Jump to content

pima

Recommended Posts

:eek::eek:

 

bože, molim te da se to može kupiti u algoritmu.

 

zapravo, naručit ću ako se neće prodavati

 

da, to sam i ja mislila, iako ja uvijek naletim na svašta na kiosku u importaneu, pa možda bude i toga

Link to comment
Share on other sites

oke, sad kad sam pogledala još jednom, opće mi nije loše, mislim ako gledamo objektivno, da su sad pokupili neke glumce i napravili spot, bilo bi nam svima oke

meni ja i ovak oke, ipak su to bella i edward <3

 

:D :D

Link to comment
Share on other sites

oke, sad kad sam pogledala još jednom, opće mi nije loše, mislim ako gledamo objektivno, da su sad pokupili neke glumce i napravili spot, bilo bi nam svima oke

meni ja i ovak oke, ipak su to bella i edward <3

 

:D :D

 

HAHAHA meni je spot super minus zumirane scene barenja. ali ima par sexy scena (ne s bedwardom) :D

 

super mi je ono kad na početku onak trza mikrofonom

 

i kožne hlače <3

Link to comment
Share on other sites

HAHAHA meni je spot super minus zumirane scene barenja. ali ima par sexy scena (ne s bedwardom) :D

 

super mi je ono kad na početku onak trza mikrofonom

 

i kožne hlače <3

 

Bože, žene....!

 

Kožne hlače!? Kak si to već uočila u ovakvom kmičnom spotu !? o_O

Link to comment
Share on other sites

jam hmrla, nebrem više :D

i to kaj sam trenutno sama u stanu na 5tom katu mi baš ne olakšava puno :D

joj jedva čekam sutra od 10h (u 9 imam ispit)

mislim da bum danas sanjala sutrašnji dan :D

Link to comment
Share on other sites

mislim da za ovo iznad nemam želudac sad gledati :D

upravo sam došla doma od jučer navečer, stuširala se i u krevetu...

e a koja jutarnja akcija, ajmeee

cugali smo u goricama, i tam negdje oko pola 6 ujutro počinje se dimit u susjedstvu, pa si mislim ko je tak jako nadobudan, pa se prejako nekak dimilo, i tak sam pilila cijelo vrijeme kak se previše dimi, pa ajde idemo frendica i ja, više iz zajebancije pogledati, jer ziher neko pali nekaj, kad ono kuća gori...

e čovjeće, bilo je skeri, zvale vatrogasce, i oni gase to, mi stojimo pokraj, i ova naša ekipa dođe na terasu i gleda nas kaj nas dvije radimo tam dolje i nije im jasno kaj se događa, a mi potegle cijelu akciju :D

a još k tome vidno pripite, dajemo izjave vatrogascima, policiji, al svi su bili dobri i smješkali se...

eto...barem smo pola kuće spasile..

:)

Link to comment
Share on other sites

mislim da za ovo iznad nemam želudac sad gledati :D

upravo sam došla doma od jučer navečer, stuširala se i u krevetu...

e a koja jutarnja akcija, ajmeee

cugali smo u goricama, i tam negdje oko pola 6 ujutro počinje se dimit u susjedstvu, pa si mislim ko je tak jako nadobudan, pa se prejako nekak dimilo, i tak sam pilila cijelo vrijeme kak se previše dimi, pa ajde idemo frendica i ja, više iz zajebancije pogledati, jer ziher neko pali nekaj, kad ono kuća gori...

e čovjeće, bilo je skeri, zvale vatrogasce, i oni gase to, mi stojimo pokraj, i ova naša ekipa dođe na terasu i gleda nas kaj nas dvije radimo tam dolje i nije im jasno kaj se događa, a mi potegle cijelu akciju :D

a još k tome vidno pripite, dajemo izjave vatrogascima, policiji, al svi su bili dobri i smješkali se...

eto...barem smo pola kuće spasile..

:)

 

A koja od vas 2 ju je vužgala !? :D

 

 

Je ovaj gore je debilčić neki američki, al ovaj dolje me je uspio dobro nasmijat (mislim da se lik zajebava, nemre tolko glup biti valjda (sličan mu je review i za Radiohead i za film Donnie Darko):

http://www.youtube.com/watch?v=EfhWsMnUWg0

 

 

I još jedna za*ebancija na račun LOST-a (za one koji gledaju to, a može i za one koji ne gledaju):

http://www.youtube.com/watch?v=di3w1yV4Ehg

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...