Jump to content

pima

Recommended Posts

it was a white UFO shaped balloon around 6 ft big which raised quite high it had a blue flashing light on it and seemed to circle around the bowl

i stejđ ko piramida nekakav

 

neki lik živi pokraj stadiona di je muse imal probu :D

i matt je imal kaput sa led svjetlima :)

Link to comment
Share on other sites

covice zna sam da ce je stavit za stadione zna sam i zavrsit ce wembley brutalno imam fakling filing da ce to bit sa exogenesisom sva 3 brate i na kraju show program matt na klaviru pegla redemption i brutalni efekti leptiri lete po stadioni auffffffffffffffff covice jeste sinjali novi intro ka

Link to comment
Share on other sites

covice zna sam da ce je stavit za stadione zna sam i zavrsit ce wembley brutalno imam fakling filing da ce to bit sa exogenesisom sva 3 brate i na kraju show program matt na klaviru pegla redemption i brutalni efekti leptiri lete po stadioni auffffffffffffffff covice jeste sinjali novi intro ka

 

sad prevedi :D

 

P.S: sretan TOWEL DAY :D

Edited by -_-*
Link to comment
Share on other sites

upravo sam osvojila kartu za mars festival i skunk cede na plavom radiju

e da i jučer sam saznala da sam prošla ispit, ne može biti bolje :))))

 

nadam se da niko nije slušao radio jer sam se smijala ko budala :D

jeeee idem na skunk anansie :)

Link to comment
Share on other sites

upravo sam osvojila kartu za mars festival i skunk cede na plavom radiju

e da i jučer sam saznala da sam prošla ispit, ne može biti bolje :))))

 

nadam se da niko nije slušao radio jer sam se smijala ko budala :D

jeeee idem na skunk anansie :)

 

:party: bravoo :D :D

 

meni je sutra zadnji dan nastave i baš sam hepi popodne idem u lov na nme, mislim da bi sad mogao već doći, kod nas sve kasni oko tjedan dana, a baš sam skužila da u algoritmu imaju nme european festivals special, tak da sam prilično sigurna da će doći i mjuz

 

e, da i q magazine ima ovaj mjesec glastonbury special gdje je glavna tema borba za prevlast između U2 i Mjuza

Link to comment
Share on other sites

According to "20 min", Muse are looking for 70 volunteers for the opening of their stadium gig at Stade de Suisse on Wednesday 2 June.

 

According to the Swiss news website, the 'demonstrators' will be staging a 'mass protest' to kick off the show.

 

ha? :D

Link to comment
Share on other sites

bajdvej, onih 100str nme, za one koji neće kupovati, ima na netu, na microcuts

 

ko će sad ići spavati? :D

 

Već sam rekel, naručil sam to direktno sa nme stranice :D

 

Opet offtopičarim, al wtf!?

Upravo sam pogledal neke pjesmice sa ovogodišnjeg eurosonga.

 

Ko puši da je ovo dolje izglasano za najbolju pjesmu pored turaka danaca, rumunja itd itd!?

Bilo je više solidnih pjesmica, ovo je smijurija.... Nit pjesma valja nit glas ženska nema, a bome nit scenskim nastupom nije privukla nikog...... o_O

Čak i ono srpsko čudo zvuči bolje od ovog (ak netko nije videl stvar, nek potraži na jubitou ja sam se potrgal prvi put kad sam videl)

 

http://www.youtube.com/watch?v=bG_ALpzrBgE

Link to comment
Share on other sites

ja imam tjedan u paklu crtanja tak da sam malo zapustila forum :D

 

jedva čekam sedmi mjesec.

 

što se tiče eurosonga, ja to ne mogu ni slušati ni gledati bez da dobijem osjećaj pretvaranja mozga u spužvu i sve što sam dosad čula je teško smeće ili lako zaboravljivo.

 

Ma ja nemrem isto presjedit to i gledat, pa pogledam poslije po internetu malo kaj je bilo, i zna bit slušljivih stvari (doduše jako rijetko ove "superiornije" države koje direktno upadaju u finale imaju nešto dobro. Oni se ni ne trude....)

 

Pogledaj npr.solidnu tursku ove godine, ili norvešku od pred par godina "Wig-Wam - In my dreams"! I danas imam tu stvar u playlisti. Je da likovi izgledaju ko nekakva kombinacija kissa i village peoplea, al pjesma je mrak! Pa rumunji znaju često sasvim solidnu pjesmu poslat.

 

Budem dolje stavio klipove za turce i norvežane.

 

Al slažem se da su uglavnom zaboravljive pjesme.

 

Mislim da je vrijeme da i druge države kao i talijani i austrijanci pošalju lijepo europu i eurosong sa tim namještenjem u pm, i jednostavno bojkotiraju festival. Bez veze. Koja svrha toga!?

 

Turci 2010:

http://www.youtube.com/watch?v=kyOPDY3lSao

 

Norvežani 2005:

http://www.youtube.com/watch?v=XryBn21shRw&feature=related

 

 

 

Btw.

Našao sam svoju investiciju za idući mjesec:stongue:

http://www.muzika.hr/clanak/23174/vijesti/osmerostruki-box-set-nightwisha-lokikirja.aspx

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Opet offtopičarim, al wtf!?

Upravo sam pogledal neke pjesmice sa ovogodišnjeg eurosonga.

 

Ko puši da je ovo dolje izglasano za najbolju pjesmu pored turaka danaca, rumunja itd itd!?

Bilo je više solidnih pjesmica, ovo je smijurija.... Nit pjesma valja nit glas ženska nema, a bome nit scenskim nastupom nije privukla nikog...... o_O

Čak i ono srpsko čudo zvuči bolje od ovog (ak netko nije videl stvar, nek potraži na jubitou ja sam se potrgal prvi put kad sam videl)

 

slazem se...

turska je trebala pobjedit :mad: (inace MaNgu slusam vec godinu dana il tak nes,zakon su decki)

rumunjska,francuska,grcka su fora

a ovo ostalo je uber smece

a srbija je omgwtfuber smece :D

Link to comment
Share on other sites

slazem se...

turska je trebala pobjedit :mad: (inace MaNgu slusam vec godinu dana il tak nes,zakon su decki)

rumunjska,francuska,grcka su fora

a ovo ostalo je uber smece

a srbija je omgwtfuber smece :D

 

Meni je danska djelovala kao nešto što bi se svidjelo široj masi..... Te "abba style" pjesmice su uvijek dobro prolazile na natjecanju.

 

Al ova njemačka je stvarno smeće.

Nit zna pjevat, nit pjesma ne valja. Najprozirnija namještaljka do sad.

 

A kaj se srba tiče, ova je stvar zajebancija i svaka im čast kaj se konstantno drže svog ma što mi mislili o tome :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...