Jump to content

pima

Recommended Posts

ma ne smeta me da postanu mainstream, jer bi to po nekoj logici trebalo značiti da su fakat uspjeli, jer su dobri da ih puno ljudi sluša...

al nažalost mainstream ne znači to...pa mi je onda to malo ljigava riječ uopće :))

mislim...kad sam ja muse počela slušati...stvarno niko nije za njih čuo :D :D

onda sam se uvijek šokirala kad je neko slučajno znao za njih, onak, odma smo bili best frendovi :D :D

i onda mi je to tak nekak bilo posebno da postoji to neko skriveno blago za koje ja znam i više niko :)))

oke, sad sam se raznježila i prekidam pisati :D

e...je ko skužil kaj matt na koncu na pjesmi TIRO pjeva, mislim na pripjevu...izmjeni neke riječi..al pošto ne mogu poštelat da mi pokaže samo pjesmu...tak da sam samo jednom čula...

al možda ima na jutub :D

Link to comment
Share on other sites

 

Ahaha sje*** su TiRO a popravili BR! :D

 

Ovo bi čak moglo završit na mojoj playlisti XD.

 

Inaće...ozbiljno razmišljam da im platim za ovu novu stvar..... Neću propast za taj sić love, a nek vide da ima nešto sitno priljeva love i iz one male države pokraj italije :D Iako znam sa sigurnošću reč da je i jedan od onih boxova sa dodatnim 5.1 audio albumom završio u Hrvatskoj (gledam ga :p).....

Čekam samo da vidim dal će neki preview pustit prije. Ako je to još jedan Undisclosed Desires neću se trudit previše.... :(

 

 

 

Ajd nek mi netko veli da su ti amerikanci čisti u glavi? :shifty:

 

http://www.terravivos.com/secure/reserve.htm

 

 

 

koja neslana zaěbancija :mad::mad::mad:

 

 

"Today, 07:07 AM"

nisi mog'o oka sklopit dok ne potvrde da je fake? :)

to je fan!

 

 

 

Je da.....da je bar to razlog :D

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

:facepalm:

 

bdv. maye nisu rekle da je 2012 smak svijeta.

nego tu kao zavrsava losa svijest svijeta ili dobra

zaboravih jel losa ili dobra:D

 

Ma što više kopam (sad sam znatiželjan) to više linkova nalazim. Ti amerikaneri su stvarno pobenavili!

 

Ko zna dal se je Matt već prijavil :D to je njegovo omiljeno područje :D

 

Ja mislim da bi MUSE fanovi trebali svoje vlastito sklonište imat :D

 

A kaj se tiče toga kaj su maje rekle, mislim da tu nitko točno ne zna kaj su maje rekle, čini se da svaki tko to (kao) zna čitat ima svoju interpretaciju onog kaj piše. Tak da bullshit. A ako nije, kaj sad. kak za sve tak i za mene. Iskreno nisam siguran da bi htel u bunkeru živit cijeli život ili kolko već......

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

 

A kaj se tiče toga kaj su maje rekle, mislim da tu nitko točno ne zna kaj su maje rekle, čini se da svaki tko to (kao) zna čitat ima svoju interpretaciju onog kaj piše. Tak da bullshit. A ako nije, kaj sad. kak za sve tak i za mene. Iskreno nisam siguran da bi htel u bunkeru živit cijeli život ili kolko već......

 

ak ce bit smak svita kak oni misle zivet u bunkeru ?

buduci da ce bit...smak svijeta:erm:

 

 

 

nego :

http://www.glazbeni-forum.com/image.php?u=5011&dateline=1272748989

 

i jos :

Edited by ZelenaBanana
Link to comment
Share on other sites

zato što volim megalomaniju, strobo svjetla i dobar show :D

 

gle, ne mislim da su njene pjesme vanzemaljski dobre, ali činjenica je da gaga spada među kvalitetniji pop koji je trenutno na sceni

 

 

a ti banano jedna što me tužakaš? :fear:

 

Hmmmmm.....riječi danas, pop i kvaliteta mi nekak nikak ne idu u istu rečenicu:

Ovo je bil kvalitetan pop na koji bi išel kad god (makar nisam pop fan):

 

http://www.youtube.com/watch?v=1X3IkAsI5r4

 

I spot za Earth song mi je mrak (naročito slike iz Hrvatske :D)

 

 

Od ovih pop izvođača stvarno nemrem puno pozitivnog reč. Ajd Gaga priznajem stvarno iskače svojom različitošću iz gomile, al kolko je to kvalitetno ne znam....pokazat će vrijeme. Problem je što se amerikanci danas oslanjaju više na show nego na kvalitetu glazbe, zato redom 99% majmunarija koje od tam dolaze sakaju jako!

 

Jedina pop izvođačica koju bi ja možda donekle mogel probavit (gle čuda amerikanci je ne vole) je ANASTACIA, iako to možda malo meni više vuče na neki kombo funka popa i rocka nekad kaj ona pjeva, al ni ona ne bu našla puno prostora na mojoj playlisti.

 

Check it:

 

http://www.youtube.com/watch?v=G6C7jjmjGB0

Link to comment
Share on other sites

ovaj jedan klinac izgleda kao justin bieber :D

 

 

al iskreno, ne mogu reći da sam otkrila neki kvalitetan novi bend u zadnje vrijeme. svi su nekak... ne znam, nestao je emo (hvala bogu) ali je sad došao neki novi val indie/hipster mješavine koji mi se ne sviđa previše.

 

al ok, britpop se malo poboljšao u zadnje vrijeme, npr. odlična mi je ellie goulding. ima dosta neobičan glas, i pjesmice su joj ok, ovak za čut na radiju. vjerojatno nije vaš đir, al jako je zanimljiva :)

Link to comment
Share on other sites

 

al iskreno, ne mogu reći da sam otkrila neki kvalitetan novi bend u zadnje vrijeme. svi su nekak... ne znam, nestao je emo (hvala bogu) ali je sad došao neki novi val indie/hipster mješavine koji mi se ne sviđa previše.

 

 

treba znat trazit.

znam da vama zenama to ne ide najbolje:boobs:

Link to comment
Share on other sites

treba znat trazit.

znam da vama zenama to ne ide najbolje:boobs:

 

naravno da nam ne ide najbolje, traenje je posao za pse, pa to i njima i ostavljamo :D

 

al ok, mislim ima dobrih bendova, al nijedan mi nije onak wooow. to vie sluam nove bendove shvaćam da se trebam okrenuti starima.

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmm.....riječi danas, pop i kvaliteta mi nekak nikak ne idu u istu rečenicu:

Ovo je bil kvalitetan pop na koji bi išel kad god (makar nisam pop fan):

 

 

Od ovih pop izvođača stvarno nemrem puno pozitivnog reč. Ajd Gaga priznajem stvarno iskače svojom različitošću iz gomile, al kolko je to kvalitetno ne znam....pokazat će vrijeme. Problem je što se amerikanci danas oslanjaju više na show nego na kvalitetu glazbe, zato redom 99% majmunarija koje od tam dolaze sakaju jako!

 

Jedina pop izvođačica koju bi ja možda donekle mogel probavit (gle čuda amerikanci je ne vole) je ANASTACIA, iako to možda malo meni više vuče na neki kombo funka popa i rocka nekad kaj ona pjeva, al ni ona ne bu našla puno prostora na mojoj playlisti.

 

da i ja bi isto iso na deksona, a i na pink bi otiso da se pruzi prilika.

 

a kaj se tice gage ona je kurvetina koja je uspjela na sceni zbog skandala

prema takvim izvodacima aj hav no R E S P E C T

Link to comment
Share on other sites

da i ja bi isto iso na deksona, a i na pink bi otiso da se pruzi prilika.

 

a kaj se tice gage ona je kurvetina koja je uspjela na sceni zbog skandala

prema takvim izvodacima aj hav no R E S P E C T

 

umm nije imala skandale nego je netko u nekom trenutku rekao da je hermafrodit i to je to više manje, a to što se ljudi toliko iščuđavaju njenom stilu i nastupu samo dokazuje koliko su nazadni. ne kažem da se to mora voljeti, ali zbilja ne vidim u čem je problem i tolika šokantnost, žena nosi trikoe i haute couture, a već smo sve to mogli vidjeti kod cher.

 

što se tiče anastacie, totalni respect za boju glasa i glasovne sposobnosti, ali mi njene pjesme nisu baš sjele. osim one jedne paid my dues ili kako se već zove. Meni je u popu trenutno najbolja Lily Allen.

 

e, sad sam se sjetila dobrog benda, Noisettes!

Link to comment
Share on other sites

to je bilo dovoljno da postane "zvezda"

 

zapravo, to je bilo nakon što je postala zvijezda.

 

joooj marko što ti je gaga napravila, ona se bar trudi napravit dobar show

 

ajde, budi dobar dečko i odi pljuvat po rihanni koja se počela oblačiti kao domina kad je shvatila da ne može uspjeti ako pjeva o sunčanim plažama na bahamima

Link to comment
Share on other sites

zapravo, to je bilo nakon što je postala zvijezda.

 

joooj marko što ti je gaga napravila, ona se bar trudi napravit dobar show

 

ajde, budi dobar dečko i odi pljuvat po rihanni koja se počela oblačiti kao domina kad je shvatila da ne može uspjeti ako pjeva o sunčanim plažama na bahamima

 

99.9% mojih frendova/ica saznalo za gagu tek kad su vidjeli na net.hru

da je hemafrodit

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...