Jump to content

pima

Recommended Posts

Heather's right. You seem so obviously to have changed from the great, kind, caring guy I taked to at length just back in December. Especially when so many people who have said things to me have been people who are in the business themselves (as I used to be) and brush off snotty, cruel rockstar behavior like yesterday's lint unless it's THAT blatant and seriously jeopardizing a person's rep and professional future. People still care about you, Matt, but they won't care forever if you don't do some self-examination. You haven't been the same since April - and people who work with you see it, so don't think others don't, either.

 

I think of you every time I hear MGMT's "Time to Pretend"... what a sad commentary on what you've allowed to happen to you.

 

And as for all of you who will undoubtedly tear me a new asshole for daring to post something against Matt, fuck off. He's not a god, he's fallible and he's showing that now. When I know that somebody's become a cruel cliche and a shell of their former selves, I take them to task for it -as a psychologist, I hope I can get through to people when they're being self-destructive - and I don't care WHO they are.

 

Bless Dom, Chris and Morgan for staying as lovely as they are.

 

 

to je neka žena napisala na Mattovom spejsu :D

Link to comment
Share on other sites

Heather's right. You seem so obviously to have changed from the great, kind, caring guy I taked to at length just back in December. Especially when so many people who have said things to me have been people who are in the business themselves (as I used to be) and brush off snotty, cruel rockstar behavior like yesterday's lint unless it's THAT blatant and seriously jeopardizing a person's rep and professional future. People still care about you, Matt, but they won't care forever if you don't do some self-examination. You haven't been the same since April - and people who work with you see it, so don't think others don't, either.

 

I think of you every time I hear MGMT's "Time to Pretend"... what a sad commentary on what you've allowed to happen to you.

 

And as for all of you who will undoubtedly tear me a new asshole for daring to post something against Matt, fuck off. He's not a god, he's fallible and he's showing that now. When I know that somebody's become a cruel cliche and a shell of their former selves, I take them to task for it -as a psychologist, I hope I can get through to people when they're being self-destructive - and I don't care WHO they are.

 

Bless Dom, Chris and Morgan for staying as lovely as they are.

 

 

to je neka žena napisala na Mattovom spejsu :D

 

:LOL::LOL: zahliknula sam se od smijeha. izgleda da će se to pretvoriti u cijelu raspravu na njegovom spejsu. sad to moram pratiti.

Link to comment
Share on other sites

oho! sa mnom ide samo jedna :(

 

idete vlakom ili u privatnom aranžmanu?

 

još smo u fazi dogovora i pregovora, ali 99% s vlakom, još ne znamo dal iz zg ili koprivnice i tak, moramo još sve provjeriti

kak vi idete?

Link to comment
Share on other sites

Namjeravamo vlakom (iz ZG), ali ne znam kako unaprijed do karte jer čini se da HŽ još nisu prešle u 21.stoljeće pa tako ne da nemaju(?) mogućnost online rezervacije nego čitam da i karte katkad ručno :LOL: pišu pa neće valjda vlak bude popunjen? :stunned:

U Zagrebu smo tek u sub.navečer pa valjda stignem uzet, a polazak je u 4.56am.

Link to comment
Share on other sites

Namjeravamo vlakom (iz ZG), ali ne znam kako unaprijed do karte jer čini se da HŽ još nisu prešle u 21.stoljeće pa tako ne da nemaju(?) mogućnost online rezervacije nego čitam da i karte katkad ručno :LOL: pišu pa neće valjda vlak bude popunjen? :stunned:

U Zagrebu smo tek u sub.navečer pa valjda stignem uzet, a polazak je u 4.56am.

 

da i nama je frka zbog toga dal bude karata, isto smo mislili u sub do zg, al ne znam dal je to kasno ili ne...sutra se budemo detaljno dogovorili, pa nam možda jedan frend u zg kupi karte, ako budemo, budem mu rekla da se raspita dal bi mogla biti gužva :)

Link to comment
Share on other sites

Može pa javi šta saznaš. :)

puno hvala!

 

nadam se da ipak neće biti tolika gužva jer mnogi koji idu na Sziget valjda će ići i ranije dane, al' zato će bit yebeno na povratku kad Talijani i ostali krenu doma + Magyri(ce) :D na more , no lako za to... samo da je gore doći.

Link to comment
Share on other sites

ovak, kad smo jučer zvali željezničku, onda nam je teta rekla da nisu bile gužve za taj vlak, nit ne očekuju gužve kao

kad nam je frend popodne išao kupiti karte, rekli su mu da se očekuje gužva....sad...pa smo si i rezervirali karte, to je oko 22kn, nisam baš zapamtila, sad dal kaj to znači ili ne, ne znam...a za doma :D :D hm..kad idu svi, e to ćemo vidjet, iako ova cura koja ide s nama, ona je bila na szigetu već 2 puta, i prošli put je isto bilo do zadnjeg dana, i rekla je da je vlak za doma bio poluprazan, s tim da natrag navodno voze dva vlaka, u 13 i 17h, i plaća se u forintima :D

a to valjda i znate, samo sam si ja zabrijala da možemo s eurima, al imamo insajdera koji je na festu od prvog dana, pa svaki dan dolazi tamo na net odgovarat na naša glupa pitanja :)

ako ne možete nać forinte, iako u zg vjerojatno ima, tam ima kod željezničke i na ulazima na sziget i da je tečaj okej :D

ako želite da vam prenesem neka njegova iskustva za cugu i sl, samo recite :D

Link to comment
Share on other sites

ovak, kad smo jučer zvali željezničku, onda nam je teta rekla da nisu bile gužve za taj vlak, nit ne očekuju gužve kao

kad nam je frend popodne išao kupiti karte, rekli su mu da se očekuje gužva....sad...pa smo si i rezervirali karte, to je oko 22kn, nisam baš zapamtila, sad dal kaj to znači ili ne, ne znam...a za doma :D :D hm..kad idu svi, e to ćemo vidjet, iako ova cura koja ide s nama, ona je bila na szigetu već 2 puta, i prošli put je isto bilo do zadnjeg dana, i rekla je da je vlak za doma bio poluprazan, s tim da natrag navodno voze dva vlaka, u 13 i 17h, i plaća se u forintima :D

a to valjda i znate, samo sam si ja zabrijala da možemo s eurima, al imamo insajdera koji je na festu od prvog dana, pa svaki dan dolazi tamo na net odgovarat na naša glupa pitanja :)

ako ne možete nać forinte, iako u zg vjerojatno ima, tam ima kod željezničke i na ulazima na sziget i da je tečaj okej :D

ako želite da vam prenesem neka njegova iskustva za cugu i sl, samo recite :D

 

hvala na hrpi informacija :happy:

ma trenutno mi je samo da dođemo do tamo, a onda kad god i kako god se vratimo... forinte... uff :rolleyes: naravno da ih nema u bankama :mad: i da treba čekati par dana.. za zagreb krećemo sutra popodne, gore smo navečer pa ništa od mijenjanja ni u ZGu tako da je ovo koristan info da ima tamo na željezničkoj.

cuga? ovaj put mi je ipak u drugom planu (iako to samo mislim) pa ću vidit tamo, kažu da nije skupo (0.5l pivo, gemišt, bambus po cca 10kn), posluži kladionica pa nema krize :)

maloprije sam naletio na vozni red u kojem stoji i neki s polaskom u 0.55 (tamo je u 6.59) pa bi mi zapravo ovaj najviše odgovarao ako postoji :D

Link to comment
Share on other sites

viš fakat, ja sam vidla taj vlak, al sam vidla da pišu neki posebni datumi kad ide i zaključila sam da mi taj nije okej, a sad vidim da ide sa sub na ned, sve do 28.8, vidiš i taj bi meni bio bolji jer ionak neću moći zaspati do 2-3 a onda se polako moram budit već za vlak :)

inače sa jednodnevnom kartom možemo ući nutra već od 2 u noći sa sub na ned, piva ti je oko 500 forinti...to je cca 12-13 kn, hrana raznolika, tj njena cijena :) lik je jeo neku porciju krumpira za skoro 10eur :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...