Jump to content

pima

Recommended Posts

umm nije imala skandale nego je netko u nekom trenutku rekao da je hermafrodit i to je to više manje, a to što se ljudi toliko iščuđavaju njenom stilu i nastupu samo dokazuje koliko su nazadni. ne kažem da se to mora voljeti, ali zbilja ne vidim u čem je problem i tolika šokantnost, žena nosi trikoe i haute couture, a već smo sve to mogli vidjeti kod cher.

 

što se tiče anastacie, totalni respect za boju glasa i glasovne sposobnosti, ali mi njene pjesme nisu baš sjele. osim one jedne paid my dues ili kako se već zove. Meni je u popu trenutno najbolja Lily Allen.

 

e, sad sam se sjetila dobrog benda, Noisettes!

 

Pa ne znam meni ima anatacia sasvim solidne stvarI npr (neke stvari koje se ne vrte po radiju baš):

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZmXzpdTGObA&feature=related

 

I to me čudi, bar je ona amerikanka ( to ističem zbog onog debilnog američkog "patriotizma"), pjevat zna, pjesme su joj kolko tolko kvalitetne, a ameri će rađe slušat ovo:

 

 

moji pop fejvorits:

alizée:

alicia keys(makar nije tipican pop)

http://www.youtube.com/watch?v=j6_Tqo44xI4

 

a lady gaga...kvalitetnija od 99% pop izvodaca, al nevolim nes previse :p

a nakon sta sam vidio cijenu karte,jos je manje volim :D

 

Joj ja keysicu nemrem probavit.

Pjeva ona ko zmaj i sve, al pjesme.....:facepalm:

Ak još jednom čujem kak se krevelji "no one" 5 minuta na radiju (al je teško tekst naučila ......:rolleyes:) mislim da bum u vrapču završil!

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

mislim da će biti opaka

 

mora biti

ovo je sigurno uvod, kao tipa newborn. i onda će sve utihnuti i matt će opaliti opaki riff i onda još na to bass sa distorzijom.

 

Iz tvojih hmmm....tipki u božje uši...

 

oh wait.....Matt je ateist :D

Link to comment
Share on other sites

Našo sam potencijalnog kandidata za klavirsku dionicu NSC:

 

a ne znam, nekak mi je prenategnuto. mislim, ovaj preview se sastoji od doslovce 3 -4 završna tona nekog arpeggia, i to se dosta lako nože povezati sa puno pjesama

 

iako, nadam se da si u pravu jer mi se jako sviđa ovo kaj je odsvirao u seattleu :D

Link to comment
Share on other sites

preprodaješ?

 

valjda

jedan lik sa gf-a

ne moze ic...a imam frenda koji hoce ic na metalku

sve lijepo sredim i danas pitam frenda kad ce pare donest da mu donesem kartu i dode budala da je nabavil 2 karte prek veze (kao) i normalno sjebo covjeka i sad pokusavam prodat nekom kartu tak da , da !

preprodajem:D

 

jel znas nekog da hoce ic ?

Link to comment
Share on other sites

valjda

jedan lik sa gf-a

ne moze ic...a imam frenda koji hoce ic na metalku

sve lijepo sredim i danas pitam frenda kad ce pare donest da mu donesem kartu i dode budala da je nabavil 2 karte prek veze (kao) i normalno sjebo covjeka i sad pokusavam prodat nekom kartu tak da , da !

preprodajem:D

 

jel znas nekog da hoce ic ?

 

mislim da jedan moj frend želi ići, al ne znam jel nabavio kartu, bum ga sutra pitala, pa ti javim

Link to comment
Share on other sites

čitam i čitam...anastejža, gaga, riana, pa di ste zaglibili?? :D :D znači opet to mogu slušati, pošto mi pratite last fm :p :P

anastejža ima dobar glas, i ališa...i to je to kaj imaju, gaga....pa nije jedna od onih koje ću slušat cijeli život al dobra je za ovu sezonu :D a i napravi šou, uglavnom slažem se sa majom, a na Noisette koncu sam bila, oni su bili predgrupa mjuzu 2006. iako su mi prije mjuza izgledali sičušno i "daj zavšite više da dođe muse :D", bili su dobri, i bosi :D

..valjda da matt i chris mogu hodat po šajni pozornici, iako su cijelu pozornicu prebrisali nakon njih :O

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...