Jump to content

pima

Recommended Posts

http://www.muzika.hr/clanak/25874/vijesti/john-frusciante-najbolji-rock-gitarist-bbc-radio-6-music.aspx

 

10 najboljih rock gitarista u proteklih 30 godina:

1. John Frusciante (Red Hot Chili Peppers)

2. Slash (Guns N'Roses)

3. Matt Bellamy (Muse)

4. Johnny Marr (The Smiths)

5. Tom Morello (Rage Against The Machine)

6. Kirk Hammett (Metallica)

7. Jonny Greenwood (Radiohead)

...

 

kako to da nema braće Gallagher na prva dva mjesta? :D

 

lista la sranje

cim sam videl ovoga na 6 mjestu

Kirk Hammett

Link to comment
Share on other sites

Kasabian and Editors to Support Muse

..

e to bi bilo super, vidiš muse i usput jedan od ovih bendova :)

koliko sam upoznat s ova dva benda, a to je uglavnom samo preko singlova + nešto live klipova, čini mi se da su Editorsi više klupskiji bend tako da je bolje što su Kasabian na San Siru :) Editorsi su ionako svake godine u Zagrebu :)

Link to comment
Share on other sites

lista la sranje

cim sam videl ovoga na 6 mjestu

Kirk Hammett

 

viđali smo i veće gluposti kad su u pitanju britanci i njihove liste. bitno da je Matt u top 3 iako sumnjam da bi bio među 10-15 da je lista rađena prije 3-4 god. tvajlajtaši ftw :D

 

nego ideš li, imenjače, na Metalku? :p

Link to comment
Share on other sites

viđali smo i veće gluposti kad su u pitanju britanci i njihove liste. bitno da je Matt u top 3 iako sumnjam da bi bio među 10-15 da je lista rađena prije 3-4 god. tvajlajtaši ftw :D

 

nego ideš li, imenjače, na Metalku? :p

 

hah:D

 

a da :D ne idem , ustvari idem al cu bit izvan zidina:D rostilj cemo okretat na nasipu

bdv. svi ste pozvani >_<

Link to comment
Share on other sites

http://www.muzika.hr/clanak/25874/vijesti/john-frusciante-najbolji-rock-gitarist-bbc-radio-6-music.aspx

 

10 najboljih rock gitarista u proteklih 30 godina:

1. John Frusciante (Red Hot Chili Peppers)

2. Slash (Guns N'Roses)

3. Matt Bellamy (Muse)

4. Johnny Marr (The Smiths)

5. Tom Morello (Rage Against The Machine)

6. Kirk Hammett (Metallica)

7. Jonny Greenwood (Radiohead)

...

 

kako to da nema braće Gallagher na prva dva mjesta? :D

 

boze sacuvaj,boze sacuvaj a noel je izvrstan gitarist bdw

Link to comment
Share on other sites

ahhaahhahahahahahahhahahah

ja ne vjerujem :D

pa vani sam čula pjesmu od radioheada, idioteque

i nisam imala pojma da su to oni, jer totalno ne zvuči ko oni, a svidjelo mi se, pa mi drugi dan frendica linkala...kad ono radiohead...i onda sam odlučila skinuti sve albume jer sam zaključila da sam sada dovoljno odrasla i zrela da bez srdžbe u srcu mogu preslušati njihove stvari i biti realna :D

nakon nekoliko godine prerasteš valjda usporedbu sa njima..iako moram reći da sam konačno čula zašto je to bilo tako, dok sam prije odbijala slušati...ali radiohead ima dobre ideje, ali je uvijek bio ko na nekoj kočnici i zato ne mogu nadvladati muse :D

Link to comment
Share on other sites

radiohead je strasan bend ,budala ce rec da nije ,imaju najbolji album u povijesti ,najdraza pisma na svitu mi je paranoid android ,i ne postoji bend koji moze srocit emocije i ispricat pricu bolje od njih sa muzikom i lyricsima naj. primjer je exit music, kad je slusam pari se da je shakespear dobia ideju od njih ,ma briljantno

Link to comment
Share on other sites

ma ja nikad njih ni nisam usporedival njih sa mjuzom

posluso sam njih prije i ono gledam

WTF !?

po cem su isti i jos uvijek mi nije jasno:D

 

ne znam oni meni nisu bas neke

 

jedino sta se moze usporedit je MOZDA pablo honey sa shobizom,ali sa boldanim MOZDA

oboje su jebene grupe,ali dosta razlicite =)

Link to comment
Share on other sites

jedino sta se moze usporedit je MOZDA pablo honey sa shobizom,ali sa boldanim MOZDA

oboje su jebene grupe,ali dosta razlicite =)

 

pa mislim vrlo je jednostavno. u to vrijeme oko 2000. nije baš bilo puno bendova ko radiohead i muse. sve su uglavnom bili pop - rock bendovi i nu metal. i naravno da kad je došao muse, a na showbizu se ipak vidi dosta veliki utjecaj radioheada i što se tiče tematike i harmojijskog aranžmana pjesama što se najočitije vidi na cave i unintended ( ne kažem da je to loše), da su uslijedila usporedbe s radioheadom. ali već je na oos -u muse otišao u neke potpuno druge sfere, tako da mislim da ih je besmisleno više uspoređivati s radioheadom.

a i zbilja mislim da je normalno da se na debitantskom albumu nekog benda čuju određeni utjecaji, a ne smijemo zaboraviti da su u trenutku kad je izašao showbiz imali dvadesetak godina i mislim da je apsurdno očekivati od nekoga da ne citira svoje uzore u toj dobi.

s radiohead JE kvalitetan bend. samo kažem, u to vrijeme su bili pre slični u svojoj različitosti da ih ne bi uspoređivali.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...