMQ

 

Jedna od scena iz filma:

 

2.film

(T)raumschiff Surprise - Periode 1

http://www.youtube.com/watch?v=O33AKgWff10&feature=related

Link to comment
Share on other sites

joj nama je ova nova pjesma od eminema bila hit na moru, slušali smo mtv i vivu i vrtile su se 3 pjesme stalno, i onda smo se navukli na eminema, pa smo zaključili da je zgodan, pa da nam je pjesma dobra, pa smo vrištali stalno kad je eminem :D

htjela sam skinut album al sam imala problema sa traženjem torenta pa sam odustala :D

Link to comment
Share on other sites

joj nama je ova nova pjesma od eminema bila hit na moru, slušali smo mtv i vivu i vrtile su se 3 pjesme stalno, i onda smo se navukli na eminema, pa smo zaključili da je zgodan, pa da nam je pjesma dobra, pa smo vrištali stalno kad je eminem :D

htjela sam skinut album al sam imala problema sa traženjem torenta pa sam odustala :D

 

tak i ove moje frendice, sline za njim i celavim deckima.

na moru si nasle talijane (svi su celavi bili njih 4 ) a ruzni su bili ko drek, al glavno da su celavi:D

eto krešo ak oces ebat osisaj se na celavo:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...