Jump to content

pima

Recommended Posts

bude li noćas nekih mora ili stravina od tih li(n)kova... :eek:

 

 

oftopik :D : ide li netko na Sziget fest (MUSE je zadnji dan - 15.8.) jer, kako vidjeh na forum.hr, 45eur za dan i povratna vlakom od samo 220kn izgledaju kao must take :)

 

 

kako se Giulio zabavlja :cool:

Link to comment
Share on other sites

jeste pojeli svoju porciju roštilja jučer? :D

 

o daaa

 

 

 

nego:

 

ciji je ovo citat ?

 

Svatko može postići svoj puni potencijal. Tko smo mi je možda već predodređeno, ali put kojim idemo je naš vlastiti odabir. Nikad ne bismo smjeli dopustiti našim strahovima ili očekivanjima drugih da odrede granice naše sudbine. Tvoja sudbina se ne može promijeniti, ali može se izazvati. Svaki čovjek je rođen kao mnogo ljudi, ali umre kao pojedinac.

Link to comment
Share on other sites

o daaa

 

 

 

nego:

 

ciji je ovo citat ?

 

Svatko može postići svoj puni potencijal. Tko smo mi je možda već predodređeno, ali put kojim idemo je naš vlastiti odabir. Nikad ne bismo smjeli dopustiti našim strahovima ili očekivanjima drugih da odrede granice naše sudbine. Tvoja sudbina se ne može promijeniti, ali može se izazvati. Svaki čovjek je rođen kao mnogo ljudi, ali umre kao pojedinac.

 

nego:

 

nemoj stavljati isti citat s odgovorom na to čiji je to citat na fejs ako nas želiš ispitivati :D <3

Link to comment
Share on other sites

dragi ste vi meni, al ste odvratni

 

Zakaj. pa ovaj tatoo sa micekom je bar originalan ak ne i funny.

 

Je i "puff the magic dragon" originalan al tu bi ipak stavil ovaj tvoj gore podebljani opisni pridjev nego funny!

 

ja idem na sziget, i moja ekipa, al mislim da je muse predzadnji dan, da traje do 16tog, kolko se sjećam :D

ovo sa pirsevima...sve me boli eee

ja imam nekaj lepoga sa podjelit s vama :D

 

1.Ljubomoran na izlet na Sziget:phu:

 

2.Provjeril sam. Kaže sveznajuća enciklopedija wikipedia da je ispod 6.725 piercinga žena......ups :D tj. da je na ženi 6725 piercinga trenutno! :D

 

 

A kaj velite na ovak nekaj:

http://weirdspy.com/wp-content/uploads/2009/02/weird-pictures.jpg

 

XD

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

pa kaj su to scenaristi ncis izmislili ?:D

 

krešo ti si siguran da je to od ovog lika ?

ajde necu sumnjat u tebe ipak ides na FER:p

 

aha lool mislila sam da misliš odakle je to.

 

al je, heidegger je, nisam znala da su FERovci upoznati s njemačkim filozofima 20. stoljeća :D

Link to comment
Share on other sites

Ehehe ;D

 

 

 

Inaće.....u četvrtak završava prodaja jeftinijih ulaznica za InMusic, Znači od četvrtka nadalje bi mogli počet nabrajat headlinere! Drž'te fige da će među imenima biti i jedna određena grupa koja počinje sa M, a ne mislim na Magazin! :D

Link to comment
Share on other sites

Ehehe ;D

 

 

 

Inaće.....u četvrtak završava prodaja jeftinijih ulaznica za InMusic, Znači od četvrtka nadalje bi mogli počet nabrajat headlinere! Drž'te fige da će među imenima biti i jedna određena grupa koja počinje sa M, a ne mislim na Magazin! :D

 

mogwai ?

mono ?

manic street preachers ?

maksim mrvica ?

mando diao ?

massive attack ?

:eek::eek::eek::eek::eek:

Link to comment
Share on other sites

Ehehe ;D

 

 

 

Inaće.....u četvrtak završava prodaja jeftinijih ulaznica za InMusic, Znači od četvrtka nadalje bi mogli počet nabrajat headlinere! Drž'te fige da će među imenima biti i jedna određena grupa koja počinje sa M, a ne mislim na Magazin! :D

 

ISUSE BOŽE A JA ZABORAVILA KUPIT.

 

dobro da si me podsjetio :D

Link to comment
Share on other sites

mogwai ?

mono ?

manic street preachers ?

maksim mrvica ?

mando diao ?

massive attack ?

:eek::eek::eek::eek::eek:

 

 

Ahahaa :LOL:

Pa neke od ovih bi čak rado videl, al samo zbog jednog banda bi tolko masnu paru dal za ić na koncert, a taj nije tu nabrojan :D

Massive attack je btw. čini mi se već najavljen, ali to nije my piece of cake :(

 

 

ja ne znam zašto mene odbija muse na inmusic, stvarno ne znam...

 

nego, muse u češkoj, možda će biti još koji datum u blizini

 

Zato jer si studentica još i voliš landrat van granica na koncerte, eto zašto :phu:

 

Zekam te :D

 

Ne znam! Ja mislim da bi bilo cool da dođu na InMusic. Tam će bit gro ljudi koji ih možda (vrlo vjerovatno nit ne znaju), a to će bit dobar povod da skuže kak su dobri i da dobe masu fanova još tu. Kaj će osigurat i njihov povratak ubuduće :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...