Jump to content

pima

Recommended Posts

:D :D

 

istina, nema fajta. samo kažem, ne možeš reć da je TR manje kvalitetan, samo ako ti se ne sviđa TIP glazbe, radi se o tvojem osobnom dojmu, a ne o činjenicama.

 

npr. meni je bliss najdraža pjesma, iako, činjenično, muse ima kvalitetnijih pjesama

 

Sve je stvar osobnog stava. I sve recenzije koje čitaš po netu su rađene na osobnom stavu. U tome nema objektivnog stava.

Meni je TR koplje ispod svih ovih prije albuma i ostat će (jedino je showbiz možda kvalitetom ispod TR, iako mi je taj album efing epic).

 

Da velim da mi je minein zadnji album mega cool kvalitetan, ti se ne bi složila, iako je za mene možda činjenično stanje drugačije.

 

Ok loš primjer :D ali kužiš ne....!?

 

 

EDIT:

Bože kolke prepravke moram radit. Umor me svladava moram prestat raspravljat jer gluposti pišem.... :D

Ak ste pročitali nepopravljen post. zanemarite ga :D

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Sve je stvar osobnog stava. I sve recenzije koje čitaš po netu su rađene na osobnom stavu. U tome nema objektivnog stava.

Meni je TR koplje ispod svih ovih prije albuma i ostat će (jedino je showbiz možda kvalitetom ispod TR, iako mi je taj album efing epic).

 

Da velim da e minein zadnji album mega cool kvalitetan, ti se ne bi složila, iako je za mene činjenično stanje drugačije.

 

Ok loš primjer :D ali kužiš ne....!?

 

 

EDIT:

Bože kolke prepravke moram radit. Umor me svladava moram prestat raspravljat jer gluposti pišem.... :D

 

 

smisao kritike je da bude objektivan osvrt na nešto, zato ja ni ne čitam te "kritike", tj. ne zamaram se onim dijelom koji se odnosi na osobni dojam osobe koja ga ne bi trebala ni iznositi. ovo što se sad piše uokolo su nekakvi polupismeni osvrti na djela koje pišu neadekvatno obrazovani idoti na egotripu (čast iznimkama) govorim i o filmskim i kazališnim i glazbenim kritikama koje ne bi trebala pisati nijedna osoba koja nije završila nekji studij vezan uz to područje. to su ko ovi u večeri za pet kad daju ljudima manju ocjenu jer ne vole jesti ribu.

dakle, KRITIKA nije isto što i OSOBNI DOJAM, dapače, to bi trebalo biti dijametralno suprotno, da citiram sveznajućiu wikipediju, kritika je opservacija.

 

i ne, molim te nemoj uspoređivati mineu s museom :D

Link to comment
Share on other sites

smisao kritike je da bude objektivan osvrt na nešto, zato ja ni ne čitam te "kritike", tj. ne zamaram se onim dijelom koji se odnosi na osobni dojam osobe koja ga ne bi trebala ni iznositi. ovo što se sad piše uokolo su nekakvi polupismeni osvrti na djela koje pišu neadekvatno obrazovani idoti na egotripu (čast iznimkama) govorim i o filmskim i kazališnim i glazbenim kritikama koje ne bi trebala pisati nijedna osoba koja nije završila nekji studij vezan uz to područje. to su ko ovi u večeri za pet kad daju ljudima manju ocjenu jer ne vole jesti ribu.

dakle, KRITIKA nije isto što i OSOBNI DOJAM, dapače, to bi trebalo biti dijametralno suprotno, da citiram sveznajućiu wikipediju, kritika je opservacija.

 

i ne, molim te nemoj uspoređivati mineu s museom :D

 

Mislim da smo ozlijedili doris :(

 

Btw.ovo je tvoj prvi post u ovoj raspravi s kojim se mogu 100% složit :D

 

Al onda opet zanimljivo, ti "neadekvatno obrazovani idioti na egotripu" su čini mi se nahvalili TR poprililčno.... :D

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo ozlijedili doris :(

 

Al onda opet zanimljivo, ti "neadekvatno obrazovani idioti na egotripu" su čini mi se nahvalili TR poprililčno.... :D

 

Doris malo šizi u zadnje vrijeme :(

 

to samo znači da im se svidio album, al opet, subjektivni dojam je u pitanju. :) meni je jako drago kad vidim da se nekom sviđa nešto od mjuza al to nema nikakve veze s činjeničnim stanjem stvari :)

Link to comment
Share on other sites

jezoš, vidim propustila raspravu, al mislim da vama to sasvim dobro ide :D

 

nego, opće sam zaboravila na spot za pjesmu, ne znam zakaj to mislim, al izlazi sutra? :D

nisam nigdje provjeravala, vi ste moje najtočnije informacije :D

Link to comment
Share on other sites

jezoš, vidim propustila raspravu, al mislim da vama to sasvim dobro ide :D

 

nego, opće sam zaboravila na spot za pjesmu, ne znam zakaj to mislim, al izlazi sutra? :D

nisam nigdje provjeravala, vi ste moje najtočnije informacije :D

 

Jep....20.su rekli da će ga pustit :D

 

 

A nije da si propustila raspravu, nego si čekala da vidiš tko će pobijedit u raspravi pa da se jačoj strani priključiš! PRIZNAJ! :D

Link to comment
Share on other sites

neeeee...propustio sam raspravu ...

:mad:

 

bella i edward u spotu ...upravo su mi pokvarili pjesmu :mad:

 

:vomit:

 

KOG BOLI QRAC KO JE U SPOTU

JEB VAS EDWARD I ONA KURVETINA

NEK BUDU I GOLI KURCA UNUTRA AL TO MI NECE JEBENU PESMU POKVARIT

JEBO VAS TVALAJT TE VAS JEBO u qrac vise da vas jebo

ubit cu vas sve:fear:

 

osim petre.

Link to comment
Share on other sites

KOG BOLI QRAC KO JE U SPOTU

JEB VAS EDWARD I ONA KURVETINA

NEK BUDU I GOLI KURCA UNUTRA AL TO MI NECE JEBENU PESMU POKVARIT

JEBO VAS TVALAJT TE VAS JEBO u qrac vise da vas jebo

ubit cu vas sve:fear:

 

osim petre.

 

anger management is good , mkay ?

Link to comment
Share on other sites

pa sva TRI spota za uno su šit, pa je pjesma uf!!..pogotovo lajf

 

a ova nova pjesma je ionak bila za film rađena, tak da...iskreno nisam očekivala da će nutra biti edi i bella :D, al ono, nije me ni šokiralo tak jako

previše se opterećujemo, važno je dal nam je pjesma dobra a ne za kaj je i di će ju puštat, kad se njih pita zakaj su odlučili radit pjesmu za film, Matt je skomentirao: why not?? i ona njegova stara: because is a chance to play

i to je to, bez filozofija

 

a sad...di je taj spot?? :D

Link to comment
Share on other sites

kad vas marko sve ubije, on i ja ćemo biti posljednji potomci muse obitelji i širit muse kao nekakvu religiju i biti face, grupi, matt će nas zvati da idemu na turneju sa njima, bit ćemo im desna ruka, bit ćemo fejms, pisat će pjesme o nama i upirati prstom u nas kad ih budu pjevali

 

oke, ne znam odakle sad to :D

idem se učit :D

Link to comment
Share on other sites

kad vas marko sve ubije, on i ja ćemo biti posljednji potomci muse obitelji i širit muse kao nekakvu religiju i biti face, grupi, matt će nas zvati da idemu na turneju sa njima, bit ćemo im desna ruka, bit ćemo fejms, pisat će pjesme o nama i upirati prstom u nas kad ih budu pjevali

 

oke, ne znam odakle sad to :D

idem se učit :D

 

mene marko neće ubit jer sam ja besmrtna kraljica svemira :awesome:

 

di je taj spot?!

 

 

 

ok, sad sam imala mini heart attack, inmusic se produžuje na DAN ZERO i lista izvođača će biti objavljena za para dana. ako ne bude neki pošteni headliner, ubit ću ih svojim rukama :D:D:D:D

Edited by kapetan Gromator
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...