Jump to content

pima

Recommended Posts

hehe 5.7. su u češkoj

 

 

mislim da se onaj jadni plamičak nade u mojoj glavi upravo rasplamsao. mislim zbilja, mogli bi skočiti do inmusica :D

 

Ja sam već duže optimističan o njihovom dolasku na InMusic....

 

Imaju turneju po festivalima u to vrijeme po europi, i stvarno ne znam dal ima koje zvučnije ime koje bi mogli pozvat, a nisu još nijedno zvučnije (aktualno) ime objavili.

 

Billy Idol, Pendulum i Massive Attack.

 

Vrijeme je već lagano da objave headlinere napokon ..... :D

 

Samo šteta što ovakve stvari uvijek budu usred tjedna. Morat ću godišnji uzimat ako bude MUSE :(

Link to comment
Share on other sites

Ja sam već duže optimističan o njihovom dolasku na InMusic....

 

Imaju turneju po festivalima u to vrijeme po europi, i stvarno ne znam dal ima koje zvučnije ime koje bi mogli pozvat, a nisu još nijedno zvučnije (aktualno) ime objavili.

 

Billy Idol, Pendulum i Massive Attack.

 

Vrijeme je već lagano da objave headlinere napokon ..... :D

 

Samo šteta što ovakve stvari uvijek budu usred tjedna. Morat ću godišnji uzimat ako bude MUSE :(

 

da, ove godine je 22. i 23.6. (uto i sri) točno usred ispitnih rokova :D

Link to comment
Share on other sites

pa da im damo 2milje orja, onda bi tek i došli, jer nije da oni ne dolaze zbog nekih osobnih razloga, kaj se njih tiče, ovo im je bio super koncert, iako nam je Chris nakon konca rekel da baš nije zadovoljan sa svojom svirkom na basu :D :D :D

dakle, stvar je u tome da organizatori misle da da neće ponovo prodat ulaznice, pa ih ne žele zvati

al inmusic ima potencijala...sad..pitanje je koga oni imaju ove god na piku da ih dofuraju

Link to comment
Share on other sites

pa da im damo 2milje orja, onda bi tek i došli, jer nije da oni ne dolaze zbog nekih osobnih razloga, kaj se njih tiče, ovo im je bio super koncert, iako nam je Chris nakon konca rekel da baš nije zadovoljan sa svojom svirkom na basu :D :D :D

dakle, stvar je u tome da organizatori misle da da neće ponovo prodat ulaznice, pa ih ne žele zvati

al inmusic ima potencijala...sad..pitanje je koga oni imaju ove god na piku da ih dofuraju

 

nece doc.

Link to comment
Share on other sites

Bok, osvojena majica AC/DC-a te od sutra, 6.5., čeka u knjižari Rockmark u Berislavićevoj 13 u Zagrebu, te ju možeš podignuti uz predočenje osobne iskaznice. radno vrijeme od 9 do 20 sati, i subotom od 10 do 12 sati. http://www.muzika.hr/clanak/26213/nagradne-igre/majicu-black-ice-tour-acdc-a-osvojio-je.aspx

 

FUCK ME I'M FAMOUS ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

isuse, što ste se raspisali.

 

DOĆI ĆE NA INMUSIC JER JA TAKO KAŽEM A MENI SE NE PROTURIJEČI :fear:

 

 

marko, you deserve a high five, bro.

 

 

i novi skin je odličan :D

 

woman ! be quiet !

and go make me a sandwich !

 

NECE DOC I POMIRITE SE SA TIM ! !

 

,\||/ <== high five

Link to comment
Share on other sites

woman ! be quiet !

and go make me a sandwich !

 

NECE DOC I POMIRITE SE SA TIM ! !

 

,\||/ <== high five

 

:eek: ali da bih tebi napravila sendvič, morala bih izaći iz svoje kuhinje, a bojim se

 

 

 

jel netko zna gdje mogu nabaviti one plave svjetlucave naočale koje matt ima u seattleu? :D

Edited by kapetan Gromator
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...