Jump to content

pima

Recommended Posts

urban travel :mad::mad::mad:

Jedina opcija je Newsound, a i to je na klimavim nogama.

Najgore je što sam se prvo bio javio njima i onda prešao na ovu ponudu kod U.travela i sad izvisio samo tamo :mad:

Newsound je popunjen, ali lik veli da moze dodati još jedan kombi ako nas se skupi barem neki minimalni broj.

Ulaznica još ima, ali samo za onaj treći nivo tribina :rolleyes:

Ako je netko ZA, moze računati na mene i na još jednu osobu.

 

javila sam se newsound agenciji, išle bi prija i ja. znači trbaju se javit još 2 osobe da napunimo još jedan kombi! ajmo ljudi javite se!:)

Link to comment
Share on other sites

i ja sam izvisila zbog urban travela ( a imala sam i osjećaj da će se to desit), vratili su lovu ali šta sad?

 

Ma bezobrazluk, mogli su čekati ponedjeljak da nam jave. Još me ženska prije nekih par tjedana uvjeravala kako ima dovoljno zainteresiranih da popune cijeli bus i da će vjerojatno uzeti još jedan. :mad:

Link to comment
Share on other sites

 

ja naprosto ne vjerujem da ovo piše :D

 

Omiljeni bend boraca za nezavisni Tibet, ekoloških aktivista i introvertiranih high class emača ponovno se vraća u obliku slušaonice u vaš omiljeni klub, ovaj put ne na dan finala Lige prvaka.

 

Dođite i pokažite da se može istovremeno plesati i plakati!

Link to comment
Share on other sites

javila sam se newsound agenciji, išle bi prija i ja. znači trbaju se javit još 2 osobe da napunimo još jedan kombi! ajmo ljudi javite se!:)

 

Javili smo se cura i ja tak da je kombi pun :D Jedino kaj vi nemate još uvijek karte, ali valjda ćete ih uspjet kupit... o tom još ovisi dal idemo ili ne :$

 

Držim fige za karte :)

Link to comment
Share on other sites

Javili smo se cura i ja tak da je kombi pun :D Jedino kaj vi nemate još uvijek karte, ali valjda ćete ih uspjet kupit... o tom još ovisi dal idemo ili ne :$

 

Držim fige za karte :)

 

dobivamo karte, znači ipak idemo!:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...