Jump to content

pima

Recommended Posts

Ja nisam baš preoptimističan nažalost. :(

Za potrebe američkog filma za američku publiku očekujem još jedan teški mainstream lady gaga style pop pjesmuljak. :( (Iako naslov mi je full dobar)

 

kaj SMBH ti je pjesmuljak?

mislim nije da je SS, ali pjesma je napravljena u drugom smjeru, nismo to već zaključili?

ovo je pjesmuljak

(i sad si to cijelo vrijeme pjevam u glavi) :D

mislim, ako misliš na pjesmuljak da će bit ljubavni, pa to je za očekivati:kiss:

ipak je tu nogiranje Matta, i neodoljivi vampiri Edward i Bella..oke, dosta je bilo :D

 

..nekaj se čudno vani događa...mislim na vrijeme, daj, mora bit dobro navečer, danas je PETAK!!!! :ohmy:

Link to comment
Share on other sites

kaj SMBH ti je pjesmuljak?

mislim nije da je SS, ali pjesma je napravljena u drugom smjeru, nismo to već zaključili?

ovo je pjesmuljak

(i sad si to cijelo vrijeme pjevam u glavi) :D

mislim, ako misliš na pjesmuljak da će bit ljubavni, pa to je za očekivati:kiss:

ipak je tu nogiranje Matta, i neodoljivi vampiri Edward i Bella..oke, dosta je bilo :D

 

poslusaj od cobusa tik tak ono se vec da slusat.

gaia je kurvetina bdv.

 

Bananko se pokušava iskupiti da ne mora nositi svoje odjelce :p

 

nis se ja ne pokusavam iskupit nece oni doc na inmusic, I JA CU PONOSNO NOSIT TO ODJELCE !

TKO SE ZADNJI SMIJE NAJSLADE SE SMIJE !

 

pjesma ce bit preuber

videt cete !

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

kaj SMBH ti je pjesmuljak?

mislim nije da je SS, ali pjesma je napravljena u drugom smjeru, nismo to već zaključili?

ovo je pjesmuljak

(i sad si to cijelo vrijeme pjevam u glavi) :D

mislim, ako misliš na pjesmuljak da će bit ljubavni, pa to je za očekivati:kiss:

ipak je tu nogiranje Matta, i neodoljivi vampiri Edward i Bella..oke, dosta je bilo :D

 

..nekaj se čudno vani događa...mislim na vrijeme, daj, mora bit dobro navečer, danas je PETAK!!!! :ohmy:

 

Khm....SMBH nije bio sniman za film. Ovaj NSC (LIF) :D , ako se ne varam (čitaj: nisam pozorno pratio razvoj događaja) JE!

 

A s obzirom da znamo o kojem i kakvom se crappy filmu radi, ne znam što bih osim sladunjavog pop pjesmuljka očekivao!? Jedino mi naslov pjesme daje tračak nade da će bit dobra stvar (ako zanemarim nastavak naslova unutar zagrade).

 

 

(i sad si to cijelo vrijeme pjevam u glavi) :D

 

Ozbiljno sam zabrinut za tebe ::eek::unsure::pope:

 

Ajd dobro, bar samo u glavi. Nemoj da ljudi čuju! :D

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

imala sam napade gage, oprostite mi, sad je hvala bogu gotovo s tim :D

a nemam nikakvu muziku više na kompu, pa slušam kaj mi je ostalo, to nit virus nije htel :D

pa onda faza "idemo ljudima dati priliku, pa da kad serem, da imam dobru podlogu", i onda se skidala riana, gaga, bejonCe, hehe, pa da kad komentiram sa ljudima mogu reći omfg kaj pa je to za muziku :D, iako moram priznati da su bile neke one dve od bejonce srcedrapajuće koje sam si malo slušala :D

al uglavnom sam na museu :))

kojeg baj d vej trenutno nemam na kompu, nego na ajfonu, pa će se fm lista promijenit kad sinkam mob

a vlasta popić, pa jao, čita ko tu moje postove? :D

još sam vam svima na fejsu slala da postanete fanovi :))

pa to je bend od moje frendice koji jako podržavam, grupi i to:boobs:, ponekad se igramo da sam im ja menađer :pimp: i tako :D

i prilično dobre kritike dobivaju, pogotovo od slo i bih, nazivaju ih novim repetitorima, ako ste čuli za njih..evo recimo sad, ušli su izravno u finale na hgf, onda upravo su neki dan pobjedili, to sam vam valjda slala na fejsu, na MAK festu u koprivnici, prvi dan nastupaju ostali bendovi, a drugi dan oni sa "facama"

tak da..uglavnom dobro im je krenulo, i imaju nekaj kaj me podsjeća na rani rani rani muse, i energične nastupe i volimo ih :D

još kakva pitanja? :D

Link to comment
Share on other sites

jedan od aktivnijih threadova u International podforumu iako nas nema 7-8 :$

bome ste se raspisali ovih dana :)

 

@pima i/li ostali koji idu na Sziget fest

iako sam kod via travela najavljen za Milano, nekako mi se čini da mi to neće biti dosta :happy: pa namjeravam i na Sziget (iako ne znam ni s kim ću) i zanima me koji prijevoz koristite?

- vlak (ZG-BP povratna 220kn?)

- eventimov aranzman karta+put

- nešto treće

 

i idete li na jedan dan ili više i znate li mozda nudi li eventim prijevoz i za jednodnevne ili samo za one koji kupe karte za sve dane?

malo sam upil'o s pitanjima :$ pa vel'ka hvala na odg.

Edited by METILBROMID
Link to comment
Share on other sites

ja idem sa vlakom ili nešto treće, ono, ako se bude nekome HC vozilo :D :D

možda nas starci furaju ili kaj, ne znam, to još ne mogu reći jer ima još do toga

a sad, navodno ćemo kupit kartu za 2 dana, kaj znači da možeš tamo bit 3 dana

a pošto je muse 15, onda smo si mi zamislili da bi bili recimo 14,15 i 16

odnosno još moram pogledati ko nastupa kad pa bude to možda i 13,14,15

tak da ne znam još točno, čekam da mi ovaj ispit prođe (doslovno čekam :D ) pa budem onda proučavala

tak da svi možemo zajedno skupa biti tam, ono kaj znam ziher, je da 15tog budem tam

Link to comment
Share on other sites

vidi mi zadnju rečenicu...."možemo zajedno skupa biti tam" :D

da...zajedno smo skupa :D

imala sam negdje tu sliku :D

uglavnom, malo sam distracted danas, samo danas

još 3 dana do ispita...

eh, idem se spremit za van :D

Link to comment
Share on other sites

Danas me neka nostalgija pere....

Evo vrti se mjuza 80-tih i ranih 90-tih (da znam da ima pop-a, al onda je još bilo moguće nač stvari koje su na nekaj zvučale :D - nije isprika al kaj ću, poslije ću si isprat uši dozom musea :D)

 

Kad smo kod toga.....otkud mi uopće te mp3-ce!? To sigurno nisam sam skidao!?? :unsure:

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Danas me neka nostalgija pere....

Evo vrti se mjuza 80-tih i ranih 90-tih (da znam da ima pop-a, al onda je još bilo moguće nač stvari koje su na nekaj zvučale :D - nije isprika al kaj ću, poslije ću si isprat uši dozom musea :D)

 

Kad smo kod toga.....otkud mi uopće te mp3-ce!? To sigurno nisam sam skidao!?? :unsure:

 

kad sam videl the who na plejlisti oprostil sam ti ove ostale pizdarije kaj slusas

:boobs:

 

 

bdv.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs333.snc3/29280_1386017604426_1051606515_1120229_969394_n.jpg

 

jel je komentar potreban ?

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

kad sam videl the who na plejlisti oprostil sam ti ove ostale pizdarije kaj slusas

:boobs:

 

 

bdv.

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs333.snc3/29280_1386017604426_1051606515_1120229_969394_n.jpg

 

jel je komentar potreban ?

 

 

 

Ahaha.....ima i na tvojoj listi čudnih nekih imena, pa nije da imaš pravo glasa :D:p

Kratko me trajala 80's shit pop faza danas :D

 

 

 

 

A ovo ispood :facepalm:

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...