Jump to content

pima

Recommended Posts

nece doc

daj s h v a t i t e to

nece doc

nema sanse.

ak dodu ja cu bit superstar:rolleyes:

 

ako dođu bit ćeš prisiljen nositi neku vrstu biljega. tipa neku kapu sramotne boje.

 

 

ili još bolje. ako dođu, častiš nas cijeli dan na inmusicu.

 

 

ili JOŠ bolje, bit ćeš nam rob tjedan dana ako dođu.

Link to comment
Share on other sites

ako dođu bit ćeš prisiljen nositi neku vrstu biljega. tipa neku kapu sramotne boje.

 

 

ili još bolje. ako dođu, častiš nas cijeli dan na inmusicu.

 

 

ili JOŠ bolje, bit ćeš nam rob tjedan dana ako dođu.

 

ok, al ak ne dodu ovo mi kupujete :

http://www.musicstore.com/en_EN/EUR/Istanbul-Samatya-Cymbal-Set-XL-20-R-16-Cr-14-HH-18-Cr-Bag/art-DRU0018539-000

Link to comment
Share on other sites

nema toga, primaju se oklade samo na račun osobnih usluga, oduzimanja časti i eventualnog simboličnog čašćenja legalnim opojnim sredstvima :D

 

oke

petra mora nosit majicu na kojoj pise i <3 cajke

musefan mora u javnosti nosit kosuljicu onu pripitu uz tijelo (pinky boja) i kozne crne hlace sa pinky remenom.

 

a ti majo

AJOJ, A TI MAJO MORAS JEDAN CIJELI TJEDAN PRESLUSAVAT DISKOGRAFIJU TOMSONA !

 

dogovoreno ?

ok.

Link to comment
Share on other sites

oke

petra mora nosit majicu na kojoj pise i <3 cajke

musefan mora u javnosti nosit kosuljicu onu pripitu uz tijelo (pinky boja) i kozne crne hlace sa pinky remenom.

 

a ti majo

AJOJ, A TI MAJO MORAS JEDAN CIJELI TJEDAN PRESLUSAVAT DISKOGRAFIJU TOMSONA !

 

dogovoreno ?

ok.

 

dabogda dosli,ovo sa tomsonom nikom ne zelim -.-

Link to comment
Share on other sites

marko, dogovoreno. a ako dođu, nabavit ćemo ti ovo http://funinfancydress.co.uk/images/Bunny%20Costume.jpg i morat ćeš tak obučen bit cijeli dan.

i na koncertu.

 

moze , ali iza mora pisat MUSE

 

jeste skinuli konc iz seattla?

dali su torent, jučer, tj noćas

sat i pol traje, super ekstra kul :)

 

ne da sam ga skinul nego sam ga vec i pregledo:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Ahahaha......di bum našel takvu pinky obleku!? Imaš ti tak nekaj da posudiš jedan dan!? Iako znam da mi ne bu trebalo.

 

Kome se daju donacije za kupovinu ovog bunny kostima za zelenu? Treba na vrijeme pripremit to! :D

 

A ja predlažem da uz taj bunny kostim mora u svakoj ruci držat jedan pinky merchandise iz limited edition boxa Rammsteina "Liebe ist für alle da"

 

http://www.net.hr/film-glazba/page/2009/10/19/0451006.html

 

 

XD

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Ahahaha......di bum našel takvu pinky obleku!? Imaš ti tak nekaj da posudiš jedan dan!? Iako znam da mi ne bu trebalo.

 

Kome se daju donacije za kupovinu ovog bunny kostima za zelenu? Treba na vrijeme pripremit to! :D

 

A ja predlažem da uz taj bunny kostim mora u svakoj ruci držat jedan pinky merchandise iz limited edition boxa Rammsteina "Liebe ist für alle da"

 

http://www.net.hr/film-glazba/page/2009/10/19/0451006.html

 

 

XD

 

UFFFFFF sto smo nadobudni:chuckle:

Link to comment
Share on other sites

Neutron Star Collision (Love Is Forever) is coming May 17th.

A brand new Muse song will be released worldwide on Monday May 17th! The track, 'Neutron Star Collision (Love Is Forever)' was written and recorded by the band earlier this year and has been chosen to be the lead single from the soundtrack of the forthcoming Twilight film 'Eclipse'. More news to follow...

Link to comment
Share on other sites

Neutron Star Collision (Love Is Forever) is coming May 17th.

A brand new Muse song will be released worldwide on Monday May 17th! The track, 'Neutron Star Collision (Love Is Forever)' was written and recorded by the band earlier this year and has been chosen to be the lead single from the soundtrack of the forthcoming Twilight film 'Eclipse'. More news to follow...

 

:eek::eek::eek::eek:

kolko nastavaka ima taj jebeni tvajlajt ?

Link to comment
Share on other sites

Neutron Star Collision (Love Is Forever) is coming May 17th.

A brand new Muse song will be released worldwide on Monday May 17th! The track, 'Neutron Star Collision (Love Is Forever)' was written and recorded by the band earlier this year and has been chosen to be the lead single from the soundtrack of the forthcoming Twilight film 'Eclipse'. More news to follow...

 

Hmmm.....stvar koja se nije pojavila na albumu, al će se pojavit na soundtracku jedne sladunjave teen majmunarije?!

 

CHEESE ALARM!!!!! (dao Bog da sam u krivu, al nisam siguran da jesam...... :( )

Link to comment
Share on other sites

4 nastavka :D

ali nije mi jasno, rekli su da je onaj neki novi dirac filma, odbio njihovu pjesmu, pa su rekli da pošto su ju već napravili da ju budu izdali, a sad opet izgleda da ipak bude u filmu...

a gle, stavi se u ulogu pisca, da po knjizi koju si ti napisao rade film i da možeš napravit da tvoj omiljeni bend svira, ne opće mi nebi muse svirao :D pošto to ona inicira...

al ne smijemo se zamarati s tim :vomit:

glavno da ide nova pjesma, i nek bude dobra, prague me malo izbacil iz takta, tak da se sad već nadam da bude dobra pjesma, a ne da sam sigurna da će biti, iako duboko u sebi vjerujem da će biti :D :D

:boobs:

Link to comment
Share on other sites

4 nastavka :D

ali nije mi jasno, rekli su da je onaj neki novi dirac filma, odbio njihovu pjesmu, pa su rekli da pošto su ju već napravili da ju budu izdali, a sad opet izgleda da ipak bude u filmu...

a gle, stavi se u ulogu pisca, da po knjizi koju si ti napisao rade film i da možeš napravit da tvoj omiljeni bend svira, ne opće mi nebi muse svirao :D pošto to ona inicira...

al ne smijemo se zamarati s tim :vomit:

glavno da ide nova pjesma, i nek bude dobra, prague me malo izbacil iz takta, tak da se sad već nadam da bude dobra pjesma, a ne da sam sigurna da će biti, iako duboko u sebi vjerujem da će biti :D :D

:boobs:

 

Ja nisam baš preoptimističan nažalost. :(

Za potrebe američkog filma za američku publiku očekujem još jedan teški mainstream lady gaga style pop pjesmuljak. :( (Iako naslov mi je full dobar)

Edited by MUSEfan81
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...