Jump to content

pima

Recommended Posts

evo sad je već prošlo par dana i već su se pomalo slegli dojmovi pa mogu reći da je u milanu bilo savršeno. stvarno posebno iskustvo! 32 sata vožnje za dva i pol sata čistog užitka!!! san siro je bio pun, talijani onako malo suzdržani (očekivala sam da će gomila više skakat) i dok pjevaju imaju neki čudni izgovor engleskog pa definitivno kvare pjesmu. na tribinama su postavili happy birthday matt natpis. muse odličan ( iznenadilo me da su svirali unintended a nisu bliss, a ostalo je sve više manje standardno) e i da super mi je ona njihova izvedba feat. nick cester back in black.

 

pozdrav ekipi iz kombija

 

naajs najs

da, talijani jesu malo ukočeni :D

ja sam isto skužila da izbacuju pjesme koje su uvijek svirali, poput npr new born

a unintended se sve češće čuje

baš mi je drago da vam je bilo lijepo :)

Link to comment
Share on other sites

sanjal sam kaj ce svirat na vembliju xD

 

bilo je nekih 16 pjesmi

na 5-6 pjesmi je pisalo orchestra

i zadnje 3 pjesme koje ce svirat su exo

:LOL:

 

ma bit će više od 16 pjesmi :p

 

blago tebi, ja sam sanjala kak gledam susjedu u prozor a tamo tri gejeva u klinču :stunned::eek::pope::pimp:

 

to je zato kaj sam popodne prilegla :D

Link to comment
Share on other sites

ahaaaaaa sad sam skuzil onu tvoju recenicu gore:D

 

maaah maja ko maja, zena ko zena...

 

:awesome:

 

danas je bil i u onom prilogu iz jutarnjeg.

 

e e, ak su roditelji od mattove ženske bili sad neki dan u dubrovniku, onda je možda nagovore da ode k nama na more pa možemo organizirati masovno stalkanje :awesome:

Link to comment
Share on other sites

Već 10 dana od Milana :rolleyes:

 

http://forum.hr/showpost.php?p=27174623&postcount=646 - ovdje rekoh otprilike kako je bilo pa da se ne ponavljam.

također pozdrav ekipici iz kombija :)

je li bio netko u Parizu ili Madridu? :D

 

 

 

e e, ak su roditelji od mattove ženske bili sad neki dan u dubrovniku, onda je možda nagovore da ode k nama na more

"Dosta smo se druzili s Matthewom Bellamyjem iz Musea, koji je vrhunski gitarist (ok, to svi znamo :) op.a. :D ). Ispričao mi je i kako je zamalo poginuo na jedrenju po našoj obali. zbog nevere, i kako će zbog toga dugo pamtiti Hrvatsku."

Link to comment
Share on other sites

haha odakle ti to? :D

 

pa to ti je bilo nakon zg konca, intervju, bilo na rtl-u kolko se sjećam, ili čak piše u zadnjoj muse knjizi..hm...

al mislim da je bilo na rtl, kad je bilo neko nevrijeme, a on je plovio pa se poskliznuo na brodu i pao, tak neš...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...